Сподобався форум - постав +1

Відеовесілля

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Відеовесілля

Повідомлення igorsolop » 17 листопада 2008, 13:10

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення Antarex » 17 листопада 2008, 13:23

Колись давно-давно, коли вже небуло голірки в магазинах і ще не було ГКЧП - скромне святкування на 20 чоловік рідні.
Не дуже давно,коли Кучма став президентом, - аналогічно як в пана Ігоря. Тільки не по роботах, а за невеличкий стіл з близькими друзями і родичами.
Андрійко
Antarex
 
Повідомлення: 195
З нами з: 09 квітня 2004, 12:23
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення KSENA » 17 листопада 2008, 16:16

В мене весілля було маленьке(десь приблизно 40 чоловік)-але як я не люблю про нього згадувати, а касету з весілля мене хіба під дулом пістолета можна заставити дивитись. :) . Мене в ньому все дратує починаючи від весільного плаття, закінчуючи старшим сватом. Де мій розум тоді був , краще б на море поїхали.
Аватар користувача
KSENA
 
Повідомлення: 248
З нами з: 24 листопада 2007, 21:03
Звідки: ковель 2
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Кто готовится к выпускному

Повідомлення maja » 17 листопада 2008, 17:10

"Друг: человек, который знает о вас все - и тем не менее любит вас"
Джон Аулер
Аватар користувача
maja
 
Повідомлення: 426
З нами з: 29 квітня 2006, 17:37
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста:

Re: Відеовесілля

Повідомлення igorsolop » 17 листопада 2008, 17:28

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення toha » 19 листопада 2008, 00:37

Раз уж все поделились своими .... про свадьбу, то выскажу и своё про своё: я не только хотел маленькую свадьбу, но и без фанфар (не говоря про бандуды). Но, как только начал перебирать друзей, родственников и знакомых: кого бы хотел увидить на этом "празднике" .... Получилось не 10, а 100 человек. Поэтому квасили как в последний раз, два дня, до бессознательного состоятия. Я был на холостяцких вечеринках, но у меня свадьба стала - холостяцкой вечеринкой. Разве что небыло торта со стриптизёршей и наручников в баре, хотя..... :roll: :wink:
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Відеовесілля

Повідомлення Antarex » 19 листопада 2008, 00:56

А ты бы запомнил торт, танцующий стриптиз, и ..... :dance2:
Андрійко
Antarex
 
Повідомлення: 195
З нами з: 09 квітня 2004, 12:23
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення toha » 19 листопада 2008, 01:01

Я в Днепре ТАКОЙ ТОРТ "прочувствовал", что жениха вели под руки, а на "консперативной" квартире спало ШЕШНАЙЦЯТЬ ..... (без коментов)
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Відеовесілля

Повідомлення HotBird » 30 листопада 2008, 11:27

На будь-якому весіллі 95% успіху становить наречена. Для фотографа чи відеооператора головне завоювати прихильність нареченої і тоді робота йде як пісня. Як це зробити розповідати не буду - в кожного свої професійні секрети. Але я хочу звернути увагу не на те як виглядають наші неречені (зовнішній вигляд). Бо вчорашня обробка фотографій мене остаточно спонукала до цього посту.
І так, почнемо:
1. Зачіска.
Як правило неречена проводить у перукарні від 2 до 4 годин, де віртуози перукарі творять дива з волосям нереченої (Мікеланджело далеко) при цьому вбивають в голову н-ну кількість шпильок, заколок, квіток... Потім все це творіння заливають 3-4 ма банками лаку, мало не паркетної стійкості і посипають блиском ( потім фотограф вішається редагуючи плями обсипаного блиску на обличчі та ін.місцях). Нерідко, як в анекдоті: наречена приходить додому з перукарні і йде мити голову.
2. Макіяж.
Наймаємо дорого косметолога, з дорогою косметикою, який ретельно шарами вкладе на наречену тону штукатурки.Плечі, руки, спину теж посипають блиском вже на основі слюди. І диво! Вийшла лялечка, саме так, бо природньої краси на обличчі вже немає. Милі наречені, макіяж не існує, щоб змінювати ваш вигляд, а для того, щоб підкреслити ваш шарм! Надалі фотографа (оператора) чекає новий сюрприз. Від хвилювань, швидкого темпу... косметика починає танути і обличчя нареченої стає наче салом намазане. Уявіть як то виходить на фото.
3. Біжутерія.
Я розумію, що інколи біжутерія дорожча за вироби з дорогоцінних метелів, але я на наречених ще ніколи не зустрічав.
Як правило на голові коронна з полістрирола (королева) і в кращому випадку сережки і кольє з скляних камінчиків. Ну, й в добавок товстий золотий ланцюжок з хрестиком. Смак!
4. Сукня.
Кожна наречена мріє бути найгарнішою і неповторнішею серед усіх наречених. І в цьому значну роль грає сукня. Про яку неповторність можна говорити коли вони всі на один фасон? Верх або відкритий, або закритий. Знизу кілька підюбників(не знаю навіть як правильно писати) з кількома пластмасовими кругами і стандартний корсет, що зав"язується на шовковий шнурок. З ним то найбільше проблем. Бо як правило дружка,що оперує ним, після дівочої вечірки(руки тремтять, неслухаються незнають,що творять), отож доводиться самому допомагати. І знову ж таки вийшла лялька, яка інколи в такому платті сама не спроможна нормально пересуватись.
Фата, квіти...думаю це вже не варто чіпати.
Я ось чекаю не дочекаюсь, коли нарешті мені зустрінеться наречена не така як всі, не штучна, а природня - справжня наречена?!
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення HotBird » 30 листопада 2008, 12:04

Ось випадково, в одинь день зробив два знімки наречених. Для коменту не має слів. Все просто і гарно. Зазначу це був вівторок 21 жовтня 2008 року,Краків.
http://photofile.name/users/hotbird/135181066/
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення igorsolop » 30 листопада 2008, 12:05

HotBird, :lol: залишилось написати "Висновок: ... " і описати як треба робити :wink:

В усьому, звичайно, згідний:
1. - 2. Інколи сам не впізнаю нафарбованої нареченої: таке враження, шо замовляти приходила зовсім інша, симпатична і звичайна дівчина. І навпаки: коли після весілля зустрічаю наречену - дивуюсь навіщо було за шарами макіяжу ховати свою вроджену красу? Краще б зекономили на зачісках і макіяжі - все-одно фотограф все виправляє при пост-обробці, а гостям та молода до лампочки!
4. Завжди дивуюсь навіщо літом стрункі довгоногі наречені одягають довгу весільну сукню: вона і незручна, і жарка, і закриває всю красу. Якби я був нареченою ( :roll: :oops: ) - одягав би тільки коротку сукню!.. А ще краще (як казав раніше) - взагалі не робив би того весілля... :lol:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення Ванда » 30 листопада 2008, 12:10


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Відеовесілля

Повідомлення Alfa Centavra » 30 листопада 2008, 13:47

в мене не було ні плаття, ні гостей (не рахуючи 2 свідків) - ми приперлись розписуватись в звичайній одежі, і я можу сказати що це не вплинуло на якість сімейного життя.
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Відеовесілля

Повідомлення igorsolop » 30 листопада 2008, 13:53

О, якби кількість перепитих грошей чи пишність банкету чи дотримання процедур означала щастя в сімейному житті - відношення б до церемонії весілля була б інша
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Поперед.

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron