Сподобався форум - постав +1

АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення Genek » 24 травня 2010, 22:25

КОТ, аніж одне до одного пащікувати, ти мені розкажи про дизеля. Бо ж в тебе (перепрошую, в твого авта) дизель.

Цього року мені грошенят бракувало, щоб на дизеля замахнутися.
Але дизель приваблює. І ось мене цікавить, наскільки гибле діло дизель. Чи то справді "як застрягнеш, так застрягнеш", як мені розповідали? Чи справді від нашого ДП (а я заправляюся на ОККО, ВОГ) його витошнює? Чи взимку на наші фірменні заправки вчасно завозять фактично зимовий дизель, а навесні літній?
Я ще й перестрашився одною статистикою, що ніби частота відмов дизелів (іномарок) У НАС вп'ятеро перевищує цей параметр У НИХ, за бугром. А в одному форумі, навпаки, читаю: хто сів на дизеля, вже на бензин чи, тим більше, на газ його калачем не затягнеш.
Ну от мене цікавить: ЯКЩО нормально вибрати НЕубитого дизеля з норм. двигуном, електрикою, ходовою, ... , - які підводні камені є в експлуатації. Тобто, похвали і поругай мені дизелі.
Владислава як автомайстра, всіх зацікавлених та знаючих теж запрошую взяти участь.
Genek
 
Повідомлення: 85
З нами з: 30 серпня 2007, 13:37
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення KOT » 24 травня 2010, 23:39

мені подобаються дизельні авто... хоча були й бензинові... не так давно був той самий форд скорпіо 2,3і. Їхав він хороше, і пив також добре.. десь із 13-14 літрів.
Да, зараз у мене дизельне авто. об"єм 1,9. розхід по місту 8,3 л. по трасі 6 літрів. Дуже задоволений..
А ти на яку сумму розраховуєш при покупці авто?
Востаннє редагувалось KOT в 25 травня 2010, 00:08, всього редагувалось 1 раз.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення vladislav » 24 травня 2010, 23:59

Якщо тобі вдасться купити дизеля з такими параметрами як бажаєш, то проблеми виникнуть тільки через через нашу "високоякісну" солярку.
В осени, якщо неждано вдарять холода, а на заправки вчасно не завезуть зимової солярки - на декілька днів можна стати пішоходом. Через вміст в літньому диз.паливі парафіну, в баку буде холодець. Зимою (при добрих морозах)- теж саме. Ще один мінус ІМХО - підвищений шум апаратури. Але всі ці негаразди з лихвою перекривають економічність та тягові якості дизелів.
Знання - сила!
Аватар користувача
vladislav
 
Повідомлення: 75
З нами з: 20 березня 2009, 23:36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення vladislav » 25 травня 2010, 00:06

Знання - сила!
Аватар користувача
vladislav
 
Повідомлення: 75
З нами з: 20 березня 2009, 23:36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення KOT » 25 травня 2010, 00:08

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення vladislav » 25 травня 2010, 00:28

СОРІ. Зразу не второпав.
Знання - сила!
Аватар користувача
vladislav
 
Повідомлення: 75
З нами з: 20 березня 2009, 23:36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення adywan » 25 травня 2010, 08:02

Зображення
Аватар користувача
adywan
 
Повідомлення: 235
З нами з: 10 березня 2008, 02:16
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення adywan » 25 травня 2010, 12:55

Зображення
Зображення
Аватар користувача
adywan
 
Повідомлення: 235
З нами з: 10 березня 2008, 02:16
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення Genek » 25 травня 2010, 13:27

Ну от. Той, що біля Ювіна, він відкритий, працює, візитку навіть зробили собі хлопці. Просто по Ескортах мого року нема зараз ні дверей, ні бамперів. Але дзеркала я в них взяв всі три не за дорого.
На майбутнє собі хотів би дизелька взяти, але те майбутнє досить віддалене. На покупку бу машини тре гроші, і то бажано не маленькі, бо попадеш в Ж**У і буде дуже неприємно. Крім того, і для мене, і для дружини цей процес досить неспокійний, і наразі я вирішив років з п'ять цим фордіком поїздити. А за той час, може, якісь грошенятка піднаберуться.

А щодо дизельного пішохідного передзим'я - у нас як, антигелі не продаються? Я про сто не в курсі. По ідеї, залив вчасно і катаєшся далі собі, хіба ні?
Один власник дизельної Аскони хвалився, що на трасі в нього норм. витрата 4.5 л/100 була, як у скута майже :) Я ж кажу - невимовна радість! :ya_hoo_oo:
Я зосереджуюсь на дизелях, бо
1) через пару років вже карбові машини будуть такий хлам! самі відра з цвяхами!
2) інжектора не хоцца, бо його ніхто "в сусідньому гаражі" не зремонтує в разі чого.
3) ГБО ставити, знову ж таки на карбову машину - це і морока, і додаткові витрати. І місце в багажнику, до того ж. Для мене це має значення.
І залишається дизель, який завжди рулить.
(Ех, аби ще навчитися ДП самому калапуцькати! :men: )
Так буде до появи дешевих б\у машин на інших видах пального і дешевого отого пального. Тобто на найближчі 30-50-100 років.

То КОТ: А часто ти ставав на дорозі з подальшим буксируванням на "галстуку" саме через диз. двигун? Високі шанси його запороти? І в які гроші на рік влітає ремонт НЕубитого двига (+насоси, форсунки) при норм. експлуатації (норм. ДП, норм. швидкості, навантаження, температури...)?
Genek
 
Повідомлення: 85
З нами з: 30 серпня 2007, 13:37
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення KOT » 25 травня 2010, 16:32

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення adywan » 25 травня 2010, 22:28

Зображення
Аватар користувача
adywan
 
Повідомлення: 235
З нами з: 10 березня 2008, 02:16
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення core » 26 травня 2010, 23:16

Підскажіть будь-ласка!
У мене Берлінго, 1.9Д. Стала погано набирати обороти машина, погано розганяється. Що то може бути?
"Мой интерес лежит в будущем, потому что именно там я собираюсь провести оставшуюся часть жизни".
Аватар користувача
core
 
Повідомлення: 118
З нами з: 26 серпня 2009, 20:40
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення KOT » 26 травня 2010, 23:37

коли останній раз фільтри міняв - особливо топлівний? Де заправляєшся?
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення KOT » 26 травня 2010, 23:38

може нам створити клуб любителів Берлінго? :ti_pa:
уже троє водіїв є :hi_hi_hi:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ

Повідомлення core » 27 травня 2010, 22:49

Фільтри міняв в перших числах травня ц.р.
Заправляюся, після нашої "ЗИМИ", тільки на ОККО, так рекомендували ...

А від паливного фільтра може щось залежати???
"Мой интерес лежит в будущем, потому что именно там я собираюсь провести оставшуюся часть жизни".
Аватар користувача
core
 
Повідомлення: 118
З нами з: 26 серпня 2009, 20:40
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron