Сподобався форум - постав +1

Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення maryk » 26 листопада 2008, 18:44

Вчора був свідком як інспекція (вроді називається ДАІ), що має регулювати дорожній рух і показувала приклад як треба їздити по правилах, на відстані 300 метрів, що ми за ними їхали примудрились два рази порушити правила: перше - не умівкнули показник повороту; друге - не пропустили пішохода. Жаль на відео не зняв.
Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Fantoman » 26 листопада 2008, 18:57

Давайте акцію. Слідкуватимо за порушеннями правил ДАІ за допомогою мобілок/камер і викладатимемо на Ю-туб...
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

не реклама!!!!!!!!!

Повідомлення igorsolop » 26 листопада 2008, 18:59

:lol: У кого нема камери - всі ! (не реклама)
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення toha » 26 листопада 2008, 23:34

Может, это только я заметил: а гайцов то поменьшало в "шапито". КОСОВИЦЯ!
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення серий » 29 листопада 2008, 21:43

В нашому місті після введення нових штрафів.патрулювати вулиці стало набагато більше машин Даі.До того часу коли штрафи були не такі великі .патрулів було значно менше.а зараз всі дружно косим капусту !Саме головне скільки звертав увагу то в основному наша доблісна міліція штрафуе тількі бідні верстви населення.діда з села який приїхав в ковель на базар. чи (лоха) білоруса. якого розводять на гроші. погрожуючи тим що заберуть машину на штраф площадку. така наша гірка правда сьогодення .Відносно того .що працівники Даі мають проводити розяснювальні роботи з водіями. і за незначні порушення не штрафувати.то це все чуш.дай собаці волю.А якщо запитаеш причину зупинки то скажуть .що їх може бути тисяча.або не будь такий умний.
На скільки знаю.і говорили знайомі. що деякі працівники Даі мають свої власні маршутки по місту.Постае питання звідкі гроші на маршутку.з зарплати не сильно назбираеш.А це за гроші тих людей які дають взятки. а з такими штрафами їх буде ще більше.Ось кому наша влада зробила добре.всім тільки не простому народу .який так виживае.Бо отримуючи таку мізерну зарплату.заплативши раз чи два штраф можна покласти зуби на полицю.Ви скажете не порушуй не будеш платити.то це зовсім не так .в них план який треба виконувати.а кому як не простому народу можна розказати.
серий
 
Повідомлення: 8
З нами з: 29 листопада 2008, 20:40
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Romas » 03 грудня 2008, 13:00


Топ-10 методов понравиться инспектору ГАИ
http://automir.in.ua/newsa.php?id=284
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 03 грудня 2008, 14:19

ЗАФЛУДИЛИ МОЮ ТЕМУ УЖАСНО :|
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Romas » 03 грудня 2008, 16:04

Ну хіба це флуд? Це ж рекомендації як правильно поводити себе із гаїшниками.
Для початку потрібно йому сподобатися, тоді й поводити себе правильно можна. :D
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення 777 » 03 грудня 2008, 20:19

сьогодні попав на штраф за розмову по моб.......в машині .....ну а шо дєлать? піду судитись......хотя знаю шо програю))
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 04 грудня 2008, 01:04

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Oleg-Dock » 04 грудня 2008, 02:09

І я цього дня :evil: , попав, на 300 грн. При вїзді на автостанцію знак "рух забороннено", і припис крім автобусів та транспортних засобів з котриме складно угоду... Запитували мене: "Скільки хоч, щоб написали?" мол дай налапу менше напишемо. Я категорично відмовив у даччі взятки (принцип у мене гімнюків не кормить). Заїхав буквально на 2 хв, до автостанції та став поруч з таксистами, а тут як тут ще невстиг мотор заглушить вже біжить, гімнюк і де взвся :shock: . При складені протоколу перекінувся декількома слівцями, мол вас не цікавить чи я заїхав забрати вантаж котрийсь, чи інваліда, чи ..., похер дрова ні душі ні люддяності. Спитав, мол вот штрафи стали наближені до європи, а ваша поведінка на європейську зовсім ні (наведуду приклад нижче), у відповідь отримав плач у вигляді «мол там авто їм дають і бензин». На що я, їх спитав: а ви зара на якому авто? Хіба це не службове авто, з мігалкою і полосками з написами (якась іномарка не памятаю). ДАЇшник ну-у, так службове. На що я далі відповів, а далі мене не цікавить, не дають значить вимагайте. Я теж їжджу на свому авто і свому бензині, і нічого не плачусь, нікому (крім начальства свого, у котрого вимагаю ресурси або/або).
А ще я сьогодні здивувався, виявляється тепер уже знову суд не займається такиме питаннями як у мене, а саме ДАЇ вирішує винен чи ні і скільки, тільки такі більш серйозні питання як позбавлення прав за пянку. Знову до камяного віку бля :evil: . А я глупец, думав, во мол тепер і унес правела будуть поважать так як хочаб у Польщі (навіть наші), а виявляється ці нововедення, для ще більш кращого і тепр уже жирного життя ДАІ/ГАЇ (для мене різниці нема, навідміно від держави). А штрафи збільшили мабуть тому, що стрі уже були дуже малі і бідолаші ДАЇшники бідували, мол "на тих пару грн., і відстань. Час забераєш тільки". Тих нещасних нацять грн. попускали самолюбство Д\ГАІшників, інтерес до роботи у бідолах пропадав.
Про попередження, хочаб перше, Г/ДАЇшниками навіть і не зарікаються, навідміно від європи, де поліція не тільки постарається попередить, а і по можливості спробує допомогти.
Реальний приклад з закордону зі слів мого друга котрий був учасником цих дій. Відбулось це дуже пізно в 2-і годині ночі, він працював у закладі громацького відпочинку, і зазвичай повертався додому в інший населений пункт на велосепеді, але цього дня у його спустило колесо. Тому він повертався без велосипеда, пішки, тут його помічає проїжаюча поруч патрульна служба, бачить що людина пізно іде по трасі у безлюдній місцевосці, та зупиняється. А там є така вимога, що у пізню пору року потрібно бути у спеціальній світло відбиваючій жиледці, а він був без її. Дії патрильних у європі: спитали хто? чому? куди? а потім кажуть сідай підвезем, що будеш у ночі ходить. Завезли під самий будинок його, і поїхали далі собі працювать, та через дві хвилини повертаються. Слова правоохоронців: " О слухай, ти купи желетку, бо мол так неможна ходить у вечері, небезпечно! Бо як не купиш, наслідуючий раз оштрафуєм. Мій друг на слідуючий день відразу її купив.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення серий » 04 грудня 2008, 23:16

Прочитавши попередню тему.чим далі тим більше переконуюсь .що нема в нас правди.ніде.ЩО не кажіть а Г,Даі в нас в Ковелі дуже О....ївше.Розказую приклад з власного життя.Їду одного прекрасного вечора в літку на роботу,стоять на перехресті біля колишнього Шаріка Менти.Їхав КМ з 45.зупиняють мол такий то такий ваші документи,дав документи подивились,мало відкрий капот я відкриваю а мені пан мент каже що е підозра на те що в мене на машині номера кузова переварені,залазить до мене в салон і начинае щось шукати.я був в шоці.потім підійшов напарник і вони почали шукати далі.попросили в мене отвертку і начали кулупати машину.я був холодний.кулупали кулупали і побачивши що я не збираюсь нічого їм давати і оправдуватись сам не знаю за що.Кінчилось тим що все таки найшли за що доколупатись. Виписали штраф за те що не було якогось там дозволу на тонування.(А самі на своїх машинах їх не мають)Доказати я нічого не міг і оспорити . бо їхав сам.і кому більше повірять мені чи працівнику Даі .І як сказав пан Семенюк з нами не нада спорити .Це був тупий намек.комусь пожалуешся їздити не будеш.То про що можна говорити зараз при таких штрафах. про яку порядність може бути мова. її не було ранішше і не буде зараз.
серий
 
Повідомлення: 8
З нами з: 29 листопада 2008, 20:40
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 05 грудня 2008, 01:35

серий, у наступний раз, якщо таке діло, то відразу звони 80332796215 Телефон довіри ДАІ у Волинський обл. і 80442724659 Загальний телефон довіри ДАІ.

1. Ти ніколи не пускай їх у своє авто, бо як казав із камеді клаб Тернопельський Сірий, у ДАЇ є "чуйка" і вони її можуть підкінути. Коли тобі пропонують, відкрити щось там, то завжди говори їм, складайте протокол затримання, шукайте двох свідків, і тоді своїми руками ти маєш право відкрити багажник, дверкі до салону чи капота. Вони обично говорять - то ти такий умний? - а ти завжди їх питай, а пред"явіть ваше посвідчення (раджу записати посаду, ФІО), далі запиши номер значка. Для чого це робити?? - щоб потім було конкретно на кого жалуватися.
2. Запам"ятай, підозра ДАЇшника, це не доказ.. Провіряти такі справи, як чи справжній номер, чи ні, А ТИМ БІЛЬШЕ КУЛУПАТИСЯ викруткою, це має право робити єксперт, і ТІЛЬКИ після складання відповідних документів..

вот тобі ссилка http://www.u-drive.com.ua/rus/support/helpauto/ , РАДЖУ це все акуратно роздрукувати, ВИУЧИТИ на зубок і возити із собою у авто.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Ванда » 05 грудня 2008, 04:26


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 05 грудня 2008, 10:34

Ванда, а що?
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron