Сподобався форум - постав +1

Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Sprite » 14 січня 2009, 15:51

в мене працює все норм.1мб швидкість 120кб закачка. :roll:
Аватар користувача
Sprite
 
Повідомлення: 210
З нами з: 03 січня 2008, 01:38
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення nekton » 14 січня 2009, 22:37

Луцька підтримка рулить. Замість реальної допомоги порекомендували мені переставити вінду щоб запрацював інет. Щоб телеком так і жив як він реально допомагає (суппорт луцький).
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Abram » 15 січня 2009, 03:21

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення SiruyR8 » 15 січня 2009, 22:57

В мене з укртелекомом все гуд
нет 120кб/с
А торрент воше вері найс до 200кб/с.
Але шоб перейти на 1мб добивався довго :gun:
Аватар користувача
SiruyR8
 
Повідомлення: 145
З нами з: 14 січня 2009, 09:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення boddy » 16 січня 2009, 00:27

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення SiruyR8 » 16 січня 2009, 18:06

Ненаю але в мене так
правда временами :fight3:
Аватар користувача
SiruyR8
 
Повідомлення: 145
З нами з: 14 січня 2009, 09:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення KOT » 16 січня 2009, 18:12

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення toha » 17 січня 2009, 00:13

Это просто торба прыжки как доллар. От 50 до 0,1 .И главное не пропадает, хотя как назвать 0,1 - не пропадает?
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Sprite » 17 січня 2009, 00:40

Аватар користувача
Sprite
 
Повідомлення: 210
З нами з: 03 січня 2008, 01:38
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення KOT » 17 січня 2009, 01:14

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення BOLIK » 18 січня 2009, 20:22

А може то в нього 2 мб, а він не знає? :lol:
"Play every game as if it was you last."
-Allen Iverson
Аватар користувача
BOLIK
 
Повідомлення: 1115
З нами з: 26 лютого 2006, 18:23
Звідки: From free trow line
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення paschenkomax » 22 січня 2009, 01:48

заходьте на ,
Аватар користувача
paschenkomax
 
Повідомлення: 44
З нами з: 22 січня 2009, 01:22
Звідки: Львів-Маневичі
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Oleg-Dock » 24 січня 2009, 22:08

Ох як мене уже дістало оце : "Мала швидкість". А може варто букварик почитать, щоб хоча знать ази!, а тоді вже в світ запискі писать.
Лік. без. (Ліквідація безграмотності).
КБ/с (KB/s)- кіло-байт в секунду
Кб/с (Kb/s)- кіло-біт в секунду
Велика "Б" - це значить що байти, а якщо маленька "б" то це біти.
Біт- це найменша компютерна одиниця вмісту об'єму інформаціїї .
Байт - це 8 (вісім) біт (в купі).
Кіло/Мега/Гіга/Тера - це математичні приставкі котрі використовуються замість великоїї кількості нулів.
Якщо один Кілограм - має 1000 грам
То у кібер світі. Один Кілобайт - має 1024 байти. Оди Мегабайт - має 1024 Кілобайт, і так далі. Аналогічно з бітами.
А тепер уже знаючи, і бачучи різницю, розумієм, що якщо показує 128 КБ/с, то це 1024 Кб/с, що відповідає тарифному плані ОГО 1+.
Шановні користувачі послуги ОГО!, коли ви користуєтесь різними безкоштовними (інколи і коштовними) сайтами, вам там хтось гарантує максимальну швидкість? В більшості НІ!
Читаючи оці попередні, клоно подібні пости тільки написані різниме людьми. Розпочав тестування свого каналу у 1 Мб/с. Тимеж торентами і всім іншим, та не виявив жодного падіння або не повної відачі каналу! Коли у мене падала швидкість з тогож популярного торента, чи "Зайцев нет!" і інших (що останім часом спостерігалось) то втойже момент розпочинав завантаження з офіційного російського сайту ESET (NOD32), і відразу у мене канал завантажувався до 1 Мб/с, топто повністю. Що свідчить що у укртелекому взагальному все гаразд з каналом.
Що до описаноїї boddy проблеми, то з цим згідний, є поодинокі випадки, але цих випадків одиниці, і зазвичай на місці великого скупчення народу. Щоб пітвердити це на 100% немає пока можливості, вданий час тільки підозри, але ми працюєм над цим предполагаємим багом.
Змушний Вас користувачів даного форуму і Інтернету ОГО!, попросити надалі більш аргоминтовано висловлюватись, адже з одноієїї фрази типу: "Глючить і-нет" або "Нема швидкості" неможливо зробити якийсь висновок, діагноз і відповідно дать якусь пораду або допомогу.
Кожен день мені розповідають якісь нові казки, а натомість хочуть щоб я якось зрозумів, вибачаюсь але я не екстрасенс, виявляти і устраняти проблему на відстані з брехливоїї (інколи неточно переказаноїї) інформаціїї не вмію.
Зауважу, що антивірусний захист є обовязковим і мінмальни для стабільноїї і нормальноїї роботи вашого ПК. Раджу користуватись тільки визнаним світом програмними продуктами, бажано найкращими. Незрозуміло себе поводить ваш ПК чи Інтернет, це свідчит про присутність зарази на вашому компютері. Антивірус важається працюючим, тоді коли він поновлюється, бажано кожного дння, адже віруси мутують і зявляються нові майже кожен день.
Теперішне програмне забезпечення показує помилки і навіть їх аргоментує та навіть на російській (українській) мові, вбільшості випадків. Прочитай її, перепиши, але не говори що там нічого не написано та не складай текст помилки з голови. Бо звичай з цього виходить такі басні, по круче Крилова.
Щодо приставкі "до" в тарифних планах інтернету ОГО!. "До" - означає що укертелеком надає але не гарантує такоїї швидкості, для чого ж воно так задумано коли фактично Укртелеком всетаки надає повну швидкість. Для того щоб всілякі умніки не судились, не скаржились, або просто не дорікали, коли у них нема повноїї швидкості. Укртелеком неможе контролювати кожного і не гарантує, що у кожного абонента стоїїть потрібний профіль, з причин коли абонент якимось чином змінив тарифний план і не звернувся до тех. підтримкі для вияснення умов роботи лініїї чи тогож профілю. Або прото нахватався звірів.
З повагою ваш Oleg-Dock.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення malexmen » 25 січня 2009, 22:12

На разі претензій до ОГО немає. Саме устаткування у них працює за регламентом, але інша справа наші телефонні лінії. То окислилось, то замокло, то ще щось по нашенськи.
- Если путь ведет к цели, то безразлично какова его длина...
Аватар користувача
malexmen
 
Повідомлення: 63
З нами з: 23 січня 2009, 12:14
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення bonzik » 26 січня 2009, 03:27

Oleg-Dock, это все конечно интересно, но, по-моему, со скоростью скачивания ни у кого проблем нет, другое дело, скорость отдачи, вот с этим, действительно, проблема. Хотелось бы спросить, как решить эту проблему. Лично я, специально перешел на тариф "ОГО! 2+" из-за 1 Мбита отдачи и за месяц скорость выше 62 КБайт/с не поднималась. А так как у меня есть сайт по фильмам, то загружаю я их на сервер, практически, круглосуточно. Для этого мне и нужна высокая скорость отдачи. А тут такой облом. Я прекрасно понимаю, что скорости 128 КБайт/с не будет, но хотя бы 110 КБайт/с и то было бы отлично.
Может нужно какие настройки модема проверить или подкрутить, а ?

bonzik
 
Повідомлення: 37
З нами з: 27 вересня 2008, 23:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron