Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Giraffe » 23 вересня 2010, 21:53

Дякую за відповіді!
Щоб не подав сусід до суду, то може краще зібрати ті підписи? А це потрібно узгодити зі всіма мешканцями будинку, чи лише двох поверхів, між якими є це місце?
Востаннє редагувалось Giraffe в 23 вересня 2010, 21:56, всього редагувалось 1 раз.
Giraffe
 
Повідомлення: 5
З нами з: 18 вересня 2010, 17:55
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Giraffe » 23 вересня 2010, 21:54

Giraffe
 
Повідомлення: 5
З нами з: 18 вересня 2010, 17:55
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Anyutka » 23 вересня 2010, 22:13

Я вірю, що снікерс з лісовими горішками існує!!!
Аватар користувача
Anyutka
 
Повідомлення: 16
З нами з: 31 серпня 2010, 07:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення edvaldo » 27 вересня 2010, 23:42

ЖЕК відмовив видавати довідку, навіть на заяву. Пане Гном будь-ласка допоможіть скласти звернення в прокуратуру з цього приводу. Завчасно дякую. І розкажіть як швидко і яким чином прокуратура може вирішити це питання.
edvaldo
 
Повідомлення: 5
З нами з: 07 вересня 2010, 18:11
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 29 вересня 2010, 20:55

Як зразок, даю реальну заяву (конфіденційна інформація вилучена). Тут ЖЕКівці доворогувалися зі здоровим глуздом до того, що мали претензії до сина власниці квартири, з якою з вини ЖЕКа не укладено договір і якій ЖЕК програв 2 суди. Довідку змушені були видати.

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 30 вересня 2010, 11:39

Прошу більш досвідчених в праві розяснити мені юридичні тонкощі.
З жек було отримано пропозицію угоди. Угода була підписана і у обумовлені в оферті терміини 15 днів відправлена назад цінним листом з описом в жек. Моєму здивуванню не було меж коли через місяць після відправки цінний лист повернувся назад!. Працівники жек не спромоглися прийти і отримати 2 екз.угоди.
Тепер мені незрозуміло чи коли я дотримав всіх вимог по акцепту угоди і маю підтвердження відправки та факт що вони просто проігнорували отримання (ураганів, землетрусів не зареестровано) Дана угода набула чинності. Чи як вазано в ЦК раз відповідь не отримана стороною що подала оферту то угода вважається не заключеною. І чи у випадку судового позову жек я можу посилатись на те що пропозиція оферти була відкликана самим оферентом через свідому відмову від отримання 2 екз. угоди

Якщо подати позов на жек з вимогою заключити угоду то гарантовано жек подасть зустрічний позов про стягнення заборгованості. Як можна захиститись від таких дій угоди як такої не існує (оскільки про неїйдеться в первинному позові) актів за підписом власника квартири жек не надав про що є відповідні листи до жек та скарга в прокуратуру на відсутність відповіді на лист запит про надання такої інформації
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Anyutka » 12 жовтня 2010, 10:58

Пане Гном! Порадьте чи варто написати скаргу в Міністерство ЖКГ? З нетерпіннім і цікавістю чекаю відповіді на договір від вас. В цьому місяці ЖЕК вже навіть квитанцію мені не прислав :bra_vo: І ще яка повинна бути сума заборгованості, щоб ЖЕК подав до суду?
Я вірю, що снікерс з лісовими горішками існує!!!
Аватар користувача
Anyutka
 
Повідомлення: 16
З нами з: 31 серпня 2010, 07:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення TOTOShKA » 12 жовтня 2010, 20:32

Пане edvaldo, а спробуйте наголосити (взяти довідку психолога, психіатра), що ви та члени вашої родини бояться замкненого простору, яким являється закрита кабіна ліфта і тому ним не користується, тому і не маєте потреби в його обслуговуванні. Оце я закрутив!!!!!! :smu:sche_nie:
TOTOShKA
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гість » 13 жовтня 2010, 14:09

Добрий день!Перечитала усі 32 сторінки теми! Дякуючи вашим порадам, зокрема пана Гнома, мені вдалося виграти суд проти ЖЕКу, який навіть і 10 хвилин не протягнувся! :dan_ser: Саме смішне те, що друга сторона не зявилась і суд відбувся без них...при чому суддя прямо мені зізналася, що вона знає що ЖЕКи витворяють і приймає мою сторону, тобто задовільняє мою оскаржувальну заяву. А подавали на мене за несплату 2-ох місяців))))))) Тепер я не збираюся прощати їм нічого: неприбраний підїзд, непомиті вікна і панелі, облупані сходи і стіни....Хочу писати в ЖЕК заяву, щоб вони виконували свою роботу, наприклад щоб обновили фасад, залили цементом балкон у дворі, бо можна руку пропхати на нижній поверх, щоб стіни у дворі поштекатурили!!!Як правильно писати їм заяву вимогу?)))) Чи потрібно підписи від сусідів?
Гість
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Markiza » 22 жовтня 2010, 19:39

Тишина....Підскажіть хоча б якою нормативною базою користуватися і на що опиратися, пишучи заяву... мені це важливо! Не хочу більше попускати свавілля ЖЕКу! :ps_ih:
Markiza
 
Повідомлення: 7
З нами з: 13 жовтня 2010, 14:08
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 22 жовтня 2010, 20:46

А слабо прочитати попередні сторінки теми? Там досить повно розкриті Ваші питання.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Markiza » 24 жовтня 2010, 15:22

Перечитала всі сторінки теми і мені не слабо! Йшлося повною мірою про апеляції і подання заперечувальних заяв...а щодо написання в ЖЕК не бачила, або не звернула увагу. Якщо так, то прошу вибачення і якщо можна тикнути мені в це місце, яке я пропустила.
Markiza
 
Повідомлення: 7
З нами з: 13 жовтня 2010, 14:08
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 24 жовтня 2010, 15:48

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 24 жовтня 2010, 17:13

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Markiza » 25 жовтня 2010, 11:07

Markiza
 
Повідомлення: 7
З нами з: 13 жовтня 2010, 14:08
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей

cron