Сподобався форум - постав +1

Чому наша держава таке дерьмо!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення KOT » 29 жовтня 2008, 11:04

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 29 жовтня 2008, 11:05

Я ніколи не ходив, а тепер - тим паче нема сенсу
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Nadkivna » 29 жовтня 2008, 11:12

а для чого? просто піти поставити галочку, щоб потім прийти на перевибори... і знову тоді все по колу
Ніколи не можна жити щасливо, якщо весь час тремтиш від страху.
Гольдбах
Аватар користувача
Nadkivna
 
Повідомлення: 53
З нами з: 27 жовтня 2008, 21:53
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення OTF » 29 жовтня 2008, 13:59

не ходив на вибори вже 10 років майже...
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 01 листопада 2008, 10:17

Вчора в програмі "Шустер LIVE" на ТРК "Україна" президент Леонід Кравчув сказав, шо теж більше не ходитиме на вибори :P
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Lisichka » 01 листопада 2008, 16:19

А я піду, якщо вони будуть :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 01 листопада 2008, 16:41

Lisichka, ну канєшно піди - хоч прогуляєшся... :lol:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 06 грудня 2008, 14:02

Взагалі-то мені не зовсім зрозуміло яким місцем думає наша влада перед лицем кризи, піднімаючи тарифи на комунальні послуги: до цих пір з зарплатами і доходами у населення було все більш-менш нормально - і то знаходились такі, хто не платив. Тепер же предвіщають, шо з роботою (і, відповідно, з доходами) буде ше скрутніше - то навіть ті, хто до цих пір мав можливість платити, не матиме грошей заплатити і по старих тарифах (я вже мовчу про нові, подекуди в рази підвищені!). Я розумію бажання держави звалити весь тягар на плечі простих людей, але не можна забувати, шо ті плечі теж не залізні і після певної міри можуть банально не витримати навантаження. В усіх нормальних країнах уряди стараються зменшити тиск на громадян, знижуючи процентні ставки по кредитах (а подекуда взагалі відтерміновують сплату), видаючи безпроцентні кредити на підтримання малого і середнього бізнесу чи приватного будівництва, зменшуючи податковий тиск. В нас же - все з точністю до навпаки! :shock:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення KOT » 06 грудня 2008, 14:28

я із кожним днем все більше і більше ненавиджу уряд, президента, та нашу "державу". Останні два приклади взагалі абсурд:

1. Як виявляєть наша держава заставляє міняти водійські права старого зразка на нові (пластікові) ... я б тут не заперечував, якби ця процедура не коштувала 200 грн. до нового року, і майже в 2 рази більше після нового року. Виникає низка питань та заперечень. А я не хочу міняти мої старі права, бо там не вказаний термін, до якого вони діють, я не хочу за це платити 200 грн., мої права є справжніми, бо перевидавалися 1 рік назад у нашому Ковельському МРЕВ, це є офіційний документ.. Ну я не можу зрозуміти, як так держава, примушує мене це зробити? ШОК, Гаїшники потім будуть за це штрафувати - блін, за те, що вони ж і видавали ці права????????? Постреляв би всіх тих уродів....

2. Як виявляється до 1 лютого 2009 року обов"язкого нада мати водіям, які їздять по дорученню - тимчасовий талон, бо доручення є недійсни. АБСУРД, це я при нотаріусі, офіційно даю право на керування своїм авто іншій людині, плачу гроші, за офіційне підтвердження цього, і тепер виявляється воно не має юридичного права. Ну як це так? а талон поки що коштує 120 грн. Чому, коли я робив доручення на своїх водіїв у кінці жовтня у нотаріуса, то ніхто мене про це не попередив, чого наша держава за півроку про це не говорила, а лише за 1 тиждень про це стало відомо.. БАРАНИ ВОНИ ТАМ СИДЯТЬ, і ніфіга не думають про людей.

Тепер майже кожний громадяним мусить положити у чиюсь кишеню 120грн. за талона + 200 грн. (а потім і більше) за нові водійські права = 320 грн. на рівному місці. ЦЕ ПОГРАБУВАННЯ!!!!!!! СЦУКІ вони!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 06 грудня 2008, 14:37

Ну, це не тільки з правами така фігня. Я за своє життя ТРИ рази виробляв закордонний паспорт - і всі три рази це були НОВІ ВИДИ паспортів! :shock: Це при тому, шо в усіх трьох випадках просто закінчувався термін дії (тобто можна б було просто продовжити), а сам паспорт був повний порожніх сторінок і вироблявся по-новому лише тому, шо в мене цього тупо вимагала держава: мовляв, старий зразок - недійсний... :?
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення boddy » 06 грудня 2008, 15:02

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Gmmm... » 06 грудня 2008, 17:32

[quote="boddy"][quote="KOT"] ВОНИ ТАМ СИДЯТЬ, і ніфіга не думають про людей. [/quote]Вони думають про людей. Просто список тих людей не розголошують.[/quote]
ага... думають про 450 осіб, яких ми самі вибрали))))
Аватар користувача
Gmmm...
 
Повідомлення: 88
З нами з: 03 листопада 2007, 22:22
Звідки: Ковель, рідний Ковель...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Fantoman » 06 грудня 2008, 20:40

Засідання Верховної ради:
Депутат з трибуни
- Хватить, хватить вже тянути ті гроші, вистачить купувати машини, дочі, вілли, землю, газети, заводи, пароходи. Хватить переганяти валюту на швейцарські банки - пора подумати про людей...
Голос депутата з "гальорки":
- Правильно. Рил по 200 кріпаків не завадить..
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Ванда » 07 грудня 2008, 15:17

Востаннє редагувалось Ванда в 07 грудня 2008, 15:22, всього редагувалось 1 раз.

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення KOT » 07 грудня 2008, 15:20

Ванда. ??
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron