Сподобався форум - постав +1

Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення sibstupa » 11 березня 2010, 15:58

Запитує Сибірська ступа:
Ось цікаво, як Ви, шановні форумчани рахуєте, як і в яку сторону сторону міняється психологія людини за кермом? Я в плані того, міняєтся Ваше відношення до другого автолюбителя із-за марки авто, котрим той керує?
Я ось не дуже приємні для себя висновки зробив, що психологія більшості - якась вовча.
Ну ось я, наприклад, коли їду на Волзі 3110 ( треба на такій моделі в податкову чи в банк поплакатися і отримати кредит для справи), то боже мій... Кожний зустрічний-поперечний норовить зміряти зневажливим поглядом, нерідко щось там прожестикулювати з серії "куди преш, с*ка, пропусти!"
Коли їду на Nissan Teana(2010 рік, шкіра), то таких ексцентричних стає менше.
Коли їдемо з хазяїном на джипі Прадо(Сибір це на 99.9% японський автопром), то прям кругом просто друзі! І пропустять (хоча по ПДД не зобовязані), і ніхто ні одного жеста не покаже (навіть в ситуаціях, коли ми інколи буваємо не праві).
Дивлюсь у вікно на того, котрого "піджали", він сидить, видно не дуже задоволений, та мовчить. І навіть нічого не кричить. І навіть руками не розмахує "куди преш, с*ка?!".
Ось мені цікаво стало. Ну звідки ця рабська психологія? На йолопа на задрипаній Фольксваген-Джета можна кричати-матюкаться, а на тих, хто хай і наглувато їздить на дорогій моделі, скромно мовчати, погляд до долу?
А як в Ковелі, Ви не помічали такого? Яка свідомість Ковельських автолюбителів? Місто невелике, мабуть всі знають всіх на %90. Ваше враження від руху на дорогах: 1. Зараз з`явилось більше людей, користуючих дорогий авто, як необхідний аксесуар, типу хорошого ділового костюма, а не як проекцію розміру їх рахунку в банку, авторитету і інших частин тіла та розуму. У Ковельських водіїв зовсім інше уявлення про гідність і поведінку, на дорозі також. 2. А мені пох… мені свою машину не шкода.
3. Рефлекс на дорогі машини залишився, краще не зв`язуватися. 4. Ми одне одного знаємо і роз’їжджаємося «тільки після Вас». 5. Я Кошарук.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення KOT » 11 березня 2010, 16:06

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення bast » 11 березня 2010, 16:08

А причем тут машины? Это не есть проблемы одних только автомобилистов, это общая проблема всего нашего общества. "Ровнее" перед законом всегда те у кого больше бабла на кармане. А связываться с ними простым людям всегда проблематично, хоть в вопросах автотранспорта, хоть в каких либо других. Ну, а типично зоновская психология "забраться повыше и насрать на голову тех кто ниже" - так это и подавно, и очень-очень давно, живет в абсолютно всех сферах нашей жизни, и очень успешно продолжает нам насаждаться и нами "хаваться".
bast
 
Повідомлення: 1021
З нами з: 25 серпня 2009, 22:05
Звідки: Ukraine, Kherson
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення Caня » 08 квітня 2010, 22:08

Caня
 
Повідомлення: 13
З нами з: 21 березня 2010, 23:26
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення KOT » 08 квітня 2010, 22:24

добре що тему цю підняли.
Потепліло, і начинають малолітні дибіли на сраних скутерах робити чудєса на дорозі. Це просто ппц, сьогодні проїхавшись центром мене просто збісило їхнє поху... поху.... пофігістічєсте ставлення до правил дор. руху.. Обгін з права на повній швидкості, проїзд на червоне... Ви - скутерісти, які це робите - дібіли, бо не розумієте, які можуть бути наслідки.. Один рух кермом і похоронять Вас із вашим сраним мопєдом у ваших зелених 15 років на ближчому кладовищі.. і вот буде горе вашим батькам..
Не перший рік, як тільки весна, так і пару скутерістів хоронять у Ковелі!! Згадайте минулі роки!!

Вдумайтеся - що ви робите - хочете ганяти - робіть це на закритій території... вдень, як мінімум у шльомах а не у шапці-гандонці.
Адміни - сорі за грубість - но просто уже накипіло...
Востаннє редагувалось KOT в 09 квітня 2010, 00:10, всього редагувалось 1 раз.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення Alfa Centavra » 08 квітня 2010, 23:23

