Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 30 листопада 2010, 12:32

Якщо не помиляюсь з 1/01/2011 жеки будуть мати право нараховувати пеню якщо ухвалять зміни до закону. Кодекс вони малоймовірно що приймуть так скоро а от пеня разом з судовим наказом буде зручним насосом з викачування грошей з населення. Чи буде можливість захиститись від нарахування пені тобто про нарахування пены можна дізнатись на підставі отриманої квитанції і написати заяву про не допустимість такого нарахування але якщо ви напишете такого листа і вкажете що ви отримали квитанцію яка є підтвердженням устної угоди на яку так люблять посилатись юристи ЖЕК
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Anyutka » 10 грудня 2010, 00:22

Я чула, що навiть самi затятi прихильники тоi пенi i розробники нового кодексу ЖКГ наголошують, що i ЖЕКи повиннi сплачувати пеню за ненаданi чи наданi невчасно, не в повному обсязi комун послуги.
Я вірю, що снікерс з лісовими горішками існує!!!
Аватар користувача
Anyutka
 
Повідомлення: 16
З нами з: 31 серпня 2010, 07:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення nekton » 10 грудня 2010, 00:27

Чутки в ЖККодексі не прописані. Прочитайте та офігійте. Взнайте що приватна власніть вже не є приватною і т.д.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Олег Петрович » 20 грудня 2010, 08:23

Олег Петрович
 
Повідомлення: 1
З нами з: 17 грудня 2010, 19:55
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 20 грудня 2010, 11:21

Не знаю з якого Ви міста, але в Ковелі ЖЕК №1 був готовий показувати ті протоколи, в усякому разі так майстриня говорила.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 21 грудня 2010, 13:39

Виглядає на те що звершилось мало ймовірно щоб президент не підписав зміни і з 1/01/2011 жеки будуть мати право нараховувати пеню . Чи буде можливість захиститись від нарахування пені тобто про нарахування пены можна дізнатись на підставі отриманої квитанції і написати заяву про не допустимість такого нарахування але якщо ви напишете такого листа і вкажете що ви отримали квитанцію яка є підтвердженням устної угоди на яку так люблять посилатись юристи ЖЕК.
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 21 грудня 2010, 14:04

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 21 грудня 2010, 14:10

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 22 грудня 2010, 13:10

Президент підписав зміни які вводять в дію нарахування пені з 1/01/2011. Як боронитись які заяви писати в жек коли угоди немає щоб потім у випадку судового позову зі сторони ЖЕК мати хоч якісь засоби оборони
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Abram » 03 січня 2011, 13:18

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення nekton » 03 січня 2011, 13:26

Красава. Я от завтра теж хочу в РЖКП піти заяву накатати щодо договору та тарифів.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 04 січня 2011, 12:21

В ЖЕК спішити нічого. На узгодження договору дається 30 днів з моменту вручення проекту договору. Але чи було належне вручення як таке? - звичайно ж, ні.
А далі є смисл подати скарги меру та прокурору про грубе порушення процедури укладання договорів. І зв`язатися з друкованими і електронними ЗМІ. І - на широкий загал!
P.S. В приваті email. Скинь проект договору, я бачив один шедевральний проект від РЖКП-1. Якщо такий самий, то це вже не пісня, це цілий концерт. Музику і слова напишемо, виконавців знайдемо...
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 05 січня 2011, 13:53

В позовній заяві яку ЖЕК подав на мене є формулювання що від я не заперечував факт надання послуг але жек аналогічно от вже більше 3 років від моменту останнього доброчинного внеску не виставляв документів під назвою ПРЕТЕНЗІЯ. Листи від ЖЕК почались після того коли я направив їм листа про відсутність договірних відносин. На моє клопотання про надання доказів було надано письмове повідомлення що такого документу не виставлялось. Отже ЖЕК погоджувався з тим що договірні умовим були припинені бо за умови тривання договірних відносин в разі мого порушення я повинен був би бути поставлений до відома другою стороною . Чи може я щось не вірно розумію?
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 06 січня 2011, 00:52

Відсутність "спонсування" протягом періоду позовної давності ставить ЖЕК в паскудне положення. Стандартний козир - визнання договірних відносин дією - вибитий. В цьому випадку або суд постановить заказуху, або ж ЖЕК залишиться без нетрудових доходів.
Не вносячи добровільних внесків, ти фактично заперечив наявність правовідносин. При цьому претензії ЖЕКу ти не повинен був виставляти, оскільки за відсутності правовідносин ЖЕК тобі нічого не винний, як і ти йому. Єдине, за що ЖЕК може чіплятися, то за підписаний не раніше 01.01.2006 р. договір.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 06 січня 2011, 10:20

Я не виставляв ЖЕК жодних претензій навкаки я вимагав надати докази того що вони мене попереджали про те що я порушую усну угоду. Прошу також розснити наскільки правомірно буде заперечувати наявність усної угоди посилаючись на Стаття 13. Право споживача у разі укладення договору на відстані та Стаття 12. Права споживача в разі укладення договору поза торговельними або офісними приміщеннями
особливо мене турбує п.6. Якщо споживачеві не було надано документ, який засвідчує
факт здійснення правочину поза торговельними або офісними приміщеннями, такий правочин не є підставою для виникнення обов'язків для споживача.
фактично жек може посилатись на те що були дані квитанції

Але 2. У разі реалізації продукції поза торговельними або
офісними приміщеннями продавець (виконавець) зобов'язаний надати
споживачеві документ, який засвідчує факт укладення договору і є
підставою для виникнення взаємних прав та обов'язків. Такий
документ повинен містити інформацію про:

1) дату укладення договору;

2) найменування та місцезнаходження продавця (виконавця);

3) найменування продукції;

4) ціну;

5) строк виконання робіт (надання послуг);

6) інші істотні умови договору;

7) права та обов'язки сторін договору.

У разі ненадання такої інформації суб'єкт господарювання несе
відповідальність, встановлену статтями 15 і 23 цього Закону. Всі ці пукти підходять під квитанцію
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

cron