ol_loy » 01 листопада 2010, 21:46
Станом на 17.00 сьогодні, 1 листопада, вже переважно підбиті підсумки -AAA+
голосування в мажоритарних округах до Волинської облради. -AAA+
Голова Волинської обласної виборчої комісії Микола Євтушин надав ЗІКу попередні результати (прогалини доповнені даними штабів політичних сил).
Володимир-Волинський район
Округ № 1. Переміг Валерій Діброва (Єдиний Центр) – 37,9%
Округ № 2. Переміг Валентин Скуба (Партія регіонів) – 20,3%
Горохівський район:
Округ № 3. Перемогла Галина Майко («Батьківщина») – 31,9%
Округ № 4. Переміг Андрій Турак (Народна партія) – 38,4%
Іваничівський район
Округ № 5. Перемогла Лідія Томашевська (ЄЦ) – 39,3%
Округ № 6. Переміг Юрій Лавренко («Батьківщина») – 19,6%
Камінь-Каширський район
Округ № 7. Переміг Роман Колісник (Селянська партія) – 20,4%
Округ № 8. Переміг Іван Вовк (Партія регіонів) – 42,5%
Ківерцівський район
Округ № 9. Переміг Петро Олешко («Батьківщина») – 23,2%
Округ № 10. Переміг Володимир Дуб (ЄЦ) – 31,1%
Упевнено випередив Валентину Касарду та Леонтія Кричкевича.
Ковельський район
Округ № 11. Переміг Віталій Карпюк (Партія регіонів) – 57,5%
Округ № 12. Переміг Іван Смітюх (Партія регіонів) – 39,7%
Локачинський район
Округ № 13. Переміг Віктор Загорський (Народна партія) – 20,6%
Округ № 14. Переміг Борис Загрева (ЄЦ) – 48,2%
Луцький район
Округ № 15. Переміг Віктор Шумський (Народна партія) – 23,8%
Округ № 16. Переміг Валентин Вітер («Батьківщина») – 21,05%
Він упевнено випередив екс-заступникі голови ОДА Віталія Зарембу та Василя Дмитрука.
Любешівський район
Округ № 17. Переміг Олег Чикида (Партія регіонів) – 47,8%
Округ № 18. Переміг Петро Бущик (КПУ) – 24,6%
Любомльський район
Округ № 19. Переміг Володимир Дибель (Партія регіонів) – 48,8%
Округ № 20. Переміг Латковський (Народна партія) – 33,4%
Маневицький район
Округ № 21. Переміг Богдан Колісник (Народна партія) – 28,3%
Округ № 22. Переміг Яків Смокович («Батьківщина») – 23,5%
Ратнівський район
Округ № 23. Переміг Валерій Трикош (Партія регіонів) – 31,3%
Округ № 24. За даними достовірних джерел, переміг Михайло Бегаль («Наша Україна»)
Рожищенський район
Округ № 25. Перемогла Раїса Кучмук (Партія «Солідарність жінок України») – 14,7%
Вона на 82 голоси випередила Василя Столяра.
Округ № 26. Переміг Володимир Войтович (Народна партія) – 13,6%
Старовижівський район
Округ № 27. Переміг Ігор Гузь («За Україну») – 29,7%
Округ № 28. Переміг Василь Пецентій («Собор») – 46,9%
Заступник голови ОДА Олександр Курилюк тут набрав 26%.
Турійський район
Округ № 29. Переміг Сергій Мартиняк (Аграрна партія України) – 32,2%
Округ № 30. Переміг Любомир Валіхновський («Собор») – 30,8%
Шацький район
Округ № 31. Переміг Віктор Карпук («Батьківщина») – 47,8%
Округ № 32. Переміг Василь Денисовець (Партія регіонів) – 21,4%
Місто Володимир-Волинський
Округ № 33. Переміг Олег Борбелюк («Сильна Україна») – 36,3%
Округ № 34. Переміг Валентин Вірковський (Народна партія) – 36,9%
Місто Ковель
Округ № 35. За даними компетентних джерел, переміг представник «Батьківщини» Радчук
Округ № 36. За даними компетентних джерел, переміг Василь Байцим («Батьківщина»)
Місто Луцьк
Округ № 37. За даними компетентних джерел, переміг Анатолій Вітів («Свобода»)
Округ № 38. Переміг Борис Клімчук (Партія регіонів) – 25,4%
Місто Нововолинськ
Округ № 39. Переміг Євген Недищук («Батьківщина») – 25,8%
Округ № 40. Переміг Богдан Дівнич («Батьківщина») – 28,3%