Сподобався форум - постав +1

Ревнощі !!! Добре чи ні?

Все про відносини між закоханими, батьками-дітьми, керівником-підлеглим і т.д..

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення bast » 14 листопада 2009, 02:01

Отож і воно. Ви (жінки) вважаєте що таке ваше ставлення до нас - істина, яку безглуздо обговорювати, і ми (чоловіки) просто брешемо, коли кажемо що це не так. Але ж ми точно знаємо, що істиною тут і не пахне :) Однак ви нам не вірите :)
bast
 
Повідомлення: 1021
З нами з: 25 серпня 2009, 22:05
Звідки: Ukraine, Kherson
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Hapuga » 14 листопада 2009, 06:09

За себе можу сказати що згідний по пунктах 4,5 і 8. По інших це все дуже красиво,трагічно до сліз. Але практичного примінення цим порадам краще недавати. Ну хіба що ви хочете за собою залишити покинутих чоловіків,дітей напів сиріт і все таке. Адже і боротися можна за своє кохання можна,при тому ненав"язуючи себе і варто іноді подумати :Чому то щось не так як раніш? Найпростіше просто розвернутись і піти,забути,розлюбити ніж змінити совє життя .
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Ksenia » 14 листопада 2009, 10:37

Не розумію такого поняття "боротися за кохання" - кохання воно або є, або нема - боротися,навязувати себе при його відсутності -марна справа. Чоловік не пес,і до ланцюга його не припнеш. Ревнощі,створення скандалів з нічого - руйнують будь які стосунки,або вказують на те,що справжніх почуттів немає - а є лише егоїстичне бажання володіти,керувати людиною. В стосунках між чоловіком і жінкою я допускаю лише один вид такої легкої "грайливої" ревності - коли так ненароком,жартуючи, зробиш вигляд,що ревнуєш - це чоловіків стимулює,підвищує їхню самооцінку, доводить їм,що жінка любить.
А взагалі все просто-якщо є кохання -є довіра і повага- а відповідно зради бути не може-тоді і ревнувати нема причин. А якщо кохання немає - треба відпустити одне одного і дати можливість далі жити власним життям - відповідно ревнощі марні і непотрібні,нічого не змінять.
Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Hapuga » 14 листопада 2009, 20:32

Ви вважаєте що кохання може існувати саме по собі? Тобто непотрібно ніяких зусиль щоб воно жило? Я маю на увазі таку боротьбу ,коли потрібно переступати через свою гордість щоб якось залагодити конфлікт, шукати компроміс щоб уникати цих самих конфліктів. Коли потрібно давати собі пеньки під зад щоб злізти з дивану щоб порадувати кохану людину чистотою в квартирі чи кухні. Кохання саме по собі жити небуде,якщо ми небудем прикладати певних зусиль.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Ksenia » 14 листопада 2009, 21:13

Невже ти думаєш,що встати з дивану і навести порядок в своєму помешканні це вияв кохання до дружини?!!! Це правила існування. Все це можна зробити разом, дружно. Переступати через власну гордість, змінювати своїм поглядам для того щоб якось залагодити конфлікт - не потрібно-адже вона полюбила тебе таким яким ти є - зі всіма твоїми недоліками і поглядами,поступаючись ти змінюєшся,а відповідно перестаєш бути самим собою. Компроміс - згідна, але в моєму розумінні це намагання зрозуміти один одного і дійти до спільного рішення. Коли любиш зусиль над собою не робиш ніяких - це задоволення -зробити щось приємне для коханого. Любов- це життя, а не війна з кимись чи зі самим собою.
Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Hapuga » 14 листопада 2009, 21:30

Можливо я незовсім вдалий приклад з "прибиранням" привів але дозволю собі абсолютно з вами непогодитись. Слідуючи вашій логіці коли дружині нехочеться вставати щоб приготувати мені поснідати то значить вона мене вже розлюбила? Але я знаю що це не так? Вона любить ще більш ніж зразу після весілля. Я невпевнеий що шлюб довго протягне , в якому двоє людей нейдуть на поступки один-одному і мотивують це тим, що їх полюбили такими як є ,тобто "бачили очі шо купували тепер їжте хоч повилазьте".
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Lisichka » 14 листопада 2009, 21:51

Думаю Hapuga має рацію. Якщо робити приємності для своєї половинки щодня, інколи змовчати чи переступити через гордість, чи просто прислухатись до думки коханої людини, це значно подовжить життя кохання і шлюбу....
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Ksenia » 14 листопада 2009, 21:56

Про сніданок теж невдало - невже так важко приготувати самому ,а дружині дати можливість відпочити довше. А у всіх сімейних справах потрібно знаходити компроміс - зважене рішення,що базується на поглядах всіх членів сімї. А взагалі тема була про ревнощі,а ми від неї відійшли.
Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Hapuga » 14 листопада 2009, 22:07

А ви що десь побачили натяк на те що я незадоволений тим що дружина незривається і небіжить мені готувати снідати? Я навпаки настоюю на тому щоб вона поспала. Я привів цей приклад як контраргумент вашій думці про те ,що коли любить то значить все має робити для задоволення потреб іншоїсторони. На мою думку ,ви суперечите сама-собі.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Ksenia » 14 листопада 2009, 22:20

Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Hapuga » 14 листопада 2009, 22:30

Нерозумію де ви побачили агресію :roll: Я лише відстоюю свою позицію в цій темі і по мірі сил аргуиентую свої думки.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Ksenia » 14 листопада 2009, 22:40

Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Hapuga » 14 листопада 2009, 22:58

Це ваша думка ,а свою я вже висловив :handshake: .
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення bast » 15 листопада 2009, 00:27

bast
 
Повідомлення: 1021
З нами з: 25 серпня 2009, 22:05
Звідки: Ukraine, Kherson
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ревнощі !!! Добре чи ні?

Повідомлення Ksenia » 15 листопада 2009, 00:32

Отож бо й воно,що з власного досвіду. :handshake:
Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Він+Вона, Він+Він, Вона+Вона )))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron