Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ротор » 22 травня 2009, 20:26

ротор
 
Повідомлення: 1
З нами з: 22 травня 2009, 20:13
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 22 травня 2009, 22:08

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 23 травня 2009, 17:24

Ротор
ось наприклад такий відзив надав я.
Цікавить і думка Гнома щодо нього.

Востаннє редагувалось ovod1 в 24 травня 2009, 02:03, всього редагувалось 1 раз.
ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Boris » 23 травня 2009, 22:41

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 23 травня 2009, 23:09

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 23 травня 2009, 23:20

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 28 травня 2009, 15:43

Гном, як вважаєш чи потрібно на судовому засіданні задавати питання представнику ЖЕКу, в тому числі, чому вони не відреагували (не відповіли) на АКТ-претензію?
ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 29 травня 2009, 00:11

Обов`язково задавай! Це ж ЖЕКівці забили гол у свої ворота. Мовчання - факт бездіяльності. Не забудь познайомити суддю під запис з рівненською судовою практикою відмови ЖЕКам в позовних вимогах при відсутності договорів з вини ЖЕКів та відсутності затверджених розцінок на послуги по кожному будинку окремо.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 31 травня 2009, 23:12

У вівторок наступне засідання. Минулого разу у клопотанні більше вказувала на недання послуг або невідповідність наданих послуг. Тільки що наваяла ще одне клопотання в якому зосередилася на відсутності договору. Також роздрукую деякі рішення (люб’язно надані Гномом) в яких рішення прийнято на користь споживачів в схожих ситуаціях, які Гном порадив надати суду як інформацію.
З приводу чи задавати питання представнику Жека, то на мою думку обов’язково потрібно задавати і побільше. Будувати запитання таким чином, щоб вони відповідали на них негативно (тобто не робили). Брати з типового переліку що вони повинні робити і запитувати чи вони це робили і коли і чи є у них підтвердження цього.
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 01 червня 2009, 00:12

Ще раз зверни увагу суду на норму п.6 ст.10 ЗУ "Про приватизацію державного житлового фонду": "Заборгованість власників квартир по укладених угодах, пов'язаних з утриманням будинку та оплатою комунальних послуг, стягується в судовому порядку".
Цей закон вийшов пізніше за ЖК УРСР, якого ЖЕКівці цитують навмання, а тому має місце фактичне скасування старих норм, яка суперечить нормам нового правового акту. При виникненні колізій вони "розрулюються" шляхом застосування норм "молодшого" закону.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 02 червня 2009, 13:50

Не повірите, прийшла сьогодні на суд, а там немає світла (напевно відімкнули на борги :) :) перенесли на 15 червня.
Минулий раз, як доказ своєї діяльності Жек приніс на суд 1 акт виконаних робіт за травень 2008 року, де написано про те що вони щось робили на даху, розконсервували слухове вікно на горищі (на це пішло близько 200 грн) и ще щось. У перерві між засіданнями я була в суді просила надати мені копії цих документів, але так як судя був у відпустці, то секретар сказала що без його дозволу вона це зробити не може і порадила звернутися у жек за копіями. Сьогодні я знов попросила вже суддю дати мені ці копії. Він сказав що за розрахунками я можу звернутися в жек, а так як немає світла та і ксерокса немає, то копію акту виконаних робіт він мені дати не може і я з ними просто ознайомилася ще раз прямо в суді.
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 03 червня 2009, 00:19

Гг
цікаво де знаходиться "рубильник" мого суду :D
у мене розгляд 4 числа, буду йти зі своїм переносним копіром (бо в них він нібито не працює), познімаю копії документів надані ЖЕКом. Є переносна електростанція ще. :D

Як відомо, підвищилась плата за витрати суду, в сумі щось біля 300 грн.
Тому, вважаю, скоро розпочнеться (та і вже розпочався) комунальний терор. Ніхто судитися не захоче. Тим більше на мене в суд подали без будь-якого досудового вирішення питання. А на мої скарги, заяви та акти-претензії вони (ЖЕК) чхали.
ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 03 червня 2009, 20:10

За письмовою заявою суд зобов`язаний надати учаснику судового процесу завірені копії будь-яких документів, що є в справі. Треба зареєструвати заяву в канцелярії і якщо не нададуть копію хоч одного з документів, заявити клопотання про відкладення розгляду справи.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення ovod1 » 04 червня 2009, 17:40

Все.
:(
Суд я програв. Чого і треба було чекати.
На мої питання щодо того чому ЖЕК не реагував на скарги, заяви і претензії- позивач віповів що це справи не стосується і що я повинен був скаржитися в міськраду, прокуратуру і т.п. І що взагалі він цих документів не бачив, хоча я йому показував номери "вхідних", підписи секретаря ЖЕКу та довідки про вручення рекомендованих листів.
Ви не повірите, але щодо фотографій та інших моїх актів, складених мешканцями, позивач сказав що то все моїх рук діло (стан будинку), що я повиривав проводку, загадив горище, зламав покрівлю, поламав двері і повибивав вікна. Мовляв, до фотографування будинок відповідав всім вимогам, про що він показав акт.Тому позивач вимагав у судді щоб вона вилучила зі справи мої докази.Щодо вентиляційних каналів - сказав що їх немає взагалі ( !!! ) хоча чомусь надав акт про їх чистку.
Я зняв копії тих актів, але це такі смішні папірці, що навіть соромно їх показувати.
Є навіть акт про ремонт освітлення будинку!!! При тому що в суді позивач сказав що освітлення зараз немає, а завтра може з"явитися.

Взагалі, був театр абсурду. Позивач відверто принижував мене, на мої прохання припинити образи в мою сторону не реагував.

І ще. Позивач "пробіг" по сусідах, і свідки так і не з"явилися. Їм він порозказував що це все я роблю спеціально щоб не платити за послуги і їх "використовую" в своїх підлих намірах.

От така казка, малята...
ovod1
 
Повідомлення: 8
З нами з: 16 травня 2009, 14:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 04 червня 2009, 18:57

ovod1 Я в шоці! Можливо треба просто подавати зустрічний позов і доводити свої права?
Я сьогодні була в ЖЕКу то відповідь на все одна: ви не платите ми не робимо, тобто "Стулья утром можна, но деньги вперед!" Я ще порадували тим, що скоро тарифи піднімуться ще, тому що вони не відповідають чомусь-то там... І директор завірила, що в мене під дверима вже давно поставили лічильник замість дротів що стирчать з стіни (фото були викладені вище). Я навіть наївно повірила, що може дійсно поки мене не було вже все зробили, але... Воз и ныне там!
Жах! Руки опускаються!
ovod, можливо потрібно проконсультуватися з юристами і продовжити боротьбу?
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

cron