Кот, я вже тобі почала розказувати в асьці :)
Катаюсь на роликах. Дислокейшн: Холмська від Лісгоспа в напрямку Левицького. Відстань від бордюра - 30 см. Вдень машин 5 за годину, їду в зустрічному до машин напрямку. При появі машини переміщаюсь на тротуар
Сьогодні було шоу. Значить, їде по зустрічній смузі Гольф 2 (кому цікаво, то номер я записала). Бо бачте йшли дощі, і по тій смузі, де би він мав рухатись - калюжа. Здорова така калюжа. Так от машина зупиняється. З машини висовується людина, в чорній !! формі. Знаки на формі не видно. І починає погрожувати, ща оце зараз він подзвонить куда нада, щоб такі як я не катались на дорозі. Каже, що з ДАІ, демонстративно витягує телефон, нажимає кнопочки. Бо він, бачите, через мене не об"їде калюжу. З принципа не пішла на тротуар.
Сам він, а також пасажирка на задньому сидінні ніякими ременями безпеки пристібнуті не були. Зупинився посеред дороги без аварійки (ну, ще якщо вже мова йде хто що порушив).
Так вот, погрожував-погрожував, що зараз викличе наряд, потім сказав що має право скласти протокола на місці по статті "перехід вулиці в недозволеному місці" та задав питання як я маю намір вирішувати проблему. Постояв, довго стояв. Та сказав, що сьогодні він добрий :) І що дзвонив кому там положено в органи, та не взяли трубку. То мені повезло.

А вот те, що по Холмській вночі ганяють під 100 км/год, міряючись чия машина швидше, оце ДАІ мало цікавить...
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення KOT » 08 квітня 2010, 23:32

ва ха ха... і де ти таких цікавих людей находиш? Чого мені такі не попадаються? :-)

Значить так, у мєнтов чорної форми не має, є тільки в охоронців.
Доставай телефон - включай відео - вимагай (якщо він казав, що мєнт) - посвідчення працівника міліції - уважно, вголос, на камеру усі читай, що там пише... Знімай номер авто.. а настоюй на тому, щоб він викликав старших.. ніби у вас конфліктна ситація..
Далі ідеш до прокуратури і пишеш скаргу, що такій-то такій, без форми, без нагрудного знака, на приватному авто - порушив закон, а саме - проїзд під знак "кірпіч", згідно КоАП - перевищення службових повноважень (якщо він даішник) - і додаєш своє відео :-)
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення Alfa Centavra » 08 квітня 2010, 23:36

Він ще казав, що свідка буде мати - свою пасажирку
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення KOT » 08 квітня 2010, 23:38

ой... :-) я тя умаляю... :-):
а номер авто можеш написати...
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення Ванда » 08 квітня 2010, 23:58


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення bast » 10 квітня 2010, 15:10

bast
 
Повідомлення: 1021
З нами з: 25 серпня 2009, 22:05
Звідки: Ukraine, Kherson
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення sibstupa » 30 квітня 2010, 14:55

Тема етикет та зваємоповага, трохи добавлю "взаємодопомога". Добре?
Запитує Сибірська Ступа:
1. Як Ковельські водії допомагають один другому?
Стою та давлю 1000 раз на пневмонасос, бо "безкамерка" здулася трохи в повороті на підвищеній швидкості. Хтось зупиниться та запропонує 12В компресор?
2. Стою на трасі під Ковлем (зламався) - хтось підчепить на "галстук" до СТО Ковельської? За гроші? Без?
3. Нема запаски - а треба, якщо тормозну пару машин - хтось дасть в попутному напрямку?
4. Як швидко можна викликати евакуатор і куди дзвонити?
5. Допоможу у вище написаних випадках та ще підвезу без грошей на машині з Російськими номерами під Ковлем (і не тільки) - респект, я хитрий агент рашівський, лох, йолоп?
6. Як з моїми номерами мене будуть старатися "подоїти" ДАЇ?
Є думка влітку провідати могили моєї родини та знову пройти босоніж до тієї залізниці, що в дитинстві повезла мене від квітучих яблунь до Сибірських ранєток...
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення sibstupa » 05 травня 2010, 14:16

Тишу розумію. Провокація не пройшла. Заступив за "лінію", вибачаюсь :smu:sche_nie:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення Ruslana TS » 07 травня 2010, 20:29

в 13год зазвичай машин повно. Сьогодні на ГАПі підїжджаю до перехрестя - черга довжелезна. За перший раз на зелене не проїхали. Чекаємо далі. Весь цей час передімною стояв джип. :men: В лівому ряду. Я їду прямо. Стаю ж за ним. Справа ж можуть проїжджати тепер і на червоне. Тому справа не стаю. Загорівся зелений. Той дибіл в джипі - рушає, доїжджає до средини перехрестя, стає пропускає всіх хто прямо йде по зустрічній і тільки тоді вмикає поворот наліво. Ну не дибіл*? Ще про жінок чи блондинок - жінок розказують. За кермом чоловік - повороти спрацьовують разом з поворотом руля.
В центрі біля універмага - хоч ясно . Стоїть дибіл зліва - значить наліво повертає БО ПОВОРОТИ б...не працюють до поворота керма. :sh_ok:
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Етикет та взаимоповага водіїв та інших учасників д.р.

Повідомлення KOT » 07 травня 2010, 22:03

бачу у цих словах уже справжнього водія :-)
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron