Сподобався форум - постав +1

Побори в школах

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Побори в школах

Повідомлення nekton » 17 січня 2011, 17:42

Природній відбір ще ніхто не відміняв і якщо сучасна молодь з 12-ти років замість "вчитися" починає пити, курити то тут не проблема школи - проблема батьків. Якщо дитина буде неосвічена то татові гроші не сильно допоможуть. За гроші можна купити диплом, але не розум.
Є діти які краще вчаться, є які гірше. Комусь навчання просто не дається. Але більшість тих хто не має тяги до навчання так виховують батьки. Я постійно хожу на каторгу під назвою "батьківськи збори". По поведінці батьків дуже виразно видно чи займаються з дитиною вдома чи спустили все на тормозах. От ті хто мають дітей прослідкуйте на наступних зборах за батьками дітей які не хочуть навчатися. Подивіться хто з батьків які теми піднімає. Батьки чиї діти не хочуть вчитися взагалі не піднімають питань про навчальний процес. Для них набагато важливіші питання побуту дитини в школі. Ці батьки в відкриту кажуть що дитина вдома спокійна, бо на нього є ричаг управління - компютер, приставка. В школі ж компютера нема і дитина робить що хоче.
З іншого боку навіщо далеко ходити. Давайте на себе глянемо. Ми приходимо з роботи вечором. Ми з дитиною займаємося? Граємося? Ні нам легше сказати дитині іди телевізор подивися або за компютером посиди. Просто порахуйте скільки часу за тиждень ви приділяєте дитині. Не того часу коли заставляєте їсти або перевіряєте уроки, а саме в час дозвілля дитини. Мало в кого набереться більше години.
От і виходить, якщо змалку не приділяєш уваги дитині - будеш оцінки купувати.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення zax13 » 18 січня 2011, 12:48

+1 Нектон.

В мене своїх дітей нема (і сподіваюся ще не скоро будуть :-) ), але я думаю, що виховання і справді грає ключову роль. Не скажу, що мої батьки мене АЖ ТАК виховали, але мені з дитинства говорили, що треба вчитися або працювати головою, або руками. Я вибрав голову...


П.С. Здається...
.:Vampire:.
Аватар користувача
zax13
 
Повідомлення: 880
З нами з: 12 жовтня 2006, 17:01
Звідки: Місто Репу і Кохання
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 18 січня 2011, 21:42

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення AndroVit » 18 січня 2011, 22:22

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 18 січня 2011, 22:31

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Lilit » 18 січня 2011, 22:58

Аватар користувача
Lilit
 
Повідомлення: 16
З нами з: 17 січня 2011, 01:11
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення nekton » 18 січня 2011, 23:02

Ігор, ти та я виростали в іншому суспільстві. Ми не сиділи цілими днями за компютером та телевізором. Теперішнім дітям не зрозуміти, що то значить мультики дивитися один раз в день в 20.45. Теперішні діти не зрозуміють чому пару років по неділях з 13.00 до 14.00 на вулиці не було ЖОДНОЇ дитини. Ми займалися в гуртках, ми були зайняті, грали в футбол, хокей. Коли моє покоління навчалося в школі ми займали чергу на навколишніх болотах щоб пограти в хокей. Цієї зими ще не бачив жодної дитини з клюшкою. За нас ніхто не носив хабаря починаючи з першого класу
Ніхто не каже про те що треба гратися по пару годин в день. Просто батьки приходячи додому в основній своїй масі взагалі на дитину не звертають уваги. Дитина хоче підійти та поговорити а батьки просто відфутболюють до телевізора, компютера.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 18 січня 2011, 23:14

Так, я суджу по собі. Для мене був шок, коли я запитав в свого сина чому він не грається пластмасовими солдатиками і він мені відповів, шо не знає як ними гратись :sh_ok: Це було влітку і я мусив піти з ним на вулицю і показати як рити для них окопи, як будувати зеплянки, як прокладати дороги для машинок. Дитина пів-дня там гралась! Правда, більше ніхто з його ровесників його не підтримав... :ne_vi_del:

Я звернув увагу, шо наші діти взагалі не граються іграшками (ну, ше хіба інколи конструкторами). Я не знаю який буде результат цього всього, так само як не знаю який буде результат нашого (часом надмірного) піклування про них... :du_ma_et:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення toha » 19 січня 2011, 00:44

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення toha » 19 січня 2011, 00:50

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення KOT » 19 січня 2011, 00:54

згадую себе у шкільні роки.. зададуть по алгебрі або геометрії якусь задачу, сидиш цілий вечір, думаєш над рішенням, із кимось зізванюєшся, книжку по теорії гортаєш, формули пробуєш різні..
а зараз зайшов у гугл, за 1 хв. знайшов готові домашні завдання, тупо роздрукував, кінув у карман і пішов у школу...
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 19 січня 2011, 01:00

І шо поганого в тому шо користуватись готовими рішеннями? Я з 5-го класу домашні завдання вдома не робив, а списував все на перерві. Але списував так, шо старався вникнути в їх розв"язок і часто знаходив помилки в тих відмінників, в яких брав списувати...
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення KOT » 19 січня 2011, 01:04

погане в тому - що перестають думати як вирішити те чи інше!!! А думають тільки, якби на мобілку крутішу музику/ прикол/ тему / щоб завтра однокласникам показати.. ну в тому дусі....
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 19 січня 2011, 01:15

В школах не вчать думати. Нажаль :-(
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення vana » 19 січня 2011, 09:24

vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 24 гостей

cron