Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 19 березня 2010, 18:45

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 31 березня 2010, 19:50

Цікаво, впарили комусь так звані нові тарифи чи ні? Я оту ЖЕКівську "любов до ближнього" під псевдонімом "громадські слухання" біля свого будинку розігнав і тарифи старими залишилися. Навіть фальшивого протокола не вивісили на дверях під`їзду.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Mari_M » 14 квітня 2010, 19:00

Доброго дня. Дякую за таку цікаву і болючу тему. У мене 20 квітня має відбутися слухання по апеляційній скарзі. Скарга на заперечення ухвали про відміну заочного рішення позову жеку до мене про стягнення боргу за жк послуги. Історія починалася як у всіх. Жек нічого не робив, крім вивозу сміття, прибирання двору і роботу ліфтової. Договір зі мною перезаключили 20 серпня 2008 року. В договорі не прописано ні тариф ні послуги, що жек має виконувати. Перестали платити після того, як жек півтора місяця нас відфутболював з автономним опаленням (акт нам підписали 14 жовтня, за день до опалювального сезону) і підняли тарифи в 2 рази. Ми запросили кошторис послуг, а також перелік послуг. Відповідь була надана не належним чином (відписка), договорів і актів не має. Коли жек подавав на нас до суду, він зсилався на витяг з особового рахунку, в позові договір не фігурував взагалі. Суд відкладався декілька раз, то карантин, то позовач не прийшов, то я хворіла, то суддя була на лікарняному. Всі рази, окрім моєї хвороби, були присутні або я або мій чоловік. Проте рішення винесли, коли ми не були повідомлені, (заказний лист повернувся до суду). Ми написали про перегляд заочного рішення, але розглядалась не по суті, спитали чи є у мене лікарняний, якщо з собою не має, то це вже не цікаво. Винесли відмову. Тепер у нас апеляція. В апеляції акцентувала увагу на те, що жек не надав договір, тобто не має договору - не має боргу (піддивилася тут на форумі). Проте я не знаю чи варто показувати договір в апеляційному суді і доказувати що він старого зразка і він не дійсний. Порадьте як вистроїти оборону. У нас в Черкасах в апеляції дають 1 ! хвилину на виступ. Які документи долучати до справи. Буду дуже вдячна за відповідь.
Mari_M
 
Повідомлення: 1
З нами з: 14 квітня 2010, 15:18
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення [Sir]Monster » 14 квітня 2010, 19:50

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 14 квітня 2010, 20:40

Ми в під'їзді купили фарбу на ремонт - нова квитанція була на суму, меншу на розмір "членських внесків". Так що тут було чесно. Причому на моїй пам'яті таке робиться вдруге. І не обманули.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення [Sir]Monster » 14 квітня 2010, 21:22

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 14 квітня 2010, 21:34

Я описую конкретну ситуацію. Ті, хто читали мої пости раніше, пдтвердять, що особливою любов'ю до комунальних структур я не страждаю.
Щодо обману в іншому місці - може бути і таке. Але щодо ремонту в під'їзді обману не побачив.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 14 квітня 2010, 22:14

[Sir]Monster написав: "Мля.... а у нас вивісили... хоча ми платимо ше по старим тарифам.... ніхто нічого не говорить поки що, і не надсилає і не викликає... Поживем - побачим)))
То це, по-типу, фальшивий протокол? :sh_ok: По-типу, не мають права чи як?"

1. Познімай і зберігай протоколи, написані від руки, з мокрими підписами. Вони підроблені, а це - кримінал.
2. Читай далі:

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення [Sir]Monster » 14 квітня 2010, 23:28

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення shuper_v » 19 квітня 2010, 23:39

Не знаю як решта, але повірте, "ГНОМ" можливо єдиний хто готовий добитись справедливості. Такої вичерпної консультації, як на цьому форумі я ніде не бачив.
Мої найкращі побажання, що у Вас є такий "Гном".

