Сподобався форум - постав +1

УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Політичні баталії. Тут можна смітити

Модератори: AndroVit, Igal

УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 06 березня 2010, 11:40

Запитує сибірська СтУПА:
1. А це правда, що УПА зародилася на Волині і била фашистів та москалів, а ОУНівці зкористалися її досягненнями для своїх цілей?
2. А чи знають Волиняки, що у Сибіру живе багато Волиняк, які знають історію краю не з підручників Веселки, а з слів матерів та батьків?
3. А чи знають Волиняки, що москалі такі ж не бажані гості в Новосибі, як і в Україні?
Український атестат про освіту відсутній, спроба здати екстерном екзамени по-Українськи Луцькими жидками заблокована. Буду радий, якщо поправите мої помилки, знаю ту мову, якою розмовляє мати.
Читав раніше повідомлення igorsolop, де він? Заробічанин? Там сарказм(поправте), якась думка. Зараз у Вас знову трохи рух на форумі. Новий дядько? :hi_hi_hi:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення mike_fashist » 06 березня 2010, 12:05

УПА - це "армія", яку створила ОУН. Дійсно створили на Волині і воювали і проти німців, і проти СРСР.
mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 06 березня 2010, 12:19

Дійсно УПА створила ОУН? Може я чогось не знаю. Знаю , що ОУН винищила багатьох керувачів УПА на Волині. У мене в 15 км від Ковеля могила двоюрідного діда та 8 осіб в могилі. Мав можливість бути два рази. Читав, що ОУН довго билася на Рівенщені з УПА, щоб покорити. Другий двоюрідний дід мав два ордени Слави, сам в руках тримав. Отак!
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення mike_fashist » 06 березня 2010, 12:27

mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 06 березня 2010, 13:04

Ответ на этот вопрос находим у свидетеля и участника тех событий, Тараса Бульбы-Боровца, который в то время, то есть в 1943 году, боролся с советским партизанским движением на Волыни. В «Открытом письме к Проводу ОУН Бандеры и Головной Команде УПА» от 24 сентября 1943 года он писал: «Ваша «власть» ведет себя не как народная революционная власть, а как обычная банда ... Вы уже сегодня начали братоубийственную борьбу, так как не хотите бороться вместе со всем украинским трудовым народом за его освобождение, вы уже сегодня боретесь только за власть над ним. Битье шомполами и расстрелы украинских крестьян ... стали вашими ежедневными занятиями».

(ГАРО, ф. Р-30, оп. 2, дело 113, лл. 100-102).

Я зомбі?! Так не рахую. І всеж-таки, хто такий Бульба Боровець? Я подивився в неті його фото та спогади, багато думок. Згадую розмови з рідними, хто там був, хто повернувся з Магадану в 70-х. Забити на все, дивитись на курс гривня-доляр-рубель? Тут мені пощастило бачити села, які будували Українці, розмовляти з ТИМИ людьми. Не зрозумію братовбивчі дії.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення mike_fashist » 06 березня 2010, 13:09

http://uk.wikipedia.org/wiki/Бульба-Боровець_Тарас
По-моєму все ясно написано.
mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 06 березня 2010, 14:31

Дякую за вказівку на інет, Майк! Фа..?, без обід :-): Читав і раніше "Армія без держави". Та багато читав, з Канади без перекладу. Як думають в Ковелі без інету? А може і не потрібно це вже? Час пройшов, "доктор ВРЕМЯ"? Завжди "клюю" на українські прізвища по світу по роботі. Це інша тема. Ще побалакаємо. Читав цей політичний форум, ніхто фашизм не сповідає. Думаю, про тих хлопців, що в останні хвилини свого життя користували останній набій чи гранату для себе. Вони зробили мені (цинічно) рекламу. Волиняки знаючими людьми розцінюються як надійні керівники, їм довіряють техніку на Мйони тих грошей. Ніхто ніколи не повинен назвати нас хохлами та малоросами, якщо ми самі це не дозволимо.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 06 березня 2010, 15:07

Що далі буде? Думаю, як зараз з новим президентом все буде. Кілька років назад у Львові в залі центрального летовища хлопці завантажували валізки у літаки та кричали "Героям слава"(сам був та чув), сьогодні дядько з Канади сказав, що митник "мадяр ( не переведу :-) мовчки перевернув торбу так, що захотілося вступити до УПА". Галичина і Волинь не одне і те саме? Не приписуйте мене до гебешних повій. Коли буваю у Польщі та чую "А Ковель, то польські землі", перестаю спілкуватись. Хлопці-Волиняки-вояки, які й не завжди могли писати на папері, але віддавали життя за свою землю,за свою хату, вони знали про ідеї ОУН?
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення Fantoman » 09 березня 2010, 09:09

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення Гном » 09 березня 2010, 13:37

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення Fantoman » 09 березня 2010, 13:54

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 09 березня 2010, 18:44

Берлусконі любить вижартовувати Обаму за його "загар". І що це: імперське мислення нащадка Древнього Риму(націоналізм), расизм, придуркуватість чи своєрідне почуття гумору?
(запитав сибірська ступа)
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення Гном » 10 березня 2010, 00:34

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення Fantoman » 10 березня 2010, 08:39

Націоналістам розкажи, що націоналізм не декларує ущемлення.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: УПА чи ОУН (сибірський погляд)

Повідомлення sibstupa » 11 березня 2010, 20:32

Запитує Сибірська ступа:
1. А це правда, що в травні 1943 вояками УПА був забитий шеф німецьких штурмових відділів СА Віктор Лютце?
2. А правда, що ковандувач 1 Укр. фронту Ватутін отримав смертельне поранення в 1944, як це часто буває на війні, "по роздовбайству". Катались на автівці без охорони і рекогносцировки місцевості та нарвались на хлопців з УПА, які позбирали трохи сала та йшли і контролювали свою місцевість.? А правда, що хлопцям лише через кілька днів стало відомо що вони наробили?
3. А правда, що на квітень 1943 УПА на Волині контролювала майже всю сільську місцевість, так що літом вже німці застосували проти них артилерію, танки, літаки?
А правда, що в болотах під Ковелем ще можна знайти ті танки? Пошукаємо влітку :hi_hi_hi:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Далі

Повернутись до Політика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron