Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення shuper_v » 09 травня 2010, 10:39

Пане гном.
Позивач згадує ст. 66, 68 Житлового кодексу, як заставинти суд керуватись не ЖК, а Законм про ЖКП?

Позов можете прочитати тут:
Всесвіт і людська глупість - безмежні. І то, перше, ще треба довести
Аватар користувача
shuper_v
 
Повідомлення: 8
З нами з: 19 квітня 2010, 08:55
Звідки: Lv
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 09 травня 2010, 13:23

Суддя - не дилетант і прекрасно знає, що керуватися потрібно законом, який виданий пізніше. Однак в запереченні, в усних та письмових поясненнях потрібно на це вказувати, вказувати і ще раз вказувати. І без перестанку цитувати ч. 6 ст. 10 ЗУ "Про приватизацію житлового фонду", відповідні положення ст.ст. 19, 21, 26, 32 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", ст.ст. 11, 202, 638 ЦКУ і т.д. Словом, требе себе вести в суді, як останньому зануді. Після кожного судового засідання подавати заяву про видачу аудіокопії засідання. В дебатах не зайве промовити: "Останнім часом суди постановляють шаблонні рішення, в яких вперто не береть до уваги законодавство, що на дадний час регулює спірні правовідносини. Натомість застосовують фактично скасовані норми ЖК УРСР, ігнорують порядок розв`язання правових колізій. А тому прошу суд постановити законне і правосудне рішення". Буде зупиняти суддя - ігноруй! Повторно зупинить - скажи, що маєш право на висловлення власної думки і це стосується предмету спору.
Якщо суддя в рішенні зіскочить з твоєї аргументації і в мотивувальній частині про її не згадає - можеш сміливо, паралельно апеляційному оскарженню, звертатися до ВРЮ, ВРУ, СБУ, ради суддів, кваліфікаційної комісії суддів та до омбудсмена зі скаргами про порушення суддею присяги судді, про корупційні діяння (корупція - не обов`язково отримання хабара).

Р.S. Фактичне скасування - фактична заміна одного акту іншим актом, прийнятим по тим же питанням.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 10 травня 2010, 21:58

Пане Гноме, хотілося б почути Вашу думку, як обійти оце.. Зточик зору закону...Тут Треба посилатися я відчуваю, на конституцію.. що тут можна придумати

http://reyestr.court.gov.ua/Review/3512777
http://reyestr.court.gov.ua/Review/2352409


верховний суд підмінює предмет позову


ст.41 Контституції - Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом. , Виходить, якщо таке право власності не зареєстроване, то я його ще не набув..

О......як ви думаєте? от подам клопотання до витребуання доказів з БТІ.... Чи я являюся співласником будинку і яка моя частка??

Переконаний, що в БТІ немає таких документів...тут можна спорити про частку свою у домі до посіненія... А саме головне вона не виділена.....частка та...

але я поки помовчу...навіщо ляпати про те чого у позові немає....
У мене предмет позову- стягнення заборгованості за надані послуги

брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території і стягнення заборгованості за надані послуги - це ж два різних предмета позову. чи не так?
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення shuper_v » 11 травня 2010, 10:31

Всесвіт і людська глупість - безмежні. І то, перше, ще треба довести
Аватар користувача
shuper_v
 
Повідомлення: 8
З нами з: 19 квітня 2010, 08:55
Звідки: Lv
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 11 травня 2010, 18:36

людочки добреньки, сьогодні я добре себе почуваю...

отримав як я казав повістку раніше..без штампу....пішов у суд...думав, буде суд...а біс там....сказали, шо такої повістки немає....і не видавали.
суду не було


проте суддя почала у мене випитувати...чи визнаю...чи не визнаю позов....а я про космічні кораблі...кажу що скарга вимогам не відповідає...чого мого клопотання суд не розглянув...
ну суть не в тому..

Значить ту повістку мені видав (підписав) представник позивача....
То я побачив, з його підпису на повістці як секретаря... і такий самий підпис як у протоколі гроадських слухань...
засідання було перенесене на кінець травня..

а суддя тіки питає...чи є у вас заборгованість і більш нічого не цікавить....

Питання. що їй казати у судовому засіданні на це питання?
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Poco » 11 травня 2010, 23:23

Шановний пане Гном! Дуже прошу дати пораду:

ЖЕК подав позов про стягнення боргу, примітивний - "прошу стягнути, бо на підставі ЖК УРСР.." і в тому плані.
Ми написали заперечення проти позову:
1) угоди не укладено з вини Жеку, бо ми 3 рази реєстрували в них свої пропозиції до даної угоди, оскільки ЖЕК ніколи не виконував і не планував виконувати ті пункти, що в тій угоді зазначені. Реакція від Жеку - нуль.

2) оскільки угоди підписано не було, ЖЕК не відреагував на пропозицію узгодити договір, то ми відповідно і не здійснювали оплату послуг взагалі. Тому заперечуєм будь-які домовленості щодо надання послуг (в т.ч. і шляхом часткової оплати).