До речі... Гном! Є ідея. створюю окремий сайт по даній тематиці. Твої консультації безкоштовно. Піар мій. Кошти з реклами навпіл. :)

:ya_hoo_oo: :)-(: :ded_moroz:

Не знаю як пройде завтрашнє засідання суду. Але обов'язково повідомлю результати.
Всесвіт і людська глупість - безмежні. І то, перше, ще треба довести
Аватар користувача
shuper_v
 
Повідомлення: 8
З нами з: 19 квітня 2010, 08:55
Звідки: Lv
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення shuper_v » 21 квітня 2010, 10:30

ЖЕК подав скаргу не на одного жителя, а усіх співвласників на час приватизаціїї квартири ще у 1999 році.
Звичайно, що хтось знаходиться закордоном, хтось вже проживає в іншому місті. Суддя відклала засідання у зв'язку з неприсутністю усіх відповідачів, або принести на наступне засідання заяви від усіх відповідачів, що вони не погоджуються із скаргою ЖЕКу та надають право вести справу одному із співвласників.
Тут виникають питання:
Чи можна вести суд, без їх присутності, без заяв?
Чи достатньо письмових заяв, чи треба їх завіряти у нотаріуса?
(Що відповідно потягне копійку)

Прошу компетентних людей. Підкажіть будь-ласка!!!
Всесвіт і людська глупість - безмежні. І то, перше, ще треба довести
Аватар користувача
shuper_v
 
Повідомлення: 8
З нами з: 19 квітня 2010, 08:55
Звідки: Lv
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 21 квітня 2010, 13:41

1. Представництво інтересів сторони в цивільному процесі може бути за усною заявою сторони, проголошеної нею особисто в судовому засіданні, або за належним чином засвідченою довіреністю (нотаріально, головою сьльради тощо). Вартість нотаріальної довіреності - приблизно 170 грн. Якщо сторона знаходиться за межами України, то може оформити довіреність через консульство, але то потягне...
2. Заперечення проти позову може подати кожен з відповідачів окремо. Якщо відповідачі, що подали заперечення і довели безпідставність позову, справу виграють, то це не дає 100% гарантії, що її виграють відсутні відповідачі.
3. Є між сторонами укладені договори після 01.01.2006 р.?
4. Дійство проходить у Ковелі? Якщо так, то який ЖЕК і трохи історії "хвороби".
5. Скинь в приват позовну заяву, може, щось придумаю.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення BasterTV » 24 квітня 2010, 01:07

Гном, хочу висловити Вам слова подяки. Вашiй темi нема цiни. :co_ol:

Я зачитуюсь вашими постами.
BasterTV
 
Повідомлення: 23
З нами з: 05 червня 2009, 10:55
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 24 квітня 2010, 08:33

Пане, Гном, цікаво почути вашу думку про Луцьк. У нас громадські слухання відбулося..на засідання не явився жоден власник. Статут у нас є , прочитати можна тут
http://www.lutsk.ua/statute.html
складено протокол цього слухання, де ті тарифи, складені виконоавцем, прийняли до відома. На слуханнях була посадова особа міськ ради...Підписан протокол виконавцем та посадовою особою міськради, зауваження приймають (до міськради)на протязі 30 днів при 100% підписів власників квартир. Засідання вів представник виконавця (жек), у протоколі написали, що ніхто не явився і прийняти ті тарифи до відома.
Що порадите робити?
Якщо такі тарифи, будуть затверджені виконавчим комітетом, не вважаєте ви це за порушення?
Протоко, настільки розумію, він оскарженню не підлягає, (бо це так сказати думка, не нормативний документ), а от рішення міськради...
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 24 квітня 2010, 12:14

1. Протокол можна визнати недійсним в судовому порядку, оскільки він явно фальшивий і не відповідає ст.ст.26, 27 Статуту територіальної громади м. Луцька. Як наслідок, можна потім в судовому порядку визнати недійсними рішення про затвердження дутих тарифів як таке, що суперечить положенням "Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", затвердженого Постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 529.
2. Якщо було вивішено оригінал протоколу і він був знятий і збережений, варто направити його копію з відповідною заявою про скоєння злочину (ст.ст. 364, 366 КК України) до міської прокуратури.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron