Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 22 травня 2010, 12:49

Та саме головне, що два місяця розглядає.... а доказів немає...я їй пару клопотань на підставі 168 ЦПК надав... А вона далі судить...

Ну якщо їх незадовільнила, то ясно що вона відмовила ...нехай і усно... все це я думаю можна буде у апеляції зазначити.....

але у мене предмет позову - що я неналежно виконую обовязки- не підписую договір і не вношу кошти за надані послуги....Тому несплатою коштів наніс збитки

А доказів у позовній заяві немає..

Законодавство каже що клопотання має бути розгянута судом і поставновлена ухвала з цього приводу....чи щось у протоколі має бути записано з цього приводу?
Що з цьоого каже закон?
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 22 травня 2010, 14:14

ЦПК говорить наступне:



Щось у вас уже занадто... Напиши скаргу на ім`я голови суду, опиши порушення судді, проси вжити заходів, потім, якщо не дороможе - відводь суддю!!!
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Алексей 2009 » 26 травня 2010, 20:39

Доброго времени суток всем!!
по результатам моих долгих баталий в суде...суд первой инстанции все-таки "задовільнив позов ЖЕК-11 м.Херсон до Особа-1 (це я) про стягнення заборгованости....... " (копию могу выложить если кому интересно) понятное дело готовлюсь к апелляции, но хотелось бы узнать если у кого практика подачи исков в европейский суд??? рассматривает ли этот суд подобные дела?? .то есть в случае если от "наших" судов ничего не добиться...если все они как один будут говорить что "ТЫ ДОЛЖЕН ПЛАТИТЬ БЕЗ ВСЯКИХ ДОГОВОРОВ и тд. и тп." если основания подавать иск в европейский суд? буду очень признателен за ответы....
Алексей 2009
 
Повідомлення: 5
З нами з: 18 червня 2009, 13:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 26 травня 2010, 23:49

до європейського суду вам як мені до Києва... Треба спочатку апеляційний і касаційний суд пройти...

Радив би прочитати ретельно позов...... там інколи така водичка... -тобто який у вас предмеет позову

і радив би почитати для початку http://www.urist.in.ua/showthread.php?t=51295&page=3 особлива відповідь пана qwer . там дуже гарні є висновки
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Алексей 2009 » 27 травня 2010, 08:34

Уважаемый visual !! я прекрасно понимаю и знаю что мне нужно подавать апелляцию а потом кассацию!!! и до Киева мне не очень далеко !!!! я просто хотел узнать есть ли практика по поводу подачи иска в европейский суд! рассматриваются ли там вопросы если я не добился справедливости в "наших" судах!! если у нас законы говорят одно, а суды рассматривают все по другому!!! если все ЖЕКи убеждены что мы все являемся квартиросъемщиками а не собственниками жилых помещений!!! очень благодарен Вам за ссылку которую вы мне дали....ознакомился с ней.
Но все таки хотелось бы узнать подавал ли кто иск в европейский суд?
Алексей 2009
 
Повідомлення: 5
З нами з: 18 червня 2009, 13:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення gal_ina_ » 27 травня 2010, 10:14

Дуже прошу Гнома допомогти і мені.. у мене склалася така ситуація: брат помер у 2002році, після його смерті мати прийняла спадщину, але не оформила, у 2008 році помирає мати і я набуваю права власності на квартиру брата з 24 березня 2009року. І ось тепер ЖЕК подав у суд на борги з 2002року. Підскажіть, будь ласка, чим мотивувати свої заперечення? Договір не укладався, і мені його не пропонували, за послуги я не здійснювала ні одного платежу, тільки з травня 2009 зареєструвала дочку на цій жилплощі.
Спочатку ЖЕК пода у суд на дочку, але тепер замінили відповідача (на мене). Я проживаю в іншому місті, в 30км від того, де отримала спадщину (квартиру брата). написала ЗАЯВУ про розгляд справи за місцем мого проживання, але відповіді від суду не отримала. Завтра засідання, (повідомили мене про нього ДО моєї заяви). Що мені робити? Їхати на засідання(невідомо яке, попереднє, чи розгляд справи по суті - повідомив позивач по мобільному тільки день і час). Чи не їхати? Щоб не винесли заочного рішення.. і ще як я можу застосувати ст 1281ЦКУ пункт 4? Це до речі? чи ні?..
gal_ina_
 
Повідомлення: 1
З нами з: 14 травня 2010, 20:45
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 27 травня 2010, 11:44

Щодо эвропейського суду
Якщо ви вважаєте, що держава порушила ваші права, які передбачені конвенцією ( а це я на стільки я розумію ст.6 даної конвенції- ), то після вичерпання всіх можливих нацональних засобів, ви маєте право на протязі 6 місяців з моменту винесення остаточного рішення по вашій справі звернутися в цей європейський суд
ст 6 конвенції- право на справедливий суд- це дуже обширна стаття...- це може бути і безсторонній суд, неупереджений,створений не на основі закону, не є незалежним, ну і т.д.

в вашому випадку треба спочатку визначитися..що у вас там порушено......читайте уважно позов і рішення...У позові можуть бути одні обставини, а в рішенні інші..