Зараз ЖЕК подав заяву про уточнення позовних вимог. І тут власне виникає в мене питання:

ЖЕК у цих уточненнях вказує, що він є комунальним підприємством, що так-то обчислюється сума за такі-то послуги і т.д. Потім наголошується, що згідно Правил користування приміщеннями житлових будинків влачник квартири зобов'язаний укласти договір, підготовлений виконавцем на основі типового; сплачувати і т.д.

Потім ЖЕК пише, що таким чином між позивачем і відповідачем фактично склались відносини по сплаті витрат (хоча нічого не оплачувалося ще з 2005).

Потім -"позивачем надавалися відповідачу вищевказані послуги, що підтверджується доданими доказами до матеріалів справи" --
наголошую, що такими "доказами" ЖЕК прикріпив договори його з ін. юр. особами- підприємствами з вивезення твердих побутових відходів, якихось твердих побутових відходів 4 класу токсичності, з Ремонтно-аварійним підприємством, а також договір про постачання електроенергії ВАТ "Львівобленерго".

Питання:
1) як я можу відреагувати на заяву про уточнення позовних вимог? Подання нового заперечення?

2) хіба є доказом надання мені послуг ЖЕКом його договори як суб'єкта підприємництва з іншими юридичними особами? Це ж мене взагалі не стосується? Як обгрунтувати неналежність чи недопустимість цих доказів у суді?

3) чи можу я зараз, уже під час судового розгляду, говорити в суді, що в мене є свідки, які підтвердять бездіяльність ЖЕКу при обмерзанні труби, те, що не заміталась в житті ніколи сходова клітка? Про таких свідків не було згадано в першому запереченні, там тільки були згадки про квитанції, накладні тощо.

Якщо можна їх залучити до участі до справи, до чи можуть бути такими свідками сусіди, які разом зі мною утеплювали трубу, чи мої співробітники, які знали, що через обмерзання цієї труби я 3 тижні носила воду з роботи додому ?

4) і взагалі, всі ці договори ЖЕКу з цими підприємствами датовані січнем 2009 року, тоді як борг в мене з 2005.

Чи повинна я "відбиватись" самостійно від вимог Жеку, надаючи докази на підтвердження того, що самостійно виконувала роботу, що, за його словами, виконував весь час Жек?
Можливо, я маю право вимагати по кожному факту аварії (те ж обмерзання каналізаційної труби, поломку димоходу) якийсь акт виконаних робіт? Чим ЖЕК може підтвердити, що він виконував хоч якусь роботу ( я не оспорюю тільки вивезення сміття, освітлення місць загального користування).?

Будь ласка, дайте чимнайшвидше відповідь. Наперед дуже вдячна.
Poco
 
Повідомлення: 3
З нами з: 11 травня 2010, 22:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 травня 2010, 00:00

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення toha » 12 травня 2010, 07:57

Луцький «ЖЕК» «дообгрунтувався» - штраф мільйонний
http://vip.volyn.ua/news/lutskii-zhek-d ... -m-lionnii
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 12 травня 2010, 11:24

Да те що дорога до стасбурга э, то я й там не сумнівався..

От договір принесли для підписання..ото тут ділема.....ще спеціально призначили судове засідання, коли закінчиться термін погодження договору.

Чи може суддя якось у рішенні це використати...Хоч проект договору було надано після подачі їхнього позову до суду
і саме головне шо казати у суді, коли питають чи є у вас заборгованість і чому?

Ще суддя отримавши заяву позовну, витребувала у БТІ ( у не судовому засіданні) довідку про те, хто є власником квартири... От питання..чому вона це не робила в судовому засіданні??????

Але я питав у пана Гнома, чи у БТІ є документи на власність що я, підкреслюю, є власником чи співласником допоміжних приміщень....я ж не реєстрував за собою власність домоміжних приміщень.. у мене тіки квартира...
а якщо я не реєстрував, то значить не є власником цих допоміжних приміщень, а рішення з цього приводу конституційного суду є декларативним
чи я помиляюся?
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 травня 2010, 13:03

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 травня 2010, 16:59

Ще один маленький крок на шляху до реалізаці верховенства права:
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 травня 2010, 17:14

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 12 травня 2010, 19:14

да...я вже сьогодні першим ділом звернувся в прокуратуру...

Ще й спитав...де і на підставі чого чого взявся розрахунок боргу...

Але от мене цікавить дуже цікавить таке питання..... Як у судовому засіданні може вплинути той факт, що я не підписав договір....Термін погодження
завершується скоро...Переконаний...що вони в себе теж тримають копію повідомлення і нададуть у судовому засіданні...

Хоча пропонувати почали після подачі позову..однак..

В останні дні погодження довору, я звичайно надам їм відмову на підставі ст 26 ЗУ про житлово-комунальні послуги...але як там відмова в суді може вплинути..договір доречі , який пропонують підписати від 1 січня 06 року...

Може думають , що я дурак...і підпишу???
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 травня 2010, 20:07

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 травня 2010, 20:42

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron