Сподобався форум - постав +1

Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Оголошення про пошук друзів чи рідних.
Ти ковельчанин? Зайди сюди, може ти комусь допоможеш.

Модератори: AndroVit, Igal, nekton

Re: Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Повідомлення 777 » 21 січня 2009, 22:43

Повідомте коли приїдете Ви. Я то на місці, і зможемо зустрітись коли Вам буде зручно.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Повідомлення 777 » 21 січня 2009, 22:53

Ну а пропозиції слідуючі: 1. маючи від Вас доручення представляти Ваші інтереси у відповідних органах я зможу на місці контролювати їх виконання.2. У випадку необхідності давати від Вашого імені додаткові запити і віднести їх напряму у відповідний орган.3. Використовуючи особисті знайомства у відповідних органах, можливо отримати додаткову інформацію ( я маю на увазі МВС, СБУ). Ну це так коротко. Звичайно, гарантій ніхто не дає. Але можу запевнити, що буде зроблене все можливе.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Повідомлення 777 » 22 січня 2009, 00:16

Да, і ще. Я нів"якому разі не ставлю під сумнів правильності складання запиту, але на мою думку (та виходячи з юридичної практики з 1996 року), я б склав би його компактніше і окремо на кожну установу з конкретними питаннями які відносяться до тієї чи іншої установи. Справа в тому що наші чиновники не дуже полюбляють вникати в суть проблем. Їм треба чітко ставити питання які відносяться саме до їхньої компетенції спираючись на пункти відповідного закону. Прикладом цього є відповідь з суду. Це не відповідь а звичайна відписка. Яких ще може бути декілька.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Повідомлення Дворецький В. П. » 04 лютого 2009, 07:55

2 лютого надійшла інформація начальника Ковельського МВ УМВС України у Волинській області А. М. Байцима про те, що в архіві УМВС України у Волинській області будь-яких відомостей та матеріалів кримінальної справи по загибелі моєї сестри Дворецької А. П. немає.
Рекомендовано звернутися до архівів суду та архіву УСБУ у Волинській області.
Дворецький В. П.
 

Re: Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Повідомлення Дворецький В. П. » 04 лютого 2009, 08:04

Для 777
У мене виникли ускладнення трофічної виразки гомілки правої ноги. Про виїзд повідомлю додатково.
Повідомляю, що я запити робив для кожної структури окремо, враховуючи Ваші зауваження, однак результати поки-що плачевні. Надії покладаю на те, що хтось відгукнеться з педагогів, які працювали в школі з сестрою, та на Бога.
Дворецький В. П.
 

Re: Допоможіть знайти могилу сестри Дворецької Анастасії Петрівн

Повідомлення Дворецький В. П. » 11 лютого 2009, 17:13

Отримав відповідь від начальника управління освіти Бичковського, яку підписав місяць тому заступник міського голови І. Я. Прокопів. Всі заходи ніяких результатів не дали. Ні доркументальних, ні усних свідчень про те, що Дворецька Анастасія Петрівна працювала у закладах освіти м. Ковеля, не виявлено. Робота з пошуку потрібної мені інформації не припиняється, проводиться пошук усних свідчень.
Надіюсь на одержання необхідної інформації від голови районної державної адміністрації і районного відділу освіти.
Дворецький В. П.
 

Поперед.

Повернутись до Допоможіть знайти людину

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron