Сподобався форум - постав +1

Хвороби нашої влади

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Хвороби нашої влади

Повідомлення nata-kovel » 27 грудня 2008, 17:20

Обережно! Владозалежність!
25 грудня 2008 року на вулиці міста Ковеля вийшли молоді люди у білих халатах, з медичною машиною і ношами (щоб рятувати «владозалежних» біля міської ради перед 45-ю сесією) і роздавали листівки, де описані всі симптоми. Також вони пішли і у саму міську раду, зокрема по кабінетах і у сесійну залу. Вони є учасниками першого на Україні Ковельського міського Громадського Центру по боротьбі з «владозалежністю». Вони починають боротьбу проти них. Головний лікар запевнив що це не єдиний центр: «Такі центри будуть відкриватися по всій Україні, ми зупинимо хворобу «владозалежних»!
У нашій країні все більшої небезпеки, поряд з алко- та наркозалежністю набирає вірус «владозалежності» - тяжкого заразного захворювання, котре загрожує майбутньому нашого міста і країни, майбутньому наших дітей. Найбільший ризик стати жертвою цього небезпечного захворювання загрожує депутатам різних рівнів, керівникам політичних партій всеукраїнського і місцевого рівнів, податківцям, працівникам прокуратури, міліції, ДАІ. Ця страшна зараза дійшла і до нашого міста. За останніми даними «владозалежністю» хворіють окремі депутати Ковельської міської і районної ради.
Симптоми захворювання:
• пихатість і зверхність по відношенню до простих громадян;
• улесливість і підлабузництво по відношенню до тих, хто може збільшити їх «дозу» (владу);
• довготривалі (10 хв. і більше) монологи на політичну, казуїстично-юридичну та ін. тематику;
• часте вживання хворими термінів «недоторканність», «надані мені повноваження», «депутат – представник інтересів всієї громади (народу)», «бюджет не гумовий», «завдяки нам ви спите спокійно» і т. д. і т. п.;
• вживання хворими висловів на кшталт: «всі голоси громадських організацій не варті голосу одного депутата», «Вас багато – а нас 36 (80, 450 і т. п.)», «прийдіть завтра», «давайте обговоримо це іншим разом», «у мене справи державної ваги» і т. д. і т. п.;
• готовність допомогти у вирішенні тільки тих наших проблем, котрі приносять хворим пряму матеріальну чи політичну вигоду.

УВАГА! ГОЛОВНИЙ СИМПТОМ: ХВОРИЙ ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ ВИЗНАЄ СЕБЕ ЗАРАЖЕНИМ ВІРУСОМ «ВЛАДОЗАЛЕЖНОСТІ»!

Зовнішні ознаки:
1. може носити депутатський значок, форму, жетон, посвідчення;
2. у випадку незгоди з опонентом голос переходить на погрозливий і підвищений тон, очні яблука можуть наливатись кров’ю і вилазити з орбіт або бігати;
3. при загостренні хвороби жестикуляція пожвавлена, енергійність і амплітуда рухів руками і ногами суттєво зростає.

Якщо ви помітили прояви трьох і більше симптомів цієї хвороби в когось з вищеперерахованих категорій наших співгромадян, негайно телефонуйте до міського Центру по боротьбі з «владо залежністю».
Тел.: 8(068)1404280;
e-mail: centerVZ@ukr.net

Пам’ятайте! Маємо разом врятувати наших співгромадян від хвороби «владозалежності»!
Легче осознать, что чувствуешь, труднее осознать, что следует делать.
Аватар користувача
nata-kovel
 
Повідомлення: 436
З нами з: 23 липня 2007, 16:55
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення KOT » 27 грудня 2008, 19:30

я б до такого в самому жосткому "приході" й не додумався :mrgreen:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення Lisichka » 27 грудня 2008, 21:10

А в який спосіб буде проводитись боротьба з "владозалежністю"? Методи лікування?
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення фірман 2 » 28 грудня 2008, 01:18

А ви не помітили, що у цьому списку "владозалежних", чомусь немає мера, його заступників, виконкому. Виникає питання, а це що не влада? Да, впав мер в дитинство, влаштовує такий собі дешевенький піарчик. Смішно. :D А може позвонити в цей центр, і подивитись як вони вилікують мера від хвороби "владозалежного" ?
Аватар користувача
фірман 2
 
Повідомлення: 12
З нами з: 02 листопада 2008, 15:28
Звідки: Тутешній я.
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення irma » 28 грудня 2008, 11:08

На який кошт і ким видані листівки (гарної якості папір), яку роздавали молоді люди на акції?
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення nekton » 28 грудня 2008, 11:28

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення фірман 2 » 28 грудня 2008, 12:04

Аватар користувача
фірман 2
 
Повідомлення: 12
З нами з: 02 листопада 2008, 15:28
Звідки: Тутешній я.
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення Ванда » 30 грудня 2008, 00:36

Мені незрозуміло що ця тема робить у "балачках" ?? :roll: Її потрібно перемістити сюди :
А то незабаром відкриють тему : обговорення журналу "PLAYBOY" чи "Автобазар" ???

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення Hapuga » 31 грудня 2008, 10:39

nekton: А з чого ти зробив такі висновки ,що наш мер хворіє на таку хворобу "ябогізм"? В тебе був невдалий особистий досвід спілкування з СД ? :|
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Обговорення журналу "Птаха"

Повідомлення nekton » 31 грудня 2008, 11:02

Ну це трохи не та тема де про мера треба спiлкуватися. Пiднiми вiдповiдну тему то там i поговоримо.
Скажу лиш що на попереднiх мiських виборах я за нього голосував, агiтував iнших те ж зробити. На даний же момент я за нього не проголосую аж нiяк.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Хвороби нашої влади

Повідомлення nekton » 31 грудня 2008, 21:43

Теми троха поділив. А тепер питання хо Нати да Хапуги (від кого-кого, але від тебе не чекав такого привата). А чи є на листівках вихідні дані?
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Хвороби нашої влади

Повідомлення Hapuga » 31 грудня 2008, 23:31

Я повторив тобі те ,що говорив в інших темах.З огляду на незмінність твоєї поведінки. :? Ти невідповів на моє запитання! :?: :?: :?:
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Хвороби нашої влади

Повідомлення nekton » 31 грудня 2008, 23:39

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Хвороби нашої влади

Повідомлення Hapuga » 01 січня 2009, 00:07

Перша частина мого попереднього посту стосувалась привату. Я незбираюсь спорити з тобою по питанню так званого дерибану,чи ще там якихось псевдо корупційних тем,тому що я немаю на руках ніяких фактів ,ні документів та й мене це особисто не дуже цікавить.І чомусь я впевнений що і втебе нічого конкретного немає! Чому я таку позицію займаю? Тому що я бачу реальні дії на покращення життя міста.
Востаннє редагувалось Hapuga в 01 січня 2009, 00:16, всього редагувалось 1 раз.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Хвороби нашої влади

Повідомлення nekton » 01 січня 2009, 00:15

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей

cron