Сподобався форум - постав +1

Клуб любителів symbian

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Клуб любителів symbian

Повідомлення KOT » 08 січня 2010, 02:31

Хочеться створити окремий розділ про мобільні телефони..
отож, багато хто із форумчан має смартфони, але не всі їх використовують по повній.. Давайте будемо викладувати ОСОБИСТО провірені і працюючі программи під сімбу...
я користуюся телефоном нокіа 5800 - тут symbian 9.4... у мене є корисна программа із кряком для блокування небажаних номерів.. підходить під symbian 9.хх

Шукаю программу для записування розмов без надоїдливого піщання!! Як не дивно, на колишній Н95 була прога TotalRecall. Є крек до неї... працювала відмінно.. поставив на 5800 - пікає зараза... уже не підходить прога... отож допоможіть знайти?!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Юра » 08 січня 2010, 22:09

Тут не все залежить від версії ОС. Буває, що на телефоні програма працює нормально, а на іншому з такою ж версією ОС не запускається. Тому про "провірені" програми говорити важко. Особисто мені більше подобається WindowsMobile. Ну і для тих, хто ще не знає про цей сайт - рекомендую http://dimonvideo.ru :co_ol:
"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Abram » 08 січня 2010, 23:31

От і скажіть мені: чим Symbian краще, скажімо, за Android?
"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення maryk » 09 січня 2010, 14:45

Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Abram » 09 січня 2010, 18:17

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення KOT » 09 січня 2010, 19:39

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Sag » 10 січня 2010, 00:25

maryk - дякую за прогу, хоч хотілося щоб номери були не в форматі +380, а розпочиналися з 0.
Для своєї 5800, проги і інше, шукаю на наступних сайтах: http://www.nokia4me.ru, http://www.nokia-5800-s60.ru, http://www.touchnokia.ru.
That, who is drowned, will grasp for a snake.
Аватар користувача
Sag
 
Повідомлення: 179
З нами з: 09 березня 2007, 15:18
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення maryk » 11 січня 2010, 10:20

Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Abram » 11 січня 2010, 10:56

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення KOT » 11 січня 2010, 12:11

Abram, тобі точно жити скучно :-)
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення pufik » 08 березня 2010, 17:32

Був колись в мене телефон Nokia 7610 з 7 Symbian. Після простого телефону здавалося, що попав в рай. Захотів фільми в avi дивитися, а не в кубіках 3gp - поставив собі Smart Movie або Dvix. Немає якоїсь функціональкості - скачав програму поставив, а ігри взагалі ... Одним словом не телефон, а мрія... Правда після нього користувався тай користуюся Samsung DUOS Slider - дизай все класно, тільки по функціональності ще йому далеко до Symbian, але в принципі це ж телефон. Також маю Asus p552w (подарували :)), ну це взагалі просто клас... Стоїть Windows Mobile 6.1 Pro. Таж ситуація що й з 7610(все що хочеш є, а чого немає качаєш програму і ставиш:)) ну і звичайно це GPS з картами IGO8 класна штука. Asus поки ще не користуюся як осовним, шкода вбивати по кишенях :)
Нарахунок Android, то напевне з часом воно буде на самартфонах, але поки вона сиренька, правда не юзав її. Але зразу хочу запитати Abram, а чим Android краща за Symbian?
Дякую тобі, Боже, що я не москаль...
Аватар користувача
pufik
 
Повідомлення: 123
З нами з: 14 травня 2005, 19:53
Звідки: Львівська обл.
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Abram » 08 березня 2010, 19:57

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення KOT » 08 березня 2010, 20:17

сімба не перший рік працює відмінно.. і до інтерфейсу їй глубоко начхати... зато куча різних прог є...

pufik - ти запитай абрама... чим лінукс кращий за хп? :-) :-) ;;-))) ;;-)))
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення Abram » 08 березня 2010, 20:45

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Клуб любителів symbian

Повідомлення pufik » 09 березня 2010, 00:51

КОТ я б запитав, але зараз почнеться довга розмова про ніщо. Я наприклад думаю, що Symbian ще довго буде працювати і розмова про те, що вона вимирає це все фігня... Nokia купила ліцензію на Symbian виклавши порядку 300 млн. і зразу ж її зробила відкритою. Питається для чого? А для того щоб народ писав під неї і що саме цікаво те,що потрібне буде Nokia вона буде контролювати... Також з кількістю програм під Symbian думаю Android ще кучегарити і кучегарити... І особисто я думаю навіть той показник, що Symbian буде використовувати Nokia дасть їй майбутнє на довгий час...
Доречі Abram де відповідь на питання, хто кращий? Хотілося б почути твою думку, можливо і справді перейти усім на Android.
Нарахунок Linux: класна операційна система, яка на мою думку є більш зорієнтованою на роботу в мережі, навіть якщо подивится з історії, то вона і була зроблена з *nix, який був призначений для роботи в мережах, і як на мене в ролі web-серверів, маршрутизаторів, то тут єдиний якісний варіант, то це *nix в будь-якому випадку. Нарахунок загального користування Linux, то тут якщо все заключається в сидінні в Інтернеті і загальному користуванні(офісні програми, музика, відео), то звичайно його хватає, але і тут проблеми можуть бути в плані користування, бо в Windows все просто для користувача запустив *.exe і далі тільки тиснеш далі-далі і т.д. А от в linux треба трохи знати щоб правильно встановити будь-яку програму. Ну і звичайно кількість програм під Windows набагато більше ніж під Linux, хоча є більшість відповідників. Як на мене будь-який спеціаліст в сфері ІТ повинен знати Linux, але зараз в нас така ситуація, що Microsoft робить все щоб ми з самого дитячого садочку сиділи на їхніх продуктах нехай навіть дає їх безплатно і до того часу коли ви вивчитеся і стаєте на роботу, то чим ви будете користуватися? WINDOWS. Це страшна монополія - думаю тут варто задуматися. Сам користуюся Windows Xp та Windows 7, але стараюся щось вивчити про FreeBSD. Навіть під час навчання в університеті нас ніхто не заставляє писати програми на C++, C, PHP під Windows, але всюди він стоїть в авдиторіях з MS Visual Studio 2008(2005) і мимоволі користуєшся теж Windows. Бо це справді легко, зручно і швидко.
Дякую тобі, Боже, що я не москаль...
Аватар користувача
pufik
 
Повідомлення: 123
З нами з: 14 травня 2005, 19:53
Звідки: Львівська обл.
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

cron