Сподобався форум - постав +1

Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення Юра » 29 квітня 2009, 09:21

"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення KOT » 29 квітня 2009, 11:14

бувають випадки, але погодься, що скутерісти роблять більший "бєзпрєдєл" на дорогах ніж автомобілісти
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення toha » 29 квітня 2009, 13:04

В последнее время все больше замечаю, что эти "грачи" в форме работают парами. Прямо "Небо войны" Покрышкина - ведущий и ведомый. В воскресение на подъезде к Ковелю, со стороны Ягодина, друг на друга загоняли - как рыбу в сети.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення Oleg-Dock » 29 квітня 2009, 21:05

Шановні форумчани, культура водіння у наших водіїв (тих що отримали і купили права) практично вище, нижніх поділок не піднімається, то що вже говорить про тих водіїв, у котрих тих прав зроду немає. І він чу-чуть освідомлює, що є котрісь норми і понняття водіння тр. зас.
Пан інспектор коли, для прикладу, бачить такого потенціального клієнта, щож він робить? - Вилучає у клієнта, все цікаве, що той має. І жодного інформування або розяснення ПДР чи ще чого зі сорони інспектора. В результаті що? "Мусора-підораси!!!"

Є у Ковелі одне проблемне перехресття, котре всі водії перетинають з закритиме очима :target: . Хто не здогадався: я маю на увазі перехрестя що знаходиться між "Другим-Ковелем" та виїздом зі сторони города та вокзалу (з під мосту), і головною дорогою Луцьк - Брест.
Щож там такого? Та от то, що зазвичай страждають там труднощами переїзду цього перехресття в більшості місцеві водії.
Згідно ПДР і логіки, мають право першими на рух через пкрехресття, водії що рухаються по головній та з головноїї дороги (пропускаючи помеху з права).
Далі мають право рухатись (пропускаючи авто з головноїї, знак такий там є) автомобілі з другорядних дорі.
А тепер до практики:
Рухаюсь я наприклад зі сторони Бреста (обїздна) в сторону центра Міста (під міст), якщо я не уікнув поворот (правий), то ті що виїжають з під мосту (міста) - курять бамбук, в результаті зайвий не потрібний затор. Якщо я увімкнув поворот (намагаюсь заздалегіть), то відповідно ПДР і логіці, авто з під мосту можуть легко виїжати на головну і відповідно рухатись далі. Але є водії у котрих логіка невірно працює, тобто рухаючись по головній з Береста на Луцьк вони всеодно вмикають правий поворот, або навпоки з Л. на Б. і лівий пов. І відповідно ті водіїї котрі рухаються з під мосту в ліву сторону (КовельІІ або Брест), знову курять бамбук. У нервних терпіння може скінчитись, і увімкнеться наглість і адреналін. А терплячі всетаки колись дождуться своєїї черги, і попадуть на так очікувану головну (всеправну).
А тепер про бомбіл ой вибачта про водіїв котрі рухаються зі сторони Ковеля ІІ, згідно ПДР І Логіки вони мають всіх пропускати адже у них знак "уступи дорогу" і вони здійснюють виїзд на головну. На практиці вони останні якоби, отже якщо тільки на головній дорозі зявляється вікно то віповідно ці водії здійснюють рух на головну і далі.
Але поясню чому бомбіли і останні: На практиці чекати приходиться і водіям з Ковеля ІІ та водіям з під Мосту (відповідно по класифікації вони колеги та конкуренти). Але водіям котрі рухаються з під мосту краще щастить, адже потік авто зі сторони Бресту розділяється практично рівномірно як на Луцьк так і на Місто (під міст), відповідно більше вільних вікон в головній. У водіїв з Ковель ІІ менш щаслива позиція, адже рух на Ковель ІІ рідше відбувається ніж на інші напрямки, відповідно мала кількість вікон.
От і в результаті цього великого вичікуваня своєї черги зі сторони Ковель ІІ, у деяких водіїв вилітає з голови, що зі сторони його знак "уступи дорогу", котрий він вже проїхав, а також забувають що це перехресття не симетричне, та водіїї котрі рухаються з під мосту вже знаходяться на головній. В результаті чого відбувається підрізання не пропускання водіями з Ковель ІІ, водіїв з під мосту (як типу рівноправних конкурентів). Як же відрізняють водія з під мосту, від такогож тільки зі сторони Луцьку? По увімкненому лівому повороті, звісно поворот у нас вмикають лише культурні і чемні люди. От і висновок: "добро порождаєт зло". А хоч нормально проїхати перехрестя з під мосту, то вмикай поворот при виїзді на головну, і відразу при знаходженні на головній вимикай, щоб Ковель ІІ не помітив.
Коли на цьому перехресті вмикають світлофор, то відразу створується пробка, як у Києві.
На мою думку це перехресття ДАІ має ретельніше контролювати, а також при підїзді поставити інформативні знаки, у вигляді "водії - поважайте своїх колег. Користуйтесь покажчиками поворотів, правельно!", або "Дане перехресття не семетричне" і відповідно показати графічно несеметричність.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення toha » 29 квітня 2009, 22:59

