Сподобався форум - постав +1

Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

В здоровому тілі - здоровий дух

Модератори: AndroVit, Igal

Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення myteam » 08 грудня 2009, 00:50

В нашому місті вже давно не проводили змагань по автозвуку( по звуковому тиску в автомобілі, і по якості звучання системи).

З 2009 року етапи чемпіонату світу за версією dB Drag Racing проводяться в Україні. Всі результати заносяться до світового рейтингу, найкращі виходять до світового фіналу. Більш детальну інформацію про змагання можна прочитати на офіційному сайті федерації та у групі на сайті Вконтакте
В цьому році було проведено 4 етапи в основному на сході нашої країни.
За роки коли змагання не проводились у нашому місті автозвук вийшов на якісно новий рівень, з кіловатними системами, і кілобаксовими компонентами в них.
Є така можливість (звичайно за сприяння спонсорів) провести етап у нашому місті.
Питання до всіх мешканців Ковеля: чи хотіли б ви бути свідками видовищних інсталяцій, та слухачами мега систем світового рівня в вашому місті?
Питання до учасників: Чи хотіли б ви прийняти участь у змаганнях які можуть вписати вас в історію світового автозвуку?
Питання до спонсорів чи готові в подарувати любителям автозвуку справжній карнавал вражекнь?
Проведемо змагання світового рівня у нашому місті!!!!!!!!!!!

Прохання про доцільність проведення такого масового заходу у Ковелі висказувати цу цій темі.

Прохання до можливих спонсорів писати в приват топікстартеру.
myteam
 
Повідомлення: 8
З нами з: 20 жовтня 2007, 10:32
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення AndroVit » 08 грудня 2009, 03:07

Мені, як жителю центру Ковеля, щастить чути "змагання по автозвуку" майже щовечора. Цілком вистачає одного придурка під вікном з відкритими дверима і ввімкненою на повну потужність базарною магнітолою. Плюс сигналізації. Плюс по вихідних фейєрверки. А ще як якийсь бідняк на Мерсі не має коштів на мобілі і бібікає своїй Маньці.
Знаю, що скажете: планується проводити вдень. Будь ласка, проводьте, але у своєму дворі. І молодняк "с песнями и гиканьем" по домам теж хай іде повз вашу хату.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення nekton » 08 грудня 2009, 09:23

Був раз на таких змаганнях. Цікавого - нуль.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення KOT » 08 грудня 2009, 11:31

а мені цікаво.. Жаль що сам не можу брати участь у подібних змаганнях..
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення myteam » 08 грудня 2009, 11:34

Навряд етап буде проводитись в центрі міста, потрібно більше вільного місця для проведення такого масового заходу, щось схоже на стоянку біля Юванту.
І далеко від домів, і площа дозволяє, проте ще ніхто за місце проведення не домовлявся, поки шукаються спонсори на проведення етапу.

А на рахунок того що не цікаво: то це залежить від організації, тобто змагання по автозвуку вже давно вийшли за рамки звичайного заміру звукового тиску в авто,на сьогоднішній день це справжня тусовка з можливими виступами діджеїв, і різноманітними конкурсами для глядачів.
myteam
 
Повідомлення: 8
З нами з: 20 жовтня 2007, 10:32
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення myteam » 08 грудня 2009, 11:37

to Kot: брати участь можуть всі бажаючі, перед тим зареєструвавшись у змаганнях.
myteam
 
Повідомлення: 8
З нами з: 20 жовтня 2007, 10:32
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення KOT » 08 грудня 2009, 11:56

та я то це знаю... але не із моєю музикою за 400 у.е. :oops:
Востаннє редагувалось KOT в 08 грудня 2009, 15:14, всього редагувалось 1 раз.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення Sag » 08 грудня 2009, 14:55

Однозначно теба, щоб проводились ці змагання! Останній раз як вони проводились в 2007-му, мені тоді дуже сподобалось: було на що подивитись і послухати! :D
Я думаю що і Ковельчани там себе не погано покажуть. На тих змаганнях, знайомий на червоному Mitsubishi Eclipse, з акустикою за 3000$ посів друге місце в своїй категорії. :D А так як в змаганнях є великий прогрес, то думаю ніхто не скучатиме!!!
That, who is drowned, will grasp for a snake.
Аватар користувача
Sag
 
Повідомлення: 179
З нами з: 09 березня 2007, 15:18
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення jericho » 08 грудня 2009, 20:03

Хочу і висловити свою думку. Я теж був на цьому шоу, коли його раніше проводили. Ну, впринципі, видовище є видовище, однак:
- яка практична користь з такого видовища?(якщо хочеться "звуку" поїдьте у Бориспіль і станьте на відстань метр-два від реактивного двигуна AirBus A380, що готується до взльоту, обіцяю, враження отримаєте - на все життя запам"ятаєте, якщо мізки не повилітають).
- чому б не провести вже тоді альтернативне змагання - АвтоСила, наприклад.(Встановлюєте на ЗАЗ 968М, наприклад, мегаватний двигун від тепловозу, і вперед. Ото справжній Drag & Drop буде)
Колись чув про змагання типу, "кинь чим подалі унітаз" - змагання подібного типу.
- мене взагалі турбує те, що на такі безтолкові міроприємства знаходяться спонсори. А чому б не найти тих спонсорів, які б вболіваючи за своє місто, не привели б для початку його б у порядок. Фінансування "вимагають" усі геть галузі міста, починаючи з тих же доріг, закінчуючи, великими об"єктами. І тоді б справді вивели місто на першість по чистоті, благоустрою, і т. д. і т. п.
Складється таке враження, що нам як і древнім римлянам потрібні тільки хліб і видовища, причому позбавленні всякого змісту.

З.І. Топікстартер - "не в обиду", просто спостерігіється така світова тенденція останього часу, і Україна в цьому - не виключення.
Востаннє редагувалось jericho в 08 грудня 2009, 20:33, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення KOT » 08 грудня 2009, 20:30

ппц, рибак охотніка не пойме, так само як піхошід - водія
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення jericho » 09 грудня 2009, 18:22

Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення KOT » 09 грудня 2009, 19:17

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення jericho » 09 грудня 2009, 20:39

Та я взагалі не проти музики в авто... Сам люблю слухати музику в авто... Просто цікаво, чи слухають оті власники кіловатних аудіосистем постійно музику у своїх авто на повній потужності(хочаб на половині)? І якшо слухають, то як ця музика допомагає їм зосередитись на дорозі, особливо у критичних ситуаціях? Може хто може поділитись досвідом? :lol:
Аватар користувача
jericho
 
Повідомлення: 153
З нами з: 01 жовтня 2008, 11:47
Звідки: Не визначився остаточно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення Hapuga » 10 грудня 2009, 01:11

Хочу виказати свою думку з цього приводу. Практично любий спорт який може продемонструвати видивище це перш за все бізнес в якому крутяться певні кошти. За рахунок яких кормляться і мають робоу велика кількість людей. В автозвуковому спорті за рахунок того що цей рух набирає популярності в Україні з цього мають зиск а тобто кошти для того щоб жити,кормити,одягати теж пристойна кількість людей.Цк перш всього інженери фірми виробника компонентів аудіосистеми,постачальники в Україну цих компонентів,продавці та інсталятори. Це я добре знаю як людина яка приймала участь в організіції більшості змагань в Ковелі з SPL(звуковго тиску). Наше життя складається з багатьох речей без яких ми змогли би обійтись але ми собі в них невідмовляєм. і нетреба бо без хліба ми можем залишити не один десяток людей. На твоє питання jericho відповім ,що звісно ніхто неслухає музику на повну потужність аудіосистеми. Тому що слухати нічого насправді. Під час замірів звуковго тиску всі динаміки крім "саба" вимикаються. В більшості в змаганнях (принаймі ті які я бачив) аудіоситеми представляють собою абияк зібраний ящик з "сабвуфером" купою проводів,"усілком" і тд. І дивитись там нема на що. А от коли класно підібрана аудіосистема ,гарно інстальована,от тут є на що подивитись. Так що поганого особисто я нічого небачу,аби незаважало іншим відпочивати.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Проведення змагань з Автозвуку за версією Db Drag в Ковелі

Повідомлення megacervice » 10 грудня 2009, 22:48

Чуть не по теме:
про слово Drag в названии темы: я думаю если бы провести в Ковеле соревнования по драгрейсингу ( гонки на время с места) ,было б больше ажиотажа,участников ,рекламы. Потому-что звук в машине-это для ценителей, а когда 8-ка или таврия делает на разгоне 5-ку БМВ или мерс с 3-х литровым мотором это понимают все, и в следующий раз даже купят билеты. Просьба оставить отзывы об этой теме тоже.
megacervice
 
Повідомлення: 132
З нами з: 01 липня 2009, 22:57
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Далі

Повернутись до Спорт. Азарт. Адреналін.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron