Сподобався форум - постав +1

Встановлення вінди

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Встановлення вінди

Повідомлення Sergo21 » 11 лютого 2009, 10:32

Скажіть, скільки коштує поставити вінду і програми. Моєму знайомому пропонують за 150 грн. Я б сам зробив, та немає часу. Але 150 - я думаю, задорого. Тоді прийдеться десь пізніми вечорами самому займатись.
Sergo21
 
Повідомлення: 171
З нами з: 17 березня 2008, 14:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення KOT » 11 лютого 2009, 10:55

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення nekton » 11 лютого 2009, 10:58

150 забагато.
Я за повний фарш беру 100 грн
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Встановлення вінди

Повідомлення Fantoman » 11 лютого 2009, 12:31

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Встановлення вінди

Повідомлення nekton » 11 лютого 2009, 12:48

Ні ну є що і я безкоштовно ставлю. А 100 грн - це максимальна сума яку собі дозволяю взяти за встановлення ХР + софт
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Встановлення вінди

Повідомлення Sergo21 » 11 лютого 2009, 14:08

Дякую за відповіді. Буду значить сам займатись. В півтори години я, напевно, не вкладусь, бо треба буде ще драйвери шукати по інету (комп привезений з Польщі і ясно, що без дисків). Думаю, в гості разів зо два треба буде зайти.
Sergo21
 
Повідомлення: 171
З нами з: 17 березня 2008, 14:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення KOT » 11 лютого 2009, 14:10

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення Boris » 11 лютого 2009, 18:16

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення nekton » 11 лютого 2009, 18:18

Я Білла також не рекомендую. Деякі речі обрізані.
Вже двічи стикався, що на білові не стає Денвер.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Встановлення вінди

Повідомлення KOT » 11 лютого 2009, 19:01

хлопці, я це ж написав, для зайнятих людей, яким не має часу для переустановки вінди :roll:
Крім Білла є ще ZVER. :lol:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення Oleg-Dock » 12 лютого 2009, 12:07

Я саме прихильник чистої корпоративноїї версіїї WinXP. Того що розробила і і протестувала велика корпорація, під приводом того, що вона несе відповідальність за свою продукцію.
А оці гарні обгортки, в більшості з обовязковим подарунком у середені (у вигляді спайваре/адваре). Котре із-за неофіційного мутування, і малого тестування, та ніякого гаратування, мають хоббі: влаштовувати показ "Синіх екранів смерті (критична помилка)".
Мода перестановлювати Вінду, уже втрачає свою актуальність, по мірі зростання опитності користувачів.
Добре коли це 0,05% користувач, котрий на своїї машинці тільки те і робить, що грає ігри, дивиться фільми та прослуховує музику, гуляє по Інтереті.
А коли трох складніша ситуація. Коли на машині присутньо троха специфічного софту, та роботи. Потрібно встановить якусь не стандартну софтину, і що ми зазвичай спостерігаєм, Error. А чому так? Та тому що у ФакюБілі, чи ще якомусь Звірі,... відключена або взагалі видалена чи урізана, котрась із не популярних служб або службових програм. І що :oops: , :evil: .
Увипадку коли це нова машина, і нульовий користувач. Ви встновите ОС + Софт, а він його за місяць в гамно перетворить, що знову, переставлять?
100 грн. за стандартний повний пакет, це нормальна мінімальна ціна, 180 грн. теж нормально, в порівнняні з офіційною ціною цього всього софту, котра уже рахується в 1000 $. Плата у 100 грн.- це тільки за роботу (час).
Якось здогадуюсь, що 180 грн. ви теж отрималиб ФакюБіла, але поставленого рівниме руками.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення OTF » 23 лютого 2009, 08:00

Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Встановлення вінди

Повідомлення Fantoman » 23 лютого 2009, 09:15

В тебе своя "колокольня", а тут своя. Звичайно тут нульові користувачі, для який компютер це програвач і засіб для "сидіння" в інтернеті. Максимум - це відфотошопити особисте фото, скинути з камери відео з наступною примітивною обробкою, знайти і опрацювати матеріал по роботі. В загальному там стоять стандартні набори офісного і мультимедійного софта. Вінда у них летить з причини: відсутність навиків користування (малолітні діти/криві руки/віруси). І "звєря" чи "факюбіла" їм вистачає з головою.
Я згоден, що коли ти матьоро працюєш зі специфічним софтом або обладнанням і вмієш працювати тільки з ними, а далі "ні в дуб" ногою, то краще "визвати" профессонала, заплатити гроші і отримати ряд зауважень щодо подальшої роботи...
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Встановлення вінди

Повідомлення nekton » 23 лютого 2009, 10:07

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Встановлення вінди

Повідомлення Oleg-Dock » 26 лютого 2009, 13:37

Дуже часто стикаюсь, по виду своєїї професійноїї діяльності, з таким видом проблем, та халатності до роботи:
Місцеві наші комп’ютерні фахівці за відповідну оплату перевстановлюють клієнтам Windows XP, і як зазвичай по мірі економіїї часу і зусиль, використовують продукт із серіїї мутованих і нафаршированих піратських переробок. В котрих використовується, розроблений тимеж піратами автоматичний пакет драйверів. Котрі не інстелюються, а внідряються практично примосовим методом. В результаті інколи невірно підбирається драйвер для якогсь із пристроїв. Найчастіше це Ethernet-контроллер на платформі чіпсетів NVidia.
І що саме найгірше, це те що інколи вже встановити дійсно той працюючий і підходящий драйвер, неможливо, із-за просто впарювання попереднього. В цьому випадку WinXP тіряється і незнає, що саме потрібно, і повертається до строго кривого.
Допомагає, але не завжди, видалення всього старого лайна, а потім уже кректна інстеляція відпоідного комплексного драйверу під NVidia.

До чого це я? От розясніть мені, як за отаку роботу (Встановлення Windи) можна брати кошти не червоніючи. Коли уже навіть звичайним користувачам, відомо, що мережеві технологіїї нинче набирають широкого розмаху. І рано чи пізно, користувач всетаки стикнеться з негараздами.
В даних випадках користувачі ще додатково мусять зверттись і башляти УТК.

Хоча уже мабуть всім відомо що Укртклкком налаштовує все максимально автоматично. Тобто при перевстноленні Тогож Windows XP чи заміни Комп’ютера, Інтеренет запрацює автоматично!
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

cron