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення 777 » 29 квітня 2009, 23:27

Є спосіб, я його назвав "антідаїшнік". При зупинці, вихожу з авто з цифровим фотопаратом і диктофоном. Тримаю їх в руках щоб бачив даїшнік. короче- перевірка документів триває максимум 3 хв. І дуже вічливо! Правда вираз обличчя його передати не можу!
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення KOT » 29 квітня 2009, 23:32

Я десятки разів за день поїжаю це перехрестя, хотілося б інколи подивитися в очі тому, хто будував це перехрестя. Колись якийсь мєнт намагався мені розказувати, як тут нада їхати, здається він сам заплутався, бо все ж таки водії з-під моста на 2 Ковель повинні пропустити водіїв від Слайги до моста, але при цьому вони повинні зупинитися не залізничному переїзді, де в свою чергі вони відразу порушують ППД, т.к. запинка на переїзді заборонена. Якщо їхати з-під моста на 2 Ковель - помєха справа, мусиш зупинитися, хоча уже й на головній дорозі. Доречі на цьому перехрасті я отримав свій перший штраф у свої 18 років :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення toha » 30 квітня 2009, 11:29

В идеале (КОТ :gun: :D ), там регулировщик должен стоять, но наши местные гаишники палкой только одно движение знают: прижаться к обочине. Да и водители не сильно привыкли к сигналам регулировщика, кроме вышеуказанного.
А что на этом перекрёстке пешеходы вытворяют :shock: :lol:
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення 777 » 30 квітня 2009, 11:54

А шо тим пішоходам там залишається робити? А взагалі то з ДАІшніками нада боротись жорстко. Не требя боятись судитись, оскаржувати їхні постанови і т.д. Бо вже митники почали їм заздрити! Це ж треба, хабар за пянку не менше 1500 грн, НА МІСЦІ! Цікаво, багато хто возить такі гроші з собою? І ще. Недавно мій знайомий залетів, зранку сів з будуна за руль. Зловили, оформили. Прийшов в суд, суддя сказав, шо йому нада 3500 грн на лапу, крім штрафу. інакше з першого разу позбавить прав. Дурдом. Лишили на 1 рік. Через 6 місяців будемо відбивати назад.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення maryk » 30 квітня 2009, 12:05

Вчора зупинили ДАІшники, перевірили документи і попросили відкрити авто, щоб подивитись що веземо. Я кажу пасажира, а він все рівно каже відкривай. А я йому кажу - шукай два свідка, складай протокол і тоді відкрию. Він мені каже, що я за брєд несу, я йому називаю статтю 264, цитую і знову ж кажу не відкрию. Він тільки посміхнувся, віддав документи і сказав щасливої дороги. Так я авто і не відкрив. Ось так.
Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення toha » 30 квітня 2009, 12:10

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення Fantoman » 30 квітня 2009, 13:08

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення Oleg-Dock » 30 квітня 2009, 20:40

Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення KOT » 01 травня 2009, 00:36

http://www.autosite.com.ua/news_article_10710.html

Oleg-Dock, логіка правильна, я не буду спорити, просто кожний водій та ГАЇвець тлумачать по своєму, одним словом переїхав перехрестя та й добре :twisted:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!

Повідомлення Matroskas » 03 травня 2009, 19:03

Сьогодні зранку біля центру зайнятості стояли ДАЇ біла свіжопокрашена ВАЗ без надписів по боках тільки сині номера, якщо не помиляюсь 0812. Стригли всіх під ноль.
Мене той самий "Даїшнік" остановив тиждень назад (я їхав з прицепом), перевернув всі документи, нічого не знайшов, то "прикулупався", що немає страховки на прицеп, хоч я його соваю вже давно і ніхто про страховку не згадував. Страхали штрафом 420 гривень, але відпустили. Страховку зробив за 39гр. 25 коп.. дешевше ніж їм на "лапу" давати.
Аватар користувача
Matroskas
 
Повідомлення: 145
З нами з: 02 травня 2009, 21:56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron