Сподобався форум - постав +1

UAinet

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Re: UAinet

Повідомлення toha » 09 січня 2011, 23:20

Ох незря мне люди сегодня писали, что я сопьюсь коньяком.
Abram, по ходу экскурсия будет многолюдной.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення toha » 09 січня 2011, 23:40

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 10 січня 2011, 01:11

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення Анатолій » 10 січня 2011, 09:09

Добрый день. Я так понимаю что те люди что делают работу и за это еще получают втык. Когда ко мне пришол парень из канторы интернета ( не буду сей час говорить от какого провайдера) я не поленился помочь ему поставить тяжеленную лестницу и вместе с ним проследовал на чердак и помог ему проложить кабель. Я высказал свое мнение о прокладке кабеля, он свое. И достигнув компромисс проложили кабель. А перед тем как провести кабель я не однократно подумал кудой будет мне лучше, через окно или шахту. Тем более что комп можно переставить в другую комнату по необходимости. А на будущее хотелось бы пожелать прокладывать кабель через шахту. Да и должны же быть элементарные технические условия, (план прокладки кабелей по дому).
Аватар користувача
Анатолій
 
Повідомлення: 139
З нами з: 03 вересня 2009, 09:10
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення rSt » 10 січня 2011, 10:31

Если долго мучиццо, то что нибуть получиццо, но если и не мучиццо то тоже, блин, получиццо...
Аватар користувача
rSt
 
Повідомлення: 81
З нами з: 20 лютого 2007, 23:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення rSt » 10 січня 2011, 11:02

Если долго мучиццо, то что нибуть получиццо, но если и не мучиццо то тоже, блин, получиццо...
Аватар користувача
rSt
 
Повідомлення: 81
З нами з: 20 лютого 2007, 23:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Igal » 10 січня 2011, 12:13

Народ!!! Так ви прийдіть, або позвоніть в офіс й там вискажіть свою проблемму ))), ато до керівництва доходить все перекручене через десяті вуха. цеж в кінці получається як "бабські слєтьні".
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 10 січня 2011, 12:23

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення rSt » 10 січня 2011, 12:51

Если долго мучиццо, то что нибуть получиццо, но если и не мучиццо то тоже, блин, получиццо...
Аватар користувача
rSt
 
Повідомлення: 81
З нами з: 20 лютого 2007, 23:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 10 січня 2011, 14:07

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення Reaver » 10 січня 2011, 14:45

Живу как раз по 40лет победы 3, когда меня подключали ходил за ключами на чердак и помогал кабель вести, мне тоже больше подходит через окно, в нашем доме есть пару гнилых теток которым мешают провода на крыше и многое другое, они поругались с UAinet и хотели продвинуть идею отключить весь дом :ni_zia: , почему тогда они не продвигали идею отключить свет, кабельное телевидении, ведь это тоже все по проводах идет, ну в общем собрали подписи и :hi_hi_hi: ни чего у них не вышло, думаю что везде есть гнилые люди которым все мешает. Интернет вполне нормальный я доволен
Аватар користувача
Reaver
 
Повідомлення: 516
З нами з: 01 травня 2007, 02:14
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: UAinet

Повідомлення rSt » 10 січня 2011, 17:47

Если долго мучиццо, то что нибуть получиццо, но если и не мучиццо то тоже, блин, получиццо...
Аватар користувача
rSt
 
Повідомлення: 81
З нами з: 20 лютого 2007, 23:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 10 січня 2011, 17:57

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення igorsolop » 10 січня 2011, 18:10

Роутер D-Link Di-524. В торрентах швидкість інколи доходить до 2 мегабайт за секунду (не мегабіт, а мегабайт). Значить роутери все ж таки можуть пропускати такий потік?

P.S. У мене кабель з балкона заходить :smu:sche_nie: Просверлити дирку в стіні (в моєму випадку - це капітальна стіна) і протягти кабель з сходинкової площадки - без проблем, але шо мені потім робити з тим кабелем в квартирі? Ставити комп в коридорі чи переступати через дроти. Можливо хтось вже звик до подібного і не відчуає в цьому дискомфорту, я ж люблю шоб все було естетично: кабель в мене входить на рівні плінтуса і так само під плінтусом іде в кімнату з компом. Хоча якби я робив ремонт зараз, а не 7 років тому, коли крім Dial-up'у небуло більше ніякого Інтернету, то напевно продумав би цей варіант...

P.P.S. Являюсь абонентом UA-Inet вже майже рік часу. Інтернетом задоволений. Хоча впринципі я був задоволений і попереднім Інтернетом, і попередньо-попереднім інтернетом :ps_ih: Вирішальним фактором при переході на цей Інтернет для мене була швидкість, яку вони пропонували. Покишо альтернативи не бачу (хоча на горизонті вже з"являються інші варіанти :nez-nayu: )
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: UAinet

Повідомлення Alex72 » 10 січня 2011, 23:21

Аватар користувача
Alex72
 
Повідомлення: 59
З нами з: 21 вересня 2010, 22:12
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей

cron