Сподобався форум - постав +1

Потрібна порада спеців

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Потрібна порада спеців

Повідомлення jericho » 01 лютого 2010, 15:59

Хочу провести собі телефонний дріт від сусіда, щоб підключити ОГО від Укртелекому(в мене телефону немає, і підключити його Укртелеком теж не може в зв"язку з тех.проблемами, як вони кажуть :-( ). Відстань від його дому до мого - метрів 50. Є така думка(не моя), шо сигнал послабиться на цьому відрізку кабеля, і звязок буде поганим.
Хтось із зв"язківців може дати пораду на рахунок такого варіанту?
Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення nekton » 01 лютого 2010, 16:51

Проблем не буде. Польовка наприклад в мене на відстані 300 метрів дає 10-12 мегабіт, кілометр - 6-7 мегабіт.
Для успокоєнія души просто бери варіант що модем ти ставиш в сусіда а ведеш вітуху до свого компа. 50 метрів для вітухи - геть не проблема.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення jericho » 01 лютого 2010, 17:01

Та я теж так думав уже - поставити модем там і кинути собі витуху. Але якшо модем глюкане, а сусідів небуде дома(шо частенько буває)? :nez-nayu:
Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення nekton » 01 лютого 2010, 17:04

1. Ти зможеш зайти на модем і перезагрузити його з свого компа.
2. Можеш позвонити в Луцьк на техпідтримку і попросити в них це зробити.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення Abram » 01 лютого 2010, 23:07

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення IgorKovel » 02 лютого 2010, 00:35

В мене знайома компанія розкинула від одного абонента, який має ОГО+4, мережу на пятьох. Вірніше вони скинулись і поставили модем в того, який по центру від інших. Найдальший користувач цієї мережі віддалений від модему на відстані 90 м. Всі ніби-то задоволені. Технічних підробиць не розскажу, так як не сильний в цьому питанні.
Аватар користувача
IgorKovel
 
Повідомлення: 155
З нами з: 07 лютого 2009, 10:52
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 7 разів.

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення jericho » 02 лютого 2010, 00:48

Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення Abram » 02 лютого 2010, 01:09

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення jericho » 02 лютого 2010, 01:14

Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення ivashka » 02 лютого 2010, 01:38

- Авто з Европи
Аватар користувача
ivashka
 
Повідомлення: 265
З нами з: 14 липня 2004, 22:05
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення ivashka » 02 лютого 2010, 01:43

Ще додам, якщо 12 вольт постійного струму, то думаю проблем на 50 метрах не буде, але якщо ж змінний струм, ну тоді точно проблеми будуть, але питання чи значні...
- Авто з Европи
Аватар користувача
ivashka
 
Повідомлення: 265
З нами з: 14 липня 2004, 22:05
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення nekton » 02 лютого 2010, 09:43

1. Якщо Вам порібно перезагрузити компьютер Ви що відразу жмете кнопку живлення? Ні, Ви перезагружаєте його командою "перезагрузить (reboot)".
2. Якшо Ви прописуєте настройки в модем при купівлі Ви що відкриваєте модем і десь в записнику який є в модемі фломастером все пишите? Чи підключаєте програматор? Ні, це робиться за допомогою програм які йдуть з модемом або за допомогою веб інтерфейса модема.

То про про що Ви говорите? Які 12 вольт. Ви ніколи не користувалися АДСЛом? Тоді проведу лікбез. Він буде спрощений, частина понять буле невірно подана але для тих хто не зовсім в курсі підійде. Розповідатиму на основі модемів Длінк (переважна більшість ними користується) які мають вебінтерфейс адмінки.

