Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 04 червня 2009, 22:44

ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 04 червня 2009, 23:15

Це формальний програш. Очевидно, що при постановленні рішення суддя порушував матеріальне і процесуальне право, де тільки міг. Пиши в 10-денний термін заяву про апеляційне оскарження рішення, потім на протязі 20 днів - апеляційну скаргу. Не вішай носа!!! Скинь в приват рішення, попробую ще дещо підказати.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення BasterTV » 05 червня 2009, 11:18

Я був на одному з таких судових засідань в якості присутнього. КЖЕП подав позов на мого сусіда в п'ятиповерхівці.
ПОЗОВНА ЗАЯВА про стягнення заборгованості за користування житловим приміщенням.
У той час це житлове приміщення належить господарю(відповідачу) на правах Приватної власності.

Є документи, готовий навіть викласти їх, але це трохи пізніше.

Саме цікаве, що коли на першому засіданні суддя увійшла до зали, їй украй не сподобалося, що в залі були присутні, і на це вона сказала, А що це нас сьогодні так багато ?, дивлячись на мене поодинокого своїми зжерливими очами.
Є пропозиція, наприклад треба не лінуватися, треба бути бути присутніми на суді ваших сусідів, друзів, мешканців вашого міста, це в якійсь мірі має дисциплінувати суддів, крім того, будемо мати досвід.

Я з Дніпропетровська, тому якщо в кого з Дніпропетровська будуть суди з КЖЕП та iншими житлово-комунльними послугами, прохання повідомити про те коли і де має він відбутись, якщо ви не проти, що б на суді побули присутні.
Теж саме я пропоную зробити й в Ковелі та іншіх містах.
Особливо цiкавлять суди, де єсть свідома позиція "отримувачів послуг" до вищевказанних "надавачів послуг". :fight3:
BasterTV
 
Повідомлення: 23
З нами з: 05 червня 2009, 10:55
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення BasterTV » 05 червня 2009, 12:15

На другому засідані суддя промовила снову ту фразу: "І шо це нас так сьогодні багато", а на третьому, вже глядячи в очі трьох присутніх, вона теж таке промовила і додала, "і шо, оце за одну тисячу ви всі оце поприходили???"

Вона нас мабуть сплутала з родичами Зварича, подумав я....
BasterTV
 
Повідомлення: 23
З нами з: 05 червня 2009, 10:55
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 05 червня 2009, 17:57

Начальник ЖЕКа неодноразово повторювала що вона не буде заперечувати якщо ми будинок знімимо з їх балансу і утворимо кондомінімум. До речі у нас в місті це практикується, можливо ще не так широко, але все ж. Тобто ситуація виявляеться яка, або ми будемо платити благодійні внески ЖЕКові, вони все одно нічого не робитимуть, або дійсно виходити з під їх контролю і самим все контролювати, але 1) в будинку має бути людина яка візьме на себе цю справу, 2)якщо в будинку десятиліттями нічого не робилося, зняти будинок з балансу жеку, це зробити їм величезний подарунок і можливість списати ще скількись там наших коштів нібито на послуги ИМХО 3)наприклад в моему будинку 16 квартир, скільки грошей можна зібрати з мешканців і на що їх реально хватить, або скільки часу треба збирати ці кошти щоб на щось вистачило.
Ось такі питання без відповідей.
А вони все реформі роблять у галузі, тільки їх щось не видно. До речі, зараз зам міністра ЖКГ бувший мер нашого міста :)
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 06 червня 2009, 00:50

ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Vadia » 07 червня 2009, 09:52

Потрібна порада як діяти.
Ще восени 2008р. під час великої зливи, нас почало затоплювати, і то так наче пару кранів на потолку відкрили. Виявилось що стік повінстю забитий а криша дирява. Три рази їздили в жек, коли вони нарещі приїхали. Стік не пробили, і нічого не зробили. Вода потроху зійшла, і перестало тікти. Далі ближче до зими таких дощів не було.
І ось уже на протязі червня місяця 2009 року, мене два рази затоплювало. Просто ставлю відра в вані, куди капає вода. І якби не ремонт, який не дозволяє вологі проходити донизу, то затопило б ще мінімум три поверхи.
Як заставити жек хочаб пробити стік, неговорячи про ремонт криши?

Вже всім поверхом написали заяву в білий дім. ТОму що всіх сусідів така проблема тривожить.
Буду вдячний за будь яку консультацію.
Аватар користувача
Vadia
 
Повідомлення: 275
З нами з: 04 червня 2007, 17:13
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Ванда » 07 червня 2009, 12:30


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 07 червня 2009, 14:25

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 17 червня 2009, 21:32

15 мало відбутися наступне судове засідання. Замість майстрині з ЖЕКу яка була в якості позивача, прийшов майстер мого участку з дорученням и сказав що майстриня пішла у відпустку, але судя сказав що відкладає справу поки не вийде вона з відпустки і мене повідомлять про засідааня повісткою по пошті. Перед цим судя питав чи ми домовилися з ЖЕКом, правда не знаю про що. Я сказала що послуг немає і договору немає. Судя знову сказав щось з приводу того, що навіть без договору потрібно платити.
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 18 червня 2009, 00:15

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 18 червня 2009, 12:20

Судя сказав це не під запис. Фактично самого засідання не було. В мене були з собою роздруковані рішення і клопотання, але я вирішила їх подати на наступному засіданні коли буде йти запис.
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Алексей 2009 » 18 червня 2009, 13:22

Добрый день! Вас беспокоит житель Херсона.. у нас таже проблема с ЖЕКами....договоров нет, а оплату выставляют.....вот и меня коснулась такая проблема....."пригласил" меня ЖЕК в суд..... и начинает доказывать в суде что у него есть все основание брать оплату "за утримання будинку та прибудинкової території" я в "запереченнях" указываю что есть Закон "Про комунальные услуги" где четко указано что "все на условиях договора" в том числе и оплата! но видя лицо судьи понимаю что он на это не обращает внимание...у меня к Вам просьба....если у кого то есть готовые "заперечення" может ли кто то скинуть мне их на почту?? за ранее благодарен..
Алексей 2009
 
Повідомлення: 5
З нами з: 18 червня 2009, 13:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 24 червня 2009, 00:21

ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 02 липня 2009, 13:10

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 15 гостей

cron