Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 19 жовтня 2009, 12:51

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення maman » 19 жовтня 2009, 19:52

А мене цікавить наступне: рік назад у ЖЕКівських комп`ютерах щось перемкнуло, :mrgreen: і мені, як власнику квартири почали надходити квитанції як ветерану ВВВ :fight3: (10 років назад тут жила людина яка мала цей статус) хоча на моє ім`я. Я оплачую послуги по повному тарифу, який було нараховано до помилки. Але все одно шлють квитанції як пільговику і в результаті на рахунку зібралась чималенька переплата. :dance2:
Як ви думаєте, мені проплачувати послуги чи прикинутись ветераном ВВВ? :gun: (Договір заключений минулого року, де вказано мої дані, як власника і мені далеко не 98 років) :naezd:
maman
 
Повідомлення: 4
З нами з: 13 жовтня 2008, 19:54
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 19 жовтня 2009, 23:11

Якщо по совісті, то платити ЖЕКам майже нема за що. Крім вивозу сміття та прибирання, ЖЕКи практично не надають ніяких послуг. У твому випадку можна платити по їхніх рахунках і зберігати корешки. Якщо в рахунках переплата, не платити і зберігати рахунки. Якщо ж ЖЕКівці очухаються і подадуть позов, можна подати заперечення, де вказати, що послуги надавалися в неповному обсязі і потребувати кошторис на реально виконані роботи по обслуговуванню будинку та прибудинкової території за останні 3 роки (строк позовної давності). Не довівши факт повного надання послуг, ЖЕК частину заявленої суми не зможе висудити.
А тупо по закону - звернутися з заявою про зняття безпідставно наданої пільги. Особисто я зробив би саме так, якби помилку допустили газовики, електроенергетики або врдоканал (хоч до останнього є серйозні претензії по іржі, хлору та катіонах). Ну а ЖЕКу ноги переставляти - рука б не піднялася...
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 27 жовтня 2009, 20:53


Ну ось, кінець епопеї - 12 викликів у суд, відсутність послуг і відсутність договору і... "задовольнити позов частково ... перерахувати... і сплатити десь гривень на 200 меньше ніж був позов, а тих 200 якраз піде на судові витрати :(
Але судя детально мені розповіла, як і коли подавати на апеляцію (правда я все прослухала) я зрозуміла що вона впевнена що я на апеляцію подам, але приймати рішення на мою користь не захотіла...
Шановний Гном як ви вважаете подавати апеляцію чи це вже програна битва? Якщо так, то які терміни, бо вона багато чого розказувала, але я все зразу не сприйняла. Як це зробити правильно, як написати заяву і т.д.
P.S. Саме цікаве, що в мене в підїзді вчора почали ремонт, на двері вчепили пружину, причіпили водостічні трубу, якої не було вже років 5 на будинку, замісь дрота з стіни тепер стоїть розподільчий щиток... Тобто може вже й платити треба. Але якщо за кожний цвях у підїзді треба півроку судитися...
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 28 жовтня 2009, 00:03

Ще не вечір, ЖЕК поки що нічого не виграв! В 10-денний термін з дня проголошення рішення подай до місцевого суду заяву про апеляційне оскарження: на рішення від ... № ... буде подано апеляційну скаргу.
З моменту подачі цієї заяви у тебе буде 20 днів для подачі самої апеляційної скарги. Апеляційна скарга адресується апеляційному суду, але подається до місцевого. Раджу одночасно подати один примірник апеляційної скарги без додатків безпосередньо до апеляційного суду. Якщо не зможеш скласти текст апеляційної скарги, відскануй текст рішення і скинь мені на мило. Допоможу. Про порядок апеляційного оскарження додатково прочитай в ЦПК (розділ 5, глава 1).
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 31 жовтня 2009, 10:45

В понеділок можна забрати рішення. Тоді ж можна подати заяву про апеляційне оскарження? Чи є якась форма? Подаеться в канцелярію?
Все в мене вже ремонт зроблено! Трухляві вікна зафарбували. В раму скло вставили, як сказав Жек "в одну лінійку", тобто рами двойні, то в одній скло вставили, а в другій ні. Одне вікно в підїзді дуже високе. Я попросила жінок, які білили на драбині та фарбували це вікно, помити його, бо до нього без драбини і акробатичних навичок просто не добратися. У відповідь почула, що може ще мені додому прийти вікна помити, і що вони таким не займаються.
Далі, на сходовій клітині три квартири (в тому числі моя) відокремлені загальним коридором десь 3*3 м. Це не ми робили, таке планування будинку. Я попросила, щоб ще там побілили стелю. У відповідь почула, що раз у вас поставлені двері, то це вже ваші проблеми. Ніхто з мешканців ці двері не ставив, так було завжди, і ця територія не є приватизованою і т.д. т.п. але результат - коридор не побілили. Пружина на трухлявих дверях (до речі пофарбованих) вже розтягнулася і функції свої вже не виконує, але кому про це розкажеш? РЕМОНТ ЗРОБЛЕНО!!!! ВСЕ!
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 31 жовтня 2009, 14:22

Знову за рибу гроші? Яке все? Роби все, щоб у ЖЕКа "все пропало"!
Заяву про апеляційнне оскарження подавай в понеділок, не тягни, в тебе 10 днів для цього з дня проголошення рішення - короткого чи повного, не має значення. Пропустиш - не поновлять, суди не зацікавлені відкрити у вашому місті цей "ящик Пандори"! Затвердженої форми заяви не існує. Даю її найпростіший варіант:


Про ремонт не вступай в полеміку з ЖЕКом, доки не укладеш договір!!!
Далі - тримай мене в курсі.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 04 листопада 2009, 17:27

Рішення забрати поки ще так и не можу. В канцелярії його вчора не було, сьогодні ходила до судді, вона сказала що після обіда можна буде забрати в канцелярії. Але вчора я в канцелярії залишила заяву про апеляційне оскарження. А ще вчора мені прийшов лист від жеку. В ньому вказано що було переглянуто кількість послуг, які вчасно та якісно виконані і зроблено перерахунок з 01,05,07 по 31,12,08 і там розрахунки. І борг який склався за цей рік уже. І вказано що в 2009 році зроблено вже ремонт під’їзду, засклено вікна, встановлено водостічні труби (за останній тиждень). Просять погасити заборгованість протягом 10 днів. Але запропонувати мені договір вони поки що так і не додумалися!
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 04 листопада 2009, 20:04

Не чекай рішення! Заяву про апеляційне оскарження подавай негайно!!!!!!!!!!!!!!!!
Потім візьмеш рішення. На ЖЕКівські "прохання" не реагуй. Мовчки чекай пропозиції укласти договір.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 05 листопада 2009, 00:46

Я подала заяву ще вчора, тобто 03,11,09. А завтра спробую забрати рішення. Дуже дякую за допомогу! Справді дуже гарне враження коли відчуваеш підримку! :D :handshake:
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Вова с Болграда » 11 листопада 2009, 22:26

уважаемые поситители форума помогите поставить ЖЕК на место.

Отдельная просьба Гному помочь оформить апелляционную жалобу дайте пожалуйста образец.

У нас в городе тоже возникла такая продлема - жеки ничего не делают, договоров нет, а судьи ни беря во внимание доводы простых граждан решают вопросы в 100 процентах случаях в пользу тех кто якобы указывает услуги. И по моему буду первым кто будет подовать апелляцию.
Слышал что у нас в городе есть указание судьям чтобы они решали в пользу жеков, жек ликвидируется и жеку надо погашать долги перед пенсионным, налоговой и т.д.
Это проблемы ЖЕКа и зачем их взаливать на плечи простых обывателей.
В моем случае судья расмотрел дело за 2 заседания, отклонив ходатайство о привлечение дополнительных свидетелей и проведении экспертиз, и решил вопрос полностью в пользу "ИСТЦА" , хотя в ходе заседания не было понятно кто истец а кто ответчик.

Буду очень блогадарен за любую помощь у меня есть 20 дней на написание апеляционной жалобы.
Вова с Болграда
 
Повідомлення: 4
З нами з: 11 листопада 2009, 22:09
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 11 листопада 2009, 22:53

Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 листопада 2009, 00:03

1). Для того, щоб подати апеляційну скаргу, потрібно мати перед собою судове рішення. Якщо видати шаблон апеляційної скарги "на всі випадки", то він в ряді випадків виявиться "беззубим".
2). Щодо строків апеляційного оскарження, то вони визначаються статею 294 ЦПК України:



Як бачите, тут не йдеться про робочі дні, тому відлік іде в календарних днях.
Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи
інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього
робочий день, згідно ч. 3 ст. 70 ЦПК України.
3). На жаль, незалежність наших судів у ряді випадків - лише на папері. На суди роками чиниться шалений тиск, аби вони не постановляли правосудних рішень стосовно пострадянського Болота - житлово-комунальної сфери. Проте знаходяться судді (і їх число зростає), які знаходять у собі мужність протистояти "нетехнічному впливу". Приклад є в м. Ковелі, а також показовою являється судова практика Рівненської області. Тільки впроваджувати її в своєму регіоні доведеться нелегко і не в одиночку. Потрібно, щоб відповідачі не голови опускали, а кваліфіковано заперечували проти позовів і вели себе процесуально грамотно. Тут також обов`язково потрібно виступати в ЗМІ, пояснювати людям, як укладати договори, як повинні надаватися послуги, формуватися тарифи тощо.
"Джентльменський набір антижеківських інструментів" можу скинути Вові на "мило".
PS. Нещодавно була підрихтована пошукова система на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень. Глюки припинилися, рішення знаходяться дуже легко (як би не накаркати).
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Вова с Болграда » 12 листопада 2009, 23:11

Уважаемый Гном спасибо что откликнулись на мою просьбу о помощи.

Сегодня я написал заявление про апелляционное обжалование и про необходимость предоставления мне записей сдебных заседаний. Судья очень удивился и был по моему "немного" недоволен.

Завтра постараюсь отсканировать решение суда и выставить на форум.

Мой E-mail - Vasilevka80@mail.ru

Буду премного благодарен за помощь, у меня это уже дело принципа (деньги не самое главное - зачем платить за то чего НЕ БЫЛО, мне же никто не платит за работу которую я не делаю) - может и ничего и не добьюсь, но нервы паразитам потрепаю. :fight1:
Вова с Болграда
 
Повідомлення: 4
З нами з: 11 листопада 2009, 22:09
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 13 листопада 2009, 16:02

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

cron