Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 03 серпня 2010, 16:37

На початку коли я тільки почав вникати в справу боротьби з комунальними організаціями на одному форумів побачив цікавий варіант заперечення на позов який грунтується на тому що позивач (тепломережа) не повністю примінила всі до судові варіанти вирішення спору тобто якщо вона мала можливість припинити надання послуг то чому вона цього не зробила отже вона тим самим засвідчили що вона не має жодних претензій до відповідача і відповідно підстав вимагати щось. Як на зло неможу повторно розшукати даний матеріал чи дісно реально використати цю лінію захисту
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 04 серпня 2010, 22:31

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 04 серпня 2010, 22:58

http://reyestr.court.gov.ua/Review/10623864

Ось вам і підтвердження моєї думки....Суд не становлює, яку к-сть тепоти ви спожили,якими і в якому обємі ви спожили послуги....він каже, ви не належно виконуєте обовязки, тому виникла заборгованість...А те, що людина відключилася від їхніх батарей, і що спожила, то нікого не цікавить...
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Vital » 05 серпня 2010, 15:05

Отримав позов з ЖЕКу про стягнення заборгованості за надані послуги з утримання житлового будинку та прибудинкової території. Усі сторінки форуму уважно прочитав.
Суть справи ось у чому - з 2007 року я сплачував ЖЕКу лише за ті послуги, які фактично надавалися (прибирання прибудинкової території, вивоз ТПВ, освітлення місць загального користування та ін.). Близько 30% від тарифу склає вартість не наданих послуг (поточний ремонт, обслуговування димовентканалів та електроплит, дератизація, дезінсекція), відповідно я їх не оплачував. Договір не укладався, від його укладання відповідач не ухилявся.
Не одноразаво ходив на прийом до начальника ЖЕКу (листи не писав, тепер жалію) з проханням виконати ремонт підїзду або провести герметизацію швів, проте мені постійно відмовляли мотивуючи наявністю великою заборгованості по дому. Я не проти сплати кошти, але за що??? Хай хоча б ремонт у підїзді зроблять!!!
У позові вказано, що позивач надавав відповідачу послуги та нараховув плату відповідно до рішення міскьвиконкому. Проте, будь-які фактичні дані про те, що послуги надавалися у повному обсязі, у позові та додатках до нього не наведені. Відповідно до ст.60 ЦПК кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Так хай тепер і доказують, що ЖЕК послуги надав.
Питання - яким чином я могу довести не надання послуг у повному обсязі окрім показання свідків-сусідів?
Vital
 
Повідомлення: 1
З нами з: 05 серпня 2010, 10:03
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 05 серпня 2010, 22:57

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 05 серпня 2010, 23:46

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 06 серпня 2010, 00:01

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 06 серпня 2010, 09:04

Відповідно до ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Поспілкувавшись з правниками та почитавши літературу яку вони мені дали для розвитку мого юридичного кругозору я з жахом виявив шокуючий факт. Все життя я був переконий що в суді діє ПРеЗУМЦІЯ НЕВИННОСТІ якщо ти звинувачуєш мене надай докази поки немає доказів я невинний. Але в фаховій літературі сказано що в цивільному судочинстві де факто діє ПРЕЗУМПЦІЯ ВИННОСТІ тобто ящо хтось подав на мене в суд звинувативши в тому що я "верблюд" то це я маю принести від ветеринара довідку що я не є "верблюд" якщо довідку не принесу суд визнає мене "верблюдом". Тому бажано всі заперечення будувати від супротивного просте заперечення та посилання на те що я не зобовязаний свідчити проти самого себе тут вже не пройде тобто всі рекомендації в інтернеті грубо заперечувати надання послуг є фактично диверсією та свідомою дезінформацією зі сторони правників жеків щоб збити зі шляху не свідомих громадян. Якщо я щось не вірно зрозумів то підправте
Востаннє редагувалось unlx в 06 серпня 2010, 09:49, всього редагувалось 1 раз.
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 06 серпня 2010, 09:19

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 06 серпня 2010, 12:47

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення veorts » 06 серпня 2010, 22:12

всем привет. хоть я и не местный но проблема та же, законы есть. но для суда это не главное.Кусочек из решения суда: "Беручи до уваги те, що відповідачі періодично сплачували за споживання зазначеної послуги позивачу, в тому числі до дати укладення договору про надання житлово-комунальних послуг, що підтверджується їхніми особовими рахунками , суд вважає що позивач і відповідачі фактично вступили в договірні правовідносини, згідно з якими позивач надавав комунальні послуги з утримання жилих будинків та прибудинкових територій, а відповідачі їх споживали і частково сплачувала їх вартість." ч.1. ст.19 цього закону чітко говориться: "Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово- комунальних послуг здійснюються тільки на договірних засадах". это для кого? как узнать у президента и правительства для кого они утверждают законы? плиз
veorts
 
Повідомлення: 3
З нами з: 12 липня 2010, 15:29
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 06 серпня 2010, 23:32

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 07 серпня 2010, 12:58

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 07 серпня 2010, 16:46

"Сорока на хвості принесла", що ЖЕК №1 збирається підвищити тарифи і підставою для цього вказує рішення міськвиконкому від 21.05.2010р.№ 262 "Про затвердження плати за утримання будинку, прибудинкової території та вивозу побутових відходів".
Де можна побачити це рішення в електронному варіанті? На офіційному сайті http://kovel.osp-ua.info/index.php?ch=2&fl=normprav лише перелік.
Посилаючись на цей же документ вони збираються запропонувати новий текст договору. Вроді завдання "просування в маси" покладено на майстрів, але до нас ще не приходив.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 07 серпня 2010, 20:07

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

cron