Сподобався форум - постав +1

ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Sergo » 23 січня 2009, 18:44

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – є одним з сучасних методів діагностики, що дозволяє отримувати зображення внутрішніх структур людини без необхідності втручання в її тіло. Нині у всьому цивілізованому світі жодне оперативне втручання не здійснюється без попереднього проведення даного дослідження.
МРТ дозволяє здійснювати дослідження організму в будь-якій площині з урахуванням анатомічних особливостей тіла пацієнта, а при необхідності – отримувати тривимірні зображення. Опрацьовані потужним спеціалізованим комп’ютером, ці зображення потім можуть бути роздруковані, записані на компакт-диск чи оперативно відправлені мережею на інші комп’ютери. Як правило, під час одного обстеження отримують кілька серій знімків, виконаних в одному режимі у заданій площині (так звані пошарові зрізи).
Методика МРТ надзвичайно інформативна і дає можливість реалізації точної діагностики в сфері невропатології, травматології, ортопедії, ендокринології, онкології та гінекології. Цей перелік не є повним, оскільки МРТ дозволяє отримувати зображення внутрішніх структур тіла людини в широкому спектрі захворювань.
• На сьогоднішній день МРТ стала основним методом нейровізуалізації, відтіснивши інші застарілі методи дослідження. Застосування нових можливостей МРТ дозволяє істотно поліпшити результати лікування пацієнтів з патологією головного мозку, з щонайгострішою стадією інсульту, диференціювати геморагічні і ішемічні ураження, прогнозувати розвиток інфаркту мозку і визначати показання до тромболітичної терапії.
• Основною перевагою МРТ в травматології і ортопедії в порівнянні з рентгенологічним дослідженням є можливість візуалізації м’якотканевих структур, зокрема внутрішньосуглобових зв'язок, менісків тощо.
• При дослідженнях серця МРТ стала еталонним методом оцінки функції міокарду, об'ємів камер серця і маси міокарду. МРТ конкурує з радіонуклідними методами у вивченні перфузії і життєздатності міокарду.
• Використання такого високочутливого методу діагностики в онкології дає змогу точно визначити, чи є проростання пухлини в сусідні органи, судини. А від цього залежить, яке лікування обрати: хірургічне, хіміко–терапевтичне, радіологічне... МРТ – єдиний на сьогодні метод, за допомогою якого можна виявити пухлину спинного мозку.
Найважливішою перевагою МРТ в порівнянні з іншими методами діагностики є те, що в томографії не використовують рентгенівські промені чи інше іонізуюче випромінювання, тому обстеження є безпечним для людини, без ризиків виникнення ряду негативних побічних ефектів. Навіть вагітність (другий і третій триместр) не є протипоказанням для томографії.
На жаль, магнітно-резонансна томографія є доступною переважно жителям деяких обласних центрів та столиці, а пацієнти з периферії, щоб пройти обстеження, мають їхати до Києва, Львова, Рівного, Луцька. Відтепер для жителів Ковельщини відпаде потреба долати сотні, а то й тисячі кілометрів аби зробити знімки, без яких лікарю важко встановити точний діагноз та підібрати оптимальні методи лікування. Для багатьох, виснажених недугою, така поїздка є важким випробуванням. А що казати про тих, хто потрапляє в лікарню після автомобільних катастроф, виробничих травм? Для цієї категорії хворих кожен лишній кілометр може стати фатальним.
Томографія, як європейський метод діагностики, не є для мешканців Ковельщини «журавлем в небі». Ковельська міська рада в минулому році підтримала ініціативу щодо придбання МРТ і виділила частину необхідних коштів. Однак через брак подальшого бюджетного фінансування, мрія і життєва потреба тисяч пацієнтів, поки що, знаходиться у контейнерах на складах Центральної районної лікарні. Найголовніше, що в Ковелі ця диво-техніка уже є, а силами ковельських медиків облаштовується спеціальне приміщення для її розміщення. І, за даних умов, лише від участі і солідарної підтримки громади залежить коли томограф прийме на обстеження перших пацієнтів.
Шановні краяни!
Магнітно-резонансний томограф врятує життя й здоров’я багатьох людей. Просимо Вас надати посильну фінансову допомогу для повної оплати і монтажу вже доставленого в місто томографа. З особливою надією в цей скрутний час звертаємось до підприємців, до власників і керівників підприємств Ковельщини, наших співвітчизників з далекого і близького зарубіжжя. Багато хто з Вас уже є незмінними благодійниками місцевої медицини, на ділі допомагаючи, в буквальному сенсі, виживати хворим землякам. Вас пам’ятаємо і Вам дякуємо за милосердну підтримку.


