Сподобався форум - постав +1

Зауваження та особисто моя думка.

Нововведення, пропозиції, помилки

Модератори: AndroVit, Igal

Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Hapuga » 05 грудня 2009, 02:01

Хочу поділитися своєю думкою на таку тему. Абсолютно невиховано (на мою думку) користувачам форуму "лізти"в теми в розділі "Реклама" де бажаючі пропонують послуги чи товар і залишати коменти типу,"ну ти гониш пацан,ти що нас за лохів тримаєш"? Або блискати своєю підкованістю в темі.Мене особисто, коли людина так себе веде,це наштовхує на думку, що в людини є певні комплекси і невпевненість в собі і він самостверджується тут на форумі.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Hapuga » 05 грудня 2009, 02:04

"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення KOT » 05 грудня 2009, 02:11

да це тут при чому... ходити і стібатися із продавців... я розумію, на кожний товар є свій покупець, але просто інколи виходить аж смішно іх тих пропозицій... аби вони не там їх пропонують, або із самого початку вибрали не вірний підхід... viewtopic.php?f=3&t=8078&hilit=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84%D1%83%D0%BC%D0%B8
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Fantoman » 05 грудня 2009, 09:28

Форум місце публічне. Створений для обговорення. В тому числі і пропозицій.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення nekton » 05 грудня 2009, 10:48

Дивлячись як лізти.
Пару місяців тому підслухав розмову в маршрутці в якій розмовляли дві дівчини віком років 25-30. і зашла мова про те, що дитина йде в школу і є бажання купити б/у системний блок а монітор новий. Бо на все зразу грошей нема та й не потрібне воно зразу круте для дитини. Друга їй відповідає "мій чоловік щось там дуже вигідно купив собі на якомусь Ковельському сайті". Перша ж сама каже. "Ага щось чула про таке, в мене директор постійно читає якійсь міський форум чи як воно там називається, ну там карочє люди спілкуються про Ковель. І тоже казав що інколи можна вигідно купити речі."
Отже. Мені як представнику адміністріції форуму імпонує така думка про наш форум. І це реноме не хочеться втрачати.
А коли інколи ті ж б/у системники, монітори, ноути, телефони і т.д. продають по ціні в 2-3 рази вище реальної то адміністрація форуму навіть вітає вклинювання в таке оголошення з метою недопусканна продажу товару по явно завищеній ціні. Бо зайде якась пані купити б/у системний блок і купить перший попавшийся по ціні нового. А потім їй хтось пояснить, що вона дура і винною вона зробить "бл#!@&ий сайт kovel.net.ua"

Далі. Оголошення Ви даєте безкоштовно тому вимагати "не лізь та не пиши в моїй темі" ви не можете. Якщо в когось є бажання зробити рекламний пост без обговорення, щоб воно певний час висіло першою, другою темою без апання то гадаю за пару вебмоней гривень ми це зможемо зробити. Просто зверніться до АЛа приватом або до когось іншого з представників адміністрації.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Hapuga » 05 грудня 2009, 18:42

Краще б ви подумали про те щоб залучити більше учасників на форум та невтратили ,тих які є. А то цей тупий стьоб лякає людей.І виходить що людина прийшла відкрила якусь тему в любому розділі,її нагрузили ,вона побачила що тут зборище неадекватів і дикунів і пішла звідси. По тому що я написав вище як я вже говорив це суто моя думка.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Romas » 05 грудня 2009, 22:30

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Юрій В. » 05 грудня 2009, 22:44

Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення yurol » 06 грудня 2009, 00:35

Ви знаєте деколи почитаєш пости форумчан аж дико стає . Всі такі розумні всі такіначитані даюь консультації, ухмиляються з шнших форумчан. Так я хочу дізнатися що Ви такі вумні робите в Ковелі?????. Може пора брати вищі вершини . Чи це просто понти.....
Аватар користувача
yurol
 
Повідомлення: 194
З нами з: 26 лютого 2008, 09:18
Звідки: Горохів - Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Hapuga » 06 грудня 2009, 02:07

На моїй пам"яті я можу пригадати декілька випадків коли новеньких дописувачів форуму задовбували або звинуваченнями ,або "стьобом" та інше. В результаті я цих людей на форумі давно небачу. І саме неприємне те ,що безпосередню участь в цьому приймала адміністрація форуму. Як це відбилось на активності форуму ми досить просто пересвідчитись глянувши на дату рекордної відвідуваності форуму. А потім дехто говорить"Чому скучно так ? Ніхто непише " :?
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Ванда » 06 грудня 2009, 13:49


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення big_boss » 06 грудня 2009, 13:52

мдя ... повністю згідний з Хапугою ... згадую, як я зареєструвався на цей форум мені було тут дуже цікаво ... було багато форумчан ... тоді навіть через форум я познайомився з багатьма цікавими людьми з якими дружу до цих пір ... Зараз нажаль форум як на мене є якимось неповноцінним ... не можу навіть згадати коли тут зявився якийсь новий форумчанин більше ніж на два дні ... людина реєструється ... заходить ... пише щось ... її відразу нагружають ... і все допобачення ... ось така невтішна картина ... і як мені здається в цьому винна адміністрація ( я не за всіх ) ... дехто тут відчув себе Богом .......................... :?

Спасибо тем, кто меня любит-Вы делаете меня лучше.
Спасибо тем, кто меня ненавидит-Вы делаете меня сильнее.
Спасибо тем, кому я вообще все равно-Вы нужны для массовки...
big_boss
 
Повідомлення: 279
З нами з: 07 жовтня 2007, 12:49
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення Lisichka » 09 грудня 2009, 18:05

На мою думку, то на форумі занадто багато обговорюють політику та владу, в той час, як значній частині Ковельських користувачів інтернету це не дуже цікаво. Навіть теми, які спочатку далекі від політичного життя, буває зводяться до тих самих обговорень... Декілька моїх друзів, яких раніше можна було тут бачити, тепер вважають форум просто нецікавим.
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення toha » 15 грудня 2009, 12:38

Ну от политики мы все равно никуда не уйдем. Тем более выборы грядут.
А что б форум был интиресен надо темы острые подымать (или создавать). Да и почисть давно уже пора форум, особенно рекламу (это камень в модератороадминский огород :D ). Куча закрытых, исчерпавших себя и неподдерживаемых тем. ("...особисто моя думка" :D ) например: viewtopic.php?f=2&t=242
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Зауваження та особисто моя думка.

Повідомлення boddy » 15 грудня 2009, 14:20

Для чого? Це ж історія, вона їсти не просить
Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Далі

Повернутись до Робота форуму

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron