Сподобався форум - постав +1

Вбивство біля кафе "Лагранж"

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення 777 » 02 грудня 2008, 03:15

не судіть......і не судимі будете.......Повторюю.....я вбивців(злочинців) не захищаю. Ми ВСІ не маємо права судити будь-кого.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення boddy » 02 грудня 2008, 22:32

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення KOT » 03 грудня 2008, 01:02

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення Fantoman » 03 грудня 2008, 08:49

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення Hapuga » 03 грудня 2008, 09:54

Якщо цей пістоль хоча б не на гумових кулях чи не газовик то мушку хай все таки спиляє,бо одного разу йому його заженуть в одне місце по нижче спини і провернуть 6 раз."Большая мушка синок,спілі мушку" :lol:
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення KOT » 03 грудня 2008, 11:36

Я йому передам ваші побажання :P
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення Sprite » 03 грудня 2008, 22:44

Не грози человеку с пистолетом за спиной...
Аватар користувача
Sprite
 
Повідомлення: 210
З нами з: 03 січня 2008, 01:38
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення shakriat » 13 грудня 2008, 10:34

А нашо мушку спилювати ? (я просто не в курсі.) А хачіків і тому подобне треба ващє з ковеля виганяти. Це ж не народ, а біси. ніколи не працюють і постійно на людському горі виїжають. "Ствол" :gun: , я б і сам б придбав. Придурків на наших вулицях хватає.
Аватар користувача
shakriat
 
Повідомлення: 34
З нами з: 03 березня 2007, 12:53
Звідки: З КОМПА
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення KOT » 13 грудня 2008, 13:16

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення igorsolop » 13 грудня 2008, 13:18

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення Shymi » 13 грудня 2008, 19:08

вчора ходили в кінотеатр на "Домового" - про кіллера. там все з пістолетами дуже героїчно і круто виглядає. і кіллер допомає налагодити життя головного героя - письменника, свого роду кіллер-благодійник. але зброя в умілих руках - це страшно. а в руках дилетанта - провокація. помахаєш пістолетом і що? а воно собі візьме і у відповідь на це викине якийсь коник.придурок є придурок. і на вулиці придурків не поменшає. чули , що по Володимирській вже хтось з ножем бігає.
Shymi
 
Повідомлення: 18
З нами з: 29 жовтня 2008, 08:39
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення shakriat » 13 грудня 2008, 19:27

Звичайно придурків хватає, але просто я якось холоднокровно відношусь до того щоб вдарити когось, якщо він неправий, і я йому це пояснив декілька раз. Нападуть цигани наприклад, достати ВАЛИНУ і шмальнути в ногу (не смертельно) і без імоцій, з простим вираженням лиця зробити це. Їх реакція - ото дурак, ну його. Просто я вважаю можна стрельнути, але повинна бути причина на те щоб реально стрельнути, бо це теж відповідальність і відвага, можливо навіть тупість. але дурного треба навчати строго, щоб хоть трошкі зрозумів, що життя це не гра. А на рахунок того якщо я шмальну комусь в ногу (якщо це було самозахистом) то відмазатись :handshake: "Два пальця об асфальт", бо люди навіть від вбивства відмазуються. тобто це не проблема, але гімарою не бажаю, Так що живу я по закону скорпіона (не трогай мене, я не трону тебе) і терпіння в мене хватає терпіти пяних виродків, які доёёёбуються аби комусь наваляти. я думаю мене підтримують.
Аватар користувача
shakriat
 
Повідомлення: 34
З нами з: 03 березня 2007, 12:53
Звідки: З КОМПА
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення Hapuga » 14 грудня 2008, 00:27

Чесно скажу ,смішно читати вислови в подібному тоні. Не людина а термінатор прям. :wink: Люди які мають досвід спілкування з нашими правоохоронними органами зазвичай стверджують прямо протилежне.Краще хай в мене заберуть гаманець ніж я когось вб"ю чи навіть просто покалічу а потім буду думати як відмазатись. В екстремальній ситуації реакція на загрозу повинна бути адекватною і якщо навіть в тебе є зброя (легальна)якою ти можеш запобігти ,варто декілька раз подумати чи варто її використати і тільки коли ти розумієш ,що в цій ситуації це єдиний спосіб запобігти злочину ,тільки тоді можна витягати зброю але потрібно усвідомлювати що з цього моменту вороття назад може небути і прийдеться стріляти в живих людей.Так що тільки в кіно все буває так просто.І на це наважився тільки тоді коли побачив би що є очевидна загроза моєму життю чи життю близьких.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення KOT » 14 грудня 2008, 03:32

Hapuga, вірно. Але коли підходять якісь чурки, виймають ножа і говорять там - гроші, мобільник і бла бла бла. Я вважаю, це є загроза моєму життю, і я згідний віддати їм те, що вони просять, але ці речі для мене є надто цінні, щоб отак просто комусь їх "подарувати"... і я абсолютно підтримую shakriat що як тільки вони від мене відійдуть, то я просто почну валити по ногах, без будь яких там хороших ємоцій, щоб ті іроди нікуди не втікли, визву міліцію та й все таке.... І у мене буде абсолюно легше на душі, коли знатиму, що хтось та й наказав їх, і можливо й врятував іншій людині життя. (бо не факт, що через пів години вони би ще когось зупинили, і просто не зарізали у темному переулку)...
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Вбивство біля кафе "Лагранж"

Повідомлення shakriat » 14 грудня 2008, 10:28

Підтримаю два останні коментарії. Але я вважаю що можливо краще шмальнути. Ти з горохова, там я вважаю мало такого походить як в Ковелі. тобі 26, дітей не маєш? а от прикінь ситуацію, пішла твоя дитина купити хліб на вечерю, і тут приходить через годину побитий, немає мобільного, грошей хліба іт. д. Шо сталось ? цигани відібрали все... Твоя реакція буде точно термінатора.

Я не термінатор, але просто я більш холоднокровний чім ти. можливо просто трохи психіка поломана. І не нада говорити про фільми. В стані самозбереження люди і не таке робляти.
Аватар користувача
shakriat
 
Повідомлення: 34
З нами з: 03 березня 2007, 12:53
Звідки: З КОМПА
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 18 гостей

cron