Реквізити для переказу коштів:
Членська благодійна організація
«Сприяння розвитку охорони здоров’я населення»
45000, м. Ковель, вул. О. Пчілки, 4
р/р 26003000870009
у ВАТ Банк «Демарк» м. Ковель
МФО 353575, код 25817699

Призначення платежу:
«Благодійна допомога на оплату і встановлення магнітно-резонансного томографа»


За дорученням медичних працівників
Сергій Товкач
депутат Ковельської міської ради,
голова Ковельського МРК профспілки працівників охорони здоров'я України
Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.
Аватар користувача
Sergo
 
Повідомлення: 227
З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення toha » 23 січня 2009, 22:58

А, по моему, это в рекламе должно быть.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Ванда » 23 січня 2009, 23:19


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення irma » 24 січня 2009, 13:09

Поки тут ще навчаться працювати з цим апаратом........ Краще - до Луцька, туди навіть багато лікарів толкових повтікало...
Я думала тут буде заклик кинути курити, пити та записатись до спортзалу! (що є важливим фактором як саме на той томограф не потрапити!) :wink:
Будьте здорові!
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Ksenia » 15 лютого 2009, 08:20

Шановний Romas всі медики Ковеля вже перерахували свій одноденний заробіток для того щоб янайшвидше запрацював томограф. Так що ми зі свого боку допомагаємо нашій занепадаючій медицині чим можемо.
Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Гном » 15 лютого 2009, 23:35

Якщо попадуть грошенята в нерейтинговий банк, то сумніваюсь, що їх побачить всевидюще око ЯМРТ.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення irma » 15 лютого 2009, 23:41

Оці перерахування грошей (колективні добровільно-примусові) чомусь дратують і довіри до цього діла немає..... Показовим було всеукраїнське збирання грошей на гама-ніж. Позорище.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення kuperuga » 16 лютого 2009, 00:04

Цікаво. А скільки буде коштувати обстеження? І в чиї кишені буде лягати
kuperuga
 
Повідомлення: 34
З нами з: 31 березня 2006, 17:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Ванда » 16 лютого 2009, 00:49


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Romas » 16 лютого 2009, 01:27

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення boddy » 16 лютого 2009, 14:13

У нас давненько нема безплатної медицини.
Але на самому верху все одно сцять вводити платну офіційно. Невже вони думають, що народ тупий і до цих пір ведеться на ритуальні заклинання?
З безплатного на даний час залишився лише вхід в медичні заклади.
Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Alfa Centavra » 16 лютого 2009, 17:42

Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Fantoman » 16 лютого 2009, 18:19

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Alfa Centavra » 16 лютого 2009, 20:54

Самий екстрім, коли з пальця беруть на Театральній в квартирі, з вени в поліклініці, рентген у дитячій лікарні, узд - в центральній лікарні, а лікар, до якого тобі треба - в стоматполіклініці :shock: . А як переміщатись хворим людям??????
І ніде, в жодному приміщенні нема спуску для інвалідів, скрізь повно сходів, начебто по тих місцях всі здорові ходять.
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: ПОДБАЄМО СПІЛЬНО ПРО ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я!

Повідомлення Fantoman » 17 лютого 2009, 09:58

А ще класно, що на плановий рентген і аналіз крові з їх вічними чергами посилають людину з грипом: так сказати, щоб не залишитись без роботи..
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 20 гостей

cron