Сподобався форум - постав +1

Розмова ні про що з спецслужбами

Тут можна те, чого не можна в "Балачках": чат, флуд, трансліт та інші задоволення

Модератори: AndroVit, Igal

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення Abram » 10 червня 2010, 23:27

Просто читаємо підпис. :ti_pa:
"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення HotBird » 11 червня 2010, 21:38

Я фіг його знає, але нік "TORENO" можливо перекладається як "ТАРЕН"?
Тарен -- препарат-противоядие от действия ФОВ (фосфоpоpганических соединений), входящий в комплект военной индивидуальной аптечки АИ-2. Внутри аптечки находится пластиковая, завинчивающаяся капсула с 5-6 таблетками среднего размера, в каждой таблетке содержится 0,006 грамма активного вещества. В настоящее время из-за ярко выраженного галлюциноген-ного действия препарат изымается из обращения. Тарен -- центpальный М-холиноблокатоp. Препарат начинает действовать через 30 минут после приёма, действие длится 4-5 часов. Тарен даёт чёткий галлюциногенный эффект, выражающийся в спутанности сознания, провалах в памяти, наличие зрительных и слуховых галлюцинаций. Побочное действие: нарушение концентрации внимания. Зависимости не вызывает, так как отсутствует эйфория. Тарен толерантен -- для достижения прежнего эффекта, дозу следует увеличить.
Ось і "Наполеони" прийшли на наш форум.
І запам"ятайте, що такий брєд нести не буде навіть самий захудалий опер, тим більше погрожувати. Ібо завтра він вже не працюватиме там, а бичкам хвости буде крутити...
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення zax13 » 12 червня 2010, 18:02

Классно. От мені цікаво було, в чому проблема (навіть теоретично) його знайти, для форумчан? Нектон палить ай-пі, по ай-пі - провайдер, який з радістю поділиться якого клуба цей ай-пі. Хтось просто іде, по-братські, базарить з адміном клуба і той все зливає :)...
.:Vampire:.
Аватар користувача
zax13
 
Повідомлення: 880
З нами з: 12 жовтня 2006, 17:01
Звідки: Місто Репу і Кохання
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення Lisichka » 12 червня 2010, 18:36

Краще б він відразу перестав розвивати цю тему, не так сильно опозорився б...
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення sibstupa » 13 червня 2010, 12:17

Сон в літню ніч. Кажуть, хлопцям деколи сниться сон: казарма, АК-74, “гроза”, “віхрь”, ПД-47. Кожному своє. Армія?! Знову??? Блін! Знову психологічний та фізичний професійний відбір. І цей с*ка викладач-полковник, поїхав, кажуть, “за генералом” в дипломатичну місію і ледь полковником назад повернувся. Спалився гавнюк. Але все чинно і благородно: Ви,Ви, Ви… Перша заповідь еліти – тільки на Ви. А я селюк. Мій батько не в Москві. За мене нема кому клопотати. І знову вночі чую десь через пару ліжок шепотіння “панських дітей”: -“І как можно снова довєрять свою жизнь етім гнілим ПД-47, ето же оні с 47 года на складє лєжат”.
Тупі придурки! У мене вже повна тумбочка шоколаду, але ж хочеться спати. Кажу: “Заткнулись нах (сюди прийшов вже непоганим дзюдоїстом), готовте шоколад і за Вас стрибну”. Тепер вони “мої” надовго.
Блін! Курсова, робота «на літо» - “Дєзорієнтація отдєльно взятого коллєктіва посрєдством провокаціі для установления контроля”. Голова обертом йде, шось треба робити. Беру в кабінеті пронумеровані та проштамповані листочки, пишу якісь тези, здаю в сейф. Виносити не можна, писати в казармі боронь Боже! Тільки на тих листочках з сейфу полковника. Все тримати в голові.
Ніч. Лєнка сидить гола за піаніно і шось мені грає. На піаніно велика миска з клубнікою пахучою та солодкою. Я в “самоході”.Трохи розслабився, та в голові крутиться «курсова, курсова, курсова…». Лєнка молодець, вона “в курсі” хто тут в городку кого трахає коли хазяїн “на завданні”. Приходить думка користувати цю тему. Нє не то. Такі інтриги мені ще рано. Ех, видно Африка мене чекає…
Прокинувся: піт, “галопірующая тахікардія”. Де я? Слава Богу, я вдома, я на пенсії! Згадую, що в холодильнику почата пляшка «Ольмеки». Через годину легко напишу курсову на тему “Текіла в малих дозах бєзврєдна в любом колічєствє”.

От якби тоді був інтернет! Оце я б відірвався, товариш полковник був би задоволений!
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення nekton » 17 червня 2010, 07:25

По проханню користувача якого запідозрили тему троха підчистив (він почав накінець спілкуватися культурно і без погроз). Залишив в основному брєд ніку Торено. Мені чесно кажучи дико та срашно за країну якщо в нас такі СБУшники.
Обидва ніки відправлені в баню.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення BOLIK » 18 червня 2010, 22:11

Да нормальні в нас вони, всюди ж є виключення
"Play every game as if it was you last."
-Allen Iverson
Аватар користувача
BOLIK
 
Повідомлення: 1115
З нами з: 26 лютого 2006, 18:23
Звідки: From free trow line
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення nekton » 18 червня 2010, 22:30

Ти часто мав справу з службами? Навіть з простими мєнтами, не говорячи про остальних? Ці 3,14дараси в загальній масі згодні зїсти свого друга аби отримати галочку щодо розкриття справи.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення toha » 19 червня 2010, 00:47

Читал, читал - не начитался.Тимуровцы уже вымерли и никто не идёт в "шпиёны" что б "за державу обидно", а ток ма "карман пошире"
СБУ: Слей Бабло Уйё...буй вже.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення Hapuga » 19 червня 2010, 00:56

Та є там нормальні люди. Особисто в мене викликає більше повагу вже далеко не молодий мєнт з лейтенатськими погонами ніж молодик у званні майора. Коли службовець дуже швидко просувається по кар"єрній драбинці,то це викликає підозру.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення Ruslana TS » 19 червня 2010, 09:36

дитячі серйозні розмови ні про що.
перечитала - нащо час потратила?
сама ніпрощольна тема ні про що.
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення nekton » 21 червня 2010, 08:50

Та там вже просто частина видалена. Ну і плюс тут приватом було куча гоніва.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Розмова ні про що з спецслужбами

Повідомлення nekton » 21 червня 2010, 08:56

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Поперед.

Повернутись до Чат, або Розмови просто так

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron