Сподобався форум - постав +1

Мерські перегони 2010

Політичні баталії. Тут можна смітити

Модератори: AndroVit, Igal

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення nekton » 15 вересня 2010, 15:34

Я саркастично про це говорив. Всерівно технічні кандидати познімаються за день-два до виборів. Нафіг позоритися маючи десяток голосів на весь Ковель.
А список явно ще не повний. Тут фактично проКошиковскі люди. Зрозуміло що Сірожа не міг всіх навколо себе обєднати за пару останніх тижнів. Нема важковаговиків. Матвєєв, Товкач, Шевчук, Кіндер, Шлюєв - кандидати які теж не проти стати мером (якщо партія на вищому рівні не домовиться про щось інше). Так що 50 чоловік гадаю буде в попередньому списку.
Та й не зрозуміла позиція деяких високопосадовців. Я при розмовах з наближними розумів що будуть сильні кандидати на противагу Кошику. А поки їх нема.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення zax13 » 16 вересня 2010, 18:42

Цікаво так послухати... Хто б не став мером, нам від того ділити з посади "пиріжки" не стане... А краще ж ніколи не ставало...
.:Vampire:.
Аватар користувача
zax13
 
Повідомлення: 880
З нами з: 12 жовтня 2006, 17:01
Звідки: Місто Репу і Кохання
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення sashoka » 17 вересня 2010, 16:39

Аватар користувача
sashoka
 
Повідомлення: 19
З нами з: 16 червня 2010, 16:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення nekton » 18 вересня 2010, 20:16

Подивився ці схеми. Сподобалася про гамериканців. Браво. Яка правдива інформація. Накінець то вивели на чисту воду штатівських політиків та політтехнологів. Адже в них бідних не вийшло надовго Ющенка зробити президентом. А може навіть Ющенко та майдан були ширмою, відволікаючим маневром. А відтепер все стає на свої місця. Вияснилися всі їхні плани. Людина яка уособлюватиме в Україні демократію насправді це - наш Сірожа. Могутні інвестиційні потоки були кинуті в обрання Сірожи мером, потім буде губернатором, президентом, генсеком ООН і накінець папою Римським. А ми наївні все гадали, що то їхнє височєство все їздить по закордонах на інвестиційні саміти. Зясувалося, що основною ціллю поїздок були таємні зустрічи з самим :;ne_gr: Обамою :;ne_gr:.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Fantoman » 18 вересня 2010, 20:25

Востаннє редагувалось Fantoman в 19 вересня 2010, 16:19, всього редагувалось 1 раз.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення sashoka » 19 вересня 2010, 14:17

ГАНЬБА МЕРУ!!! НА ПАЛЮ ЙОГО)))
Аватар користувача
sashoka
 
Повідомлення: 19
З нами з: 16 червня 2010, 16:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Рудий » 21 вересня 2010, 11:02

Шановний Рудий! Цей форум стоверенний для спілкування, обговорювання, висловлення думок! Адміністрація форуму не буде не не має права публічно на цьому форумі підтримувати будь з яких політичних рухів! Також форум не буде підтримувати або сприяти будь-яким політичним рухам!
Аватар користувача
Рудий
 
Повідомлення: 42
З нами з: 16 червня 2009, 16:40
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Рудий » 21 вересня 2010, 19:10

Аватар користувача
Рудий
 
Повідомлення: 42
З нами з: 16 червня 2009, 16:40
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення AndroVit » 21 вересня 2010, 20:29

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Fantoman » 21 вересня 2010, 22:12

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення AndroVit » 21 вересня 2010, 22:24

Звертаюся до того, хто дописував мій пост - чи не можна виступити під своїм реальним ніком? Получається що я в своєму пості пишу про одне і тут же сам собі відповідаю червоним кольором.
Такий фокус можна організувати або знаючи мої дані для входу в аккаунт, або мінімум модераторські права.
P.S.Сторінку я зберіг.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Рудий » 21 вересня 2010, 22:57

Сумніваюсь, що форумні модератори могли написати, що "нЕкого не підтрмує". Версія - Кошарук купив сайт і його "модерує" "совісний" братан з бітою. Тіпа, як вмію, так і давлю.

Наведу деякі цитати "непогрішимого":
- Поруч я також бачу людей досвідчених і авторитетних.

- Важливо, завоювавши довіру людей – не втратити її. Велика роль в цьому залежить від роботи команди міського голови, яка має бути фаховою та високоморальною.


Викладені і знесені темними силами документи свідчать, що багатьох з кошарукової команди важко віднести до високоморальних і авторитетних індивідуумів. Про фахові якості поговоримо пізніше. Як завше - з документами...
"Адміністрація" Попередження Нік "Рудий" буде заблоковано згідно правил п.1
Аватар користувача
Рудий
 
Повідомлення: 42
З нами з: 16 червня 2009, 16:40
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Igal » 21 вересня 2010, 23:58

Ось цими правилами керуюся я особисто! Я закликаю усіх дотримуватись рамок правил!
Для мене особисто політика не цікава й огидна! Я нехочу щоб форум був політичною ареною! Наприклад булоб цікаво щоб хтось написав що Кошарук - козел кришу не перекрив, або дорогу не зробив, або ціни на ком послуги зависив, а тут чистої води чорнуха!(в простонароді заказуха одним з опонентів ниньошнього голови)
Нижче пропонується нехитрий набір правил, яких зобов'язані дотримуватись всі, хто тут спілкується.
Написати ці правила мене примусило збільшення популярності форуму. Нас стало більше, і це добре. Але, щоб спілкування тут ні в кого не викликало негативних вражень, слід дотримуватися певних рамок, як і в будь-якому громадському місці.
Отже, прошу всіх, хто відвідує наш форум, пам'ятати про наступне:
1. Форум призначений для спілкування. Не для чорного чи білого піару, не для розкрутки, не для образ і нецензурщини.
2. З першого правила випливає друге. На форумі заборонена пропаганда міжрасової, міжнаціональної чи міжрелігійної ворожнечі. Заборонено використання нецензурщини (якщо зовсім не терпиться, замініть кілька літер на різноманітні значки типу #, @, $). Різко не схвалюються обрАзи мешканців форуму чи третіх осіб (от уявіть, що ви зайшли в супермаркет - ви ж не плюєте там на підлогу, не розкидаєте сміття, не ображаєте продавців).
3. На форумі забороняється будь-яка діяльність, яка суперечить діючому законодавству (або може кваліфікуватися як нелегальна), а також пропаганда та реклама такої діяльності.
4. Використання форуму для розкрутки, або піару власних інтернет-ресурсів забороняється(можливо за схваленням Адміністрації). Це стосується учасників з іменами у вигляді інтернет-адреси, а також учасників, які реєструють у власному профайлі лінк на інтернет-ресурс, і при цьому не спілкуються на форумі. Пам'ятайте, що в випадку таких дій ваш профайл може бути видалено.
5. Про відповідність чи невідповідність дій певного учасника правилам форуму вирішують адміністратор і модератори.
6. На форумі заборонено використання транслітерації (коли українські або російські слова пишуть os tak - latynskimy literamy). В кого немає можливості писати кирилицею, користуйтесь послугами http://www.translit.ru/ , хто заходить з мобілок - http://pda.translit.ru/
7. Правила можуть бути змінені, якщо за це висловиться більшість активних учасників форуму.
Це все. Коротко підсумую: поводьтеся з іншими так, як би ви хотіли, щоб інші поводились з вами.
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Fantoman » 22 вересня 2010, 07:47

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Мерські перегони 2010

Повідомлення Igal » 22 вересня 2010, 09:16

“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Політика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron