Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 13 липня 2010, 14:22

Подай через канцелярію письмове клопотання про постановлення письмової ухвали (можна оскаржити окремо від рішення) про витребування матеріалів у позивача, покликаючись на ст.ст. 27, 60, 133 ЦПК України, ст.ст. 15, 17 Закону України „Про захист прав споживачів”, ст.ст. 20, 21 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, ст.ст. 42, 125 Земельного кодексу України.
В кожній експлуатуючій організації зберігається, згідно п. 1.2 „Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій” затверджених Наказом від 17.05.2005 р. № 76 Державного Комітету з питань житлово-комунального господарства, зареєстрованим 25.08.2005 р. в Міністерстві юстиції України за № 927/11207, технічна документація всього багатоквартирного будинку та прибудинкової території.
Якщо в ЖЕКа немає технічної землевпорядної документації на прибудинкову територію, то про оплату за її обслуговування не може бути і мови.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 14 липня 2010, 08:52

Теплокомуненерго та ЖЕК обгрунтовують свої претензії тим що в квартирі є стояк та батареї отже послуги надавались. Але оскільки в нас приватна власність це святе. Тому батареї мої хочу тримаю хочу не тримаю на своїй території. Друге питання що робить на моїй приватній власності якийсь ваш стояк та щей через його ви пропускаєте ваш виріб "гарячу воду" з якої маєте шалені прибутки?. Отже якщо на моїй території ваш стояк це одначає що я здаю вам в аренду площу за яку ви повинні мені заплатити. Тому раз ви стверджуєте що мене гріли то значить ви через мою територію пропускали ваш теплоносій і малиб платити мені арендну плату . Отже ніхто нікому нічого не винен відбувся взаємозалік. Чи можна використати дане твердження для захисту і яку можна привести законодавчу базу.
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 14 липня 2010, 09:11

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 14 липня 2010, 17:55

Мені став випадково відомий факт що якщо > 50% жильців не дали згоди то Жек не може бути балансотримачем а тому відповідно і не має жодних юридичних прав. Наскільки це відповідає дійсності і якими законодавчими актами це можна підкріпити в запереченні чи судовому засіданні?
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 23 липня 2010, 19:02

Вчора отримав на свій запит в теплокомуненерго чому вони не заключають угоду відповідь так від якої щей зараз в шоці. Високе начальство мені повідомили що я зобовязаний сплачувати за їх послуги тому що вони заключили угоду з ЖЕК а ЖЕК іншою угодою доручив їм збирати кошти за теплову енергію. Читав я той лист і так не можу зрозуміти яке я маю відношення простий смертний до угод між двома юр.особами.
В листі вони запевнили мене що вони є лише ВИРОБНИКАМИ а ЖЕК виконавцем може мені хтось розяснить якщо вони продали тепло на цілий будинок ЖЕКу токе вони мають право вимагати в мене оплату за мою окрему кавартиру.
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 23 липня 2010, 21:40

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 24 липня 2010, 00:27

Пане Гноме...... До Вас питання....

пятий місяць йде суд х жеком....від суда ні ответу ні привету....Більше місяця.....Знаю, що було засідання.місяць назад, ..Рішака мені не шлють....(переконаний, що його поки не має)

З вашої практики, що це означає...стільки це буде тривати...Час йде на мою користь? стільки зазвичай часу суди розгялдають таки спраи на практиці, коли йде не стиковка....
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 24 липня 2010, 10:12

Тут явно щось не те. В мене рідко ЖЕКівські справи слухалися більше 2-х місяців. І то витребовували мох і болото, подавали клопотання про відкладення розгляду тощо. Цілком можливо, що отримаєш рішення, постановлене заднім числом (або воно давно вже є), щоб не зміг оскаржити.
Тому прогугли "Скарга на суддю" і вибери зразок (їх там багато). І негайно бомби в СБУ, Вищу раду юстиції, регіональну раду суддів, кваліфікаційну комісію суддів та омбудсмену. Один і той текст в ці інстанції. А також в ЗМІ, але максимально коректно.
Про всяк випадок подивись в Єдиному державному реєстрі судових рішень по номеру справи. Може, рішення вже там є.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 26 липня 2010, 09:37

Скинув текст листа в ПМ
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 27 липня 2010, 17:57

Навіщо поки бомбити....Час йде...ніхто не трогає! от просив у суду два рази надати мені рішення по справі.(переконаний,його поки немає, бо немає що писати....ну в смислі як стягнути кошти)...мовчок повний.....Добре поставив на місце позивача, який халтурно склав позовну заяву......
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 27 липня 2010, 19:34

А в реєстрі дивився?
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 27 липня 2010, 19:38

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 27 липня 2010, 19:56

Все одно мовчати не варто. Не можна, щоб опоненти взяли ініціативу в свої руки! Вичікують вони не дарма.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 28 липня 2010, 11:26

Хто зустрічав де можна і інтернеті знайти матеріали нормативи, акти про те як повинна проводитись гідравлічне балансування будинкової мережі (чи при відключенні кожного споживача чи раз на рік) і як повинно це виглядати тобто температура води як на вході так і на виході в стояку повинна бути однакова чи ні і т.д. А то мене постійно гугл кидає на російські норми таке враження що в україні це державна таємниця
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Boris » 28 липня 2010, 18:45

Подивись , і мож запитати (форум хоть і російський, але відповідь мож найти).
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 21 гостей

cron