все це ви повинні розуміти.......читайте уважно позов...він інколи поданий без зазначення доказів і є водичкою....і це ви повинні викоритовувати

щодо практики, то зразок ви можете переглянути тут http://ageyev.org/cases/feldman/europea ... cation.htm

або на сайті суду http://www.echr.coe.int/echr/Homepage_EN


Інколи рішення треба ждати 4- 6 років
Я ваш емоційний стан розумію...але ви і зрозумійте емоційний стан жека...дивіться радянські фільми...там дуже цікаві ідеї є...як казав Папанов...ВСЬо ідьот по утвержденному мною планом....протокол здал, принял...
Востаннє редагувалось visual в 27 травня 2010, 11:57, всього редагувалось 2 разів.
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 27 травня 2010, 11:48

Повістка до вас додоми прийшла? офіційно? Радив би ні в якому випадку не їхати.....якщо ви з іншого міста, то суд, має передати вашу справу до суд за вашим місцем проживання. Це аксіома...інакше це незаконно. Ви його легко оскаржите в апеляційному порядку..

Як прийдете то може і будуть судить, а так передадуть справу.. відповідну ухвали винесуть за результатми судового засідання
І ще ніколи не спілкуйтеся з позивачами......вони вам добра не бажають.... бо скоро до вас не тільки вони телефонуватимуть

Не забувайте про термін позовної давності 3 роки.
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 27 травня 2010, 20:37

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 27 травня 2010, 20:49

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 27 травня 2010, 21:18

Пане Гноме, як Ви дивитеся на те що повістки суд шле без печаток і нерекомендованим листом...так само судові рішення без печаток.. а тільки підпис суді... Це є офіційний документ?

Що цікавого з цього приводу з вашого досвіду можете сказати?

І ще цікавить таке питання... Чи суд невідкладно зобовязаний розглянути мої клопотання.... чи скажімо через два судових засідань може розглянути? Три іт.д..

Вже місяців два лежить клопотання... було пару засідань. а ухвали за наслідками мого клопотання немає ...у протоколах теж пусто...Зато своїм листом у несудовому засіданні у БТІ довідку витребувала (теж два місяці назад)..хто є власником квартири..
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 27 травня 2010, 22:09

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення khristya » 27 травня 2010, 23:46

Вельмишановний Гном,

Ми вимушені знову турбувати Вас та просити поради.
Судова тяжба триває. Досудове засідання було проведене навіть без присутності судді – просто секретар повідомив, що засідання проведене і назначена дата наступного. Тоді ми вперше зрозуміли, що зіштовхнулись з повним свавіллям.

На наступному засіданні ми відстоювали позицію, що договору укладено не було, а отже підстав вважати, що послуги надавались, немає. А сплачували ми весь цей час добровільні внески, а тепер передумали. Слід зауважити, що представник ЖЕКа все засідання сиділа мовчки і слова не сказала, а суддя постійно стверджувала, що послуги наддавались, а отже ми маємо платити. Більше того, усі заяви з підписами, що назбирались за довгі роки ЖЕКової «роботи», та фотографії взагалі були проігноровані і не розглядались як докази. Під запис суддя заявила, що у клопотанні про надання доказів та розрахункових документів ЖЕКом відмовлено. Начебто ми маємо розбиратись с ЖЕКом самі десь у іншому місті, а не в суді. І взагалі ЖЕК нам нічого доводити не зобов’язаний…… якщо нам послуги не наддавались, ми мали звертатись до суду – і це все БЕЗ договору…

При цьому УЖГ району надсилає листи про заборгованість і закликає прийти з документами та доказами, чому ми не платимо…. Абсурд….

Підкажіть, будь-ласка, що робити на наступному засіданні (буде 2 червня), на чому стояти. Як ми можемо ознайомитись з документами, що у справі, а також що робити з незадоволеним клопотанням? Написати ще раз? Тоді що робити з суддею – відвід? Чи почати зі скарги?

У позовній заяві вони зазначили наступні статті як основу для стягнення заборгованості: ст. 11, 360, 509, 526 ЦК, ст.ст. 66, 67, 162, 156, 191 Житлового кодексу УРСР, ст.ст. 3, 31 ЦПК. Наскільки вони доречні і яз їх можна розбити???

І ще сьогодні відбулись так звані громадські слухання, на які прийшло 5 жителів будинку. Одній дамі був наданий протокол, який з підписами і запереченнями 100% жителів потрібно подати протягом 10 днів.

Дуже вдячні за Вашу допомогу, адже розуміємо, що власними силами з цією бандою змовників не впораємося!
khristya
 
Повідомлення: 6
З нами з: 01 лютого 2010, 17:22
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 27 травня 2010, 23:51

чому відвід не дав? Та там всі такі ..... І відвід зара не на мою користь....вони і так вже тянуть огого..а як буде відвід..то буде ще час тянути...

я потім їм розкажу як треба працювати.. переносять засідання на 2 три неділі кожного разу..

А те що суд заміняє представника позивача то це 100%. представник позивача повістки носить, позов і тд.. короче психологічний тиск.
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 28 травня 2010, 00:05

Радив би пані крісті меньше в суді говорити і думати шо говорити...

у вас є позов читайте його....на підставі ст 60 ЦПК кожна сторона зобовязана довести ті обставини на які посилається у позові...

Якщо вас позивач зробив квартиронаймачем, попросіть у суда відповідні докази того, що ви є саме квартиронаймачем (ви ж мабуть власник). У кого ви квартиру наймаєте..Чому саме жекові повинні платити. і за що саме і на підставі чого....А ще радив би почитати ухвалу поперднього засідання...що там суд у тому засіданні зробив для розгляду по суті справи

Знайте, що нікому ваші соплі не треба...треба кошти ваші...Від цього принципу і думайте що робите....
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

cron