Що собою являє АДСЛ модем? Це така фігня за допомогою якої ми підключаємося до укртелекома (в нашому випадку). Підключення відбувається наступним чином. Через мережеву плату нашого компютера ми підключаємося до самого модема по вітій парі. Фактично в нас виходить локальна мережа з двох одиниць техніки. Якщо підключка йде по локальній мережі то відповідно і одне і друге устройство (модем та комп) мають АйПі адресу. Заводські настройки прописані так що модем має айпі адресу 192.168.1.1. Домашні користувачі її ніколи не міняють на відміну від підприємств де на момент купівлі модема була локальна мережа з аналогічною маскою 192.168.1.ХХХ. На компі ж адреса буде 192.168.1.2 (якщо явно не прописати іншу)
При першому підключенні модема Ви в браузері (експлорер, опера, моззіла) вводите 192.168.1.1, вводите логін та пароль (admin/admin) і попадаєте в адмінку де й прописуєте потрібні налаштування. Після збереження даних магічною кнопкою "Save/reboot" (Зберегти/перезагрузити) модем як Ви можете догадатися перезавантажується вже з правильними параметрами і через одну дві хвилини Ви маєте інтернет.
Як же цей інтернет дається спитаєте Ви? І чому Мій АйПі в мережі відрізняється від 192.168.1.2? Тому що модем адресу 192.168.1.1 має з Вашого боку а з боку Укртелекома він отримує адресу яку йому надасть Укртелеком (загалом адресу має не модем але в технічні нюанси не вдаватимуся, так легше для розуміння). Так от модем в Вас є конвертором за допомогою якого Ви і маєте зєднання.

Ну з цим гадаю розібралися. Тепер перейдемо до зависання модема і його перезагрузки.
Що являє собою "зависання" модема. Це фактично означає що не проходять дані (не всі дані) від модема до укртелекома. При цьому Ваша частина доступу (компютер-модем) працює. Отже ми можемо зайти в вебінтерфейс модема і перезагрузити модем, скинути на заводські настройки тощо, не вдаючись до банального натискання княпки "Power" (живлення).


Отже робимо висновки панове. Наіть маєчи модем схований в сейфі під сімома замками Ви маєте можливість перезагрузити його.

Отже якщо зробити правильні висновки то Ви бачите що перезагрузити модем можна і не лізши до нього фізично, не підводячи 12 вольт, а зробити за допомогою вебінтерфейса.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення nekton » 02 лютого 2010, 10:05

В догонку. З АДСЛом діло маю дуже давно. Ще з тих часів коли платили за гіг трафіка 960 грн при дуже великій (на той момент) швидкості 512кбіт.
В домашніх умовах в останнє перезагружав модем півроку тому, а перезагрузка по живленню виконував лише 2 рази за останні півтора року. І то із-за того що не побачив, що в мене з мережевої карти виліз конектор.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення AndroVit » 02 лютого 2010, 10:56

І знову регулюємо карбюратор через вихлопну трубу.
На фіга ставити модем у сусіда і влаштовуати ковельський аналог великого андронного колайдера?
Кидаємо у сусіда спліттер, від DSL гнізда тягнемо телефонний провід до себе і втикаємо в модем. Провід попередньо купуємо на базарі, домовившись з продавцем, що якщо працювати не буде, то він прийме товар назад за 80-90% від купівельної ціни. Повинні погодитись, бо це не "лапша" по 2-5 м., а цілий шматок біля 50 м. Пробуємо на місці підключити і подивитись що вийде.
Коли підключали моїх знайомих без виклику майстра з Укртелекому, то ми взяли простий телефонний кабель - два мідних проводи в прозорій заливці, біля 10 м , купили в "Фокстроті" телефонний подовжувач на 5 м - менше не було. Розрізали тих 5 м, зачистили кінці і з’єднали з кінцями довгого проводу, заізолювали і втикнули - один кінець в DSL гніздо спліттера, другий - в модем.
Все рівно, як правило від спліттера до модема тягнуть по квартирі від 10 до 15 м - за шафами, під плінтусами і т.п.
І коли модем стоїть в тебе, то сусід не думатиме тишком, а скільки той модем електрики тягне.
Пробувати з проводом можна уже зараз, якщо в когось з товаришів є підключення - взяти бухту проводу, і провести експеримент.
А от тоді, коли воно не запрацює, тоді і треба починати шаманські танці.
Я розумію, що ПРОФЕСІОНАЛИ єхидно посміхнуться, прочитавши мій пост. Смійтесь - сміх продовжує життя.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Потрібна порада спеців

Повідомлення nekton » 02 лютого 2010, 11:01

Все правильно. Просто це робилося як один з варіантів, а за телефонну лапшу я й писав що проблем не повинно бути теоретично навіть при кілометрові. До речі. Якщо стартопікер не хоче купувати кабель наугад, то може взяти для тесту в мене (є почата бухта, метрів 80 залишилося). Віддам скільки потрібно по цінам дешевше ніж в магазині.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 16 гостей

cron