Сподобався форум - постав +1

Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення KOT » 24 грудня 2010, 01:41

відкрию секрет.
Коли ДАІшник говорить про обов"язки водія, то аж піна з рота іде,
а коли водій говорить про обов"язки дайця, то це не суттєво і не важливо. :-)
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення KOT » 24 грудня 2010, 12:05

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення KOT » 25 грудня 2010, 02:04

Прошу звернути увагу батьків, учителів та дорослих.
Навчайте дітей правил переходу вулиці, бо ці імбіцили натянушь шапку по носа і нічого не бачать.
троє герої ледь не попали під колеса...
прийшлося приміняти єкстрене гальмування..
Відео без звуку, бо там суцільні матюки у 10 поверхів

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення geniyh » 26 грудня 2010, 16:42

Коли обїжаеш маршрутку яка зупинилась , то будь готовий що хтось обовязково може попробувати перейти, то з досвіду обовязково знижую швидкість, в цілях безпеки, а на відео видно що водій і не думав зменшувати швиджкість, також видно що хоть і дистанція дозволяла випередженя,обїзд, при зустрічному русі, але дальше для маневра в разі чого не було нічого, тормозами тут незарадив би а тільки маневром в ліво, а там перешкода.!!!так діти не праві , тут і дорослі бувають під колеса лізуть, а коли щось станеться то пояснювати вже буде пізно про додержання ПДР. :ny_tik:
Це моя особиста думка.
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 26 грудня 2010, 17:20

Водій я!!
Швидкість зменьшив, так як мав намір об"їхати дану маршрутку, і не був упевнений, що авто за зустрічній смузі візьме трішки вправо..
Так як авто взяло вправо, я спокійно об"їхав маршрутку, ну і звісно почав набирати швидкість!! А тут діти.. тим більше видно, що вони не із-за маршрутки а уже на Т-образному перехресті тупо вискочили...
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення nekton » 26 грудня 2010, 17:28

Я як пішохід боюся дотримуватися правил. Є куча придурків яким похер пішоходний перехід. Самий яркий примір - перехід на Сільмаші біля третього будинку. Кожного буднього дня там перехожу. Зупиняється одна машина з десяти щоб пропустити пішохода.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення geniyh » 26 грудня 2010, 17:41

Я нікого не хотів образити, виконання ПДР це діло особисте кожного, просто обізд маршруток (гебаритних) ТЗ це завжди перешкода яка закривае видимість, тому повторюсь, при обїзді МТЗ знижую швидкість а то і зупиняюсь, а тут як на цьому відео то постійно ось таке буває.А на рахунок культкри усіх учасників ДР то думаю це тема для дискусії без закінчення :-):
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Kovelчанин » 26 грудня 2010, 21:12

Востаннє редагувалось Kovelчанин в 26 грудня 2010, 22:10, всього редагувалось 1 раз.
Kovelчанин
 
Повідомлення: 263
З нами з: 17 грудня 2010, 23:44
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення AndroVit » 26 грудня 2010, 22:09

Як пішохід, котрий має права, я пробую розуміти водіїв. Підходячи до переходу оцінюю шанси. Коли бачу, що він встигає проїхати, сповільнюю ходу. Але водії, дійсно "навчені" нашими бараноголовими ходоками, гальмують від біди подалі.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення geniyh » 26 грудня 2010, 22:36

Пішоходом теж буваю, і барнів пішоходів і водіїв багато зустрічаю, сам особисто стараюсь переходити на пішох.переходах і то тільки тоді коли упевнююсь що водій зрозумів мій намір перейти, а то як кажуть(життя утопаючого в руках самого утопаючого) а діти то особа категорія , яку бачачи біля дороги водій повинен прораховувати уже, нераз бачив і була ситуація коли нібито батьки тримають дитину а та виривается буквально перед авто, спас лише маневр майже в кювет,вирулив, та й то щастя що швидкість невелика , а в самого теж малеча була в салоні, а у нас по вулицям деякі умудряються дуже....... помалу іздити, де для маневру простору інколи майже нема, тоді тільки тормозити, а як?????????
П,С, Хоча в порвінянями з іншими містами у Ковелі все ж таки трохи культура водіїв спостерігается, особливо коли водії дорогих авто вічливо пропускають жигулі стареньки чи пішохода, то дуже радує. :ded_moroz:
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 27 грудня 2010, 00:05

Найшов те, що довго шукав.
У даному списку написано попорядку, що має більшу юридичну силу!!



Зображення

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення geniyh » 30 грудня 2010, 22:20

Щось тихо на гілці :men:
Хто скаже в Ковелі прийнято так що даі-шники без відзнаки чергуюють, чи в них не проводиться огляд перед заступленям на патрулювання, чи якщо на куртці великими буквами заді написано ДАІ то можна і так???, я наприклад за те що ганяють порушників біля бреського, але тільки не там де треба , машини як ставили біля пішоходних переходів так і ставлять????????? :ps_ih:
Востаннє редагувалось geniyh в 30 грудня 2010, 22:24, всього редагувалось 1 раз.
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 30 грудня 2010, 22:23

а я один уже запарився
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Юра » 30 грудня 2010, 22:31

"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення geniyh » 30 грудня 2010, 22:34

З наступаючим новим роком КОТ, як там з реестратором, я поки що зупинився на тому що вожу поки що фотік, такі реестратори не визивають довіри а на дорогі моделі лаве нема, на рахунок відео трохи тямлю.дешеві немае смислу купувати, а бо просто хай хтось мене в цьому переконае що то не так :ny_tik:
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron