Сподобався форум - постав +1

чи можливо піти на пенсію в 50 років

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

чи можливо піти на пенсію в 50 років

Повідомлення lubava » 02 вересня 2009, 17:56

маю 33 роки загального стажу, з яких 20 років стажу санітарки в шкіряному диспансері, чи можна піти на пенсію в 50 років по роботі.
lubava
 
Повідомлення: 8
З нами з: 02 вересня 2009, 17:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років

Повідомлення nekton » 02 вересня 2009, 20:19

1. Дивимося "корєшок зарплати" з утриманнями і нарахуваннями і шукаємо в нарахуваннях "Доплата за шкідливі умови праці", при наявності такої мову можна продовжити. При відсутності - більше всього - ні (треба диитися пункт 2).
2. Як в трудовій записана займана посада? Чи відповідає вона класифікатору професій до реально займаючої посади? (ящо невірно записано - тяганина мінімум на півроку)
3. Чи було, що Вас в період наприклад вагітності переводили на іншу посаду (легка праця)? Якщо так то Ваша посада підпадає під "горячий стаж" якщо не переводили - знову ж шукаємо інші варіанти.
Тобто за мінімуму інформації - мінімум відповіді. Цікавить детальніше - детальніше все розписуємо, або в приват.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років

Повідомлення lubava » 03 вересня 2009, 00:02

lubava
 
Повідомлення: 8
З нами з: 02 вересня 2009, 17:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років

Повідомлення nekton » 03 вересня 2009, 08:24

Відповідно до ст. 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров'я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров'я, у патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров'я, а також у психіатричних закладах охорони здоров'я зараховується до стажу для призначення трудових пенсій у подвійному розмірі.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років

Повідомлення lubava » 03 вересня 2009, 10:23

lubava
 
Повідомлення: 8
З нами з: 02 вересня 2009, 17:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 25 гостей

cron