Сподобався форум - постав +1

Виховання дітей.

Все про відносини між закоханими, батьками-дітьми, керівником-підлеглим і т.д..

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Виховання дітей.

Повідомлення Hapuga » 10 вересня 2008, 14:11

Останнім часом став задумуватись на таким питанням.В мене двоє дітей і часто трапляється така ситуація.Син говорить що дочка щось там недобре зробила,вредна була чи щось подібне.Я спробував пояснити сину що це недобре так от бігати до тата і говорити що Ніка де недобре зробила.Якщо тато спитає тоді говори а сам ніколи небігай і неговори,бо це негарно.Але задумався над тим що я виховую в дитині поняття кругової поруки,мене незачепило і мені по барабану що там де сталось.Ми волієм мовчати коли щось десь сталось а ми були свідками,але так хочеться щоб хтось засвідчив ,підтвердив правдивість наших свідчень.Як хто думає по цьому питанню?Цікаво почути думки форумчан.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення Fantoman » 10 вересня 2008, 14:55

Як з якого боку підійти. Скоріше потрібно виховувати принцип втручання чи свідчення за совістю чи морально-етичними принципами, а також виховувати в дітях ці принципи. Не все, що незаконно - погане. Бо виросте Павлік Морозов.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення irma » 10 вересня 2008, 15:10

Я щось не дуже зрозуміла про що мова... :roll:
Про те, що діти "стукають", доносять одне на одного? Ходять в садок?, то це звідти. Там така поведінка вітається і культивується самими вихователями, їм так простіше за великою кучою дітей відслідковувати хто-що-де-як зробив. (не скрізь, звичайно, але це є)
З іншої сторони, бувають випадки, коли в цьому немає нічого поганого, бувають якісь трагічні, критичні ситуації, коли повідомлення старшим про скоєне є життєво необхідним....
А буває, що одна дитина відчуває брак уваги від когось з батьків, або ревнує і такими діями прагне цю увагу отримати.
Тут однозначної відповіді не дасиш.... І діяти треба в залежності від причин, що породили ситуацію...
:reverance: (мама 11-літньої та 20-річної доньок)
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення Lisichka » 10 вересня 2008, 20:42

Дітей треба просто любити, а щоб знати правильно чи не правильно ти виховуєш свою малечу, прислухайся до свого серця і знайдеш відповідь :)
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Виховання дітей.

Повідомлення DDD » 11 вересня 2008, 09:31

Я чвоїм завжди кажу: "Не змогли вдвох розібратися? Тоді вдвох і будете відповідати!" В мене страший син, молодша дочка! Вона завжди бігала на нього сваритися, бо таким чином хоче встановити авторитет, першість. Але коли чує мої слова, то зовсім по-іншому реагує!
Останні пару років не слова не чула від неї про брата, підросла і зрозуміла, що для неї це найрідніша людина в світі. Цього я й хотіла!
Тот, кто достоен наших слез, никогда не заставит нас плакать!
Аватар користувача
DDD
 
Повідомлення: 17
З нами з: 08 вересня 2008, 12:41
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Виховання дітей.

Повідомлення vsem » 14 вересня 2008, 00:39

vsem
 
Повідомлення: 235
З нами з: 28 листопада 2003, 14:04
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Виховання дітей.

Повідомлення Hapuga » 16 вересня 2008, 20:32

По суті Ірма ти права,мене беспокоїть те що діти можуть стукати один на одногою. Зпочаку я старався дитині пояснити що це недобре,але озадачився тим що можливо я виховаю дитину яка потім відсторониться від того що діється навкруги.Побачила як когось пограбували(наприклад) а вона замість того щоб бути свідком ,відмовиться від цього. Тобто я боюсь виховати "пофігіста".Доречі Ірма сказала цікаві слова на рахунок того, що дитині можливо бракує уваги з мого боку і вона таким чином старається привернути до себе увагу.Мені цікаво почути хто як до цього відноситься,чи можливо хтось зтикався з цим питанням. P.SВибачаюсь за мовчання ,просто небуло компа. :|
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення boddy » 16 вересня 2008, 23:26

Не все то "стукати" що дитина розказує.

Головне добитися щоб дитя говорило правду з власної волі - а для цього вистачає показати прикладом. Винагороджувати за правду, позбавляти якихось благ за брехню, і головне - не карати за чистосердечне зізнання з власної волі.

А що є добре і що погано у ситуаційній поведінці - дитина сама розбереться.
Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Виховання дітей.

Повідомлення toha » 25 вересня 2008, 22:06

Долго держался, но таки решился высказаться. У меня две дочечи (так уж получилось) 6 и 16 лет. Ябедничают друг на друга - мама отдыхай. Тато, а вона ... сто раз на день. Из садика (младшая) - тот так, не так, та так не так. И вычитуешь, втолкмачиваешь.... А тут старшая приходит и: а та меня ни за что, а та превзято относится, а та меня вооще...
Я, как могу, это искореняю. Но, видимо, это симптом. Когда меня высадили из Камаза в 1989 в Киеве и показали направлелие моего возможно ВУЗа - я не спрашивал пути отхода. Сейчас - полное г.... Дети - НЕСАМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ!!!! И не пытаются быть таковыми. Понтить - да!!! Но оставь его (её) на час без мобилы - ищи их в "жду тебя"
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення Fantoman » 26 вересня 2008, 09:59

Мене в свій час дивувала присутність батьків перед дверима на вступних екзаменах чи біля приймальної комісії: анкету на прийом, думаю, після 9-11 класів можна було б заповнити самостійно. Думаю винні батьки, коли сидять над дітьми під час опрацювання шкільного домашнього завдання і т.д..
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення Lisichka » 26 вересня 2008, 17:12

А мене до цих пір дивує, як діти після школи можуть самостійно поїхати в інше місто, знайти там свій майбутній ВУЗ, поселитися в гуртожиток чи на квартиру, яку спочатку теж потрібно знайти. Особисто мене мама кругом за ручку водила... Проте після 5 років навчання стільки тої самостійності стало, що сама себе перестала впізнавати. 8) Скільки живу, стільки переконуюсь у справедливості приказки - "на все свій час"... :)
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Виховання дітей.

Повідомлення KSENA » 26 вересня 2008, 22:04

Да, діти зараз не самостійні. Коли після закінчення школи я самостійно поїхала 500км. від доми, самостійно поступила і поселилась в гуртожиток, то тоді мене також дивувала присутність інших батьків на іспитах, на поселенні. А зараз я не уявляю як моя дитина поїде сама-однісінька десь вступати до ВУЗу. Отже ми самі винні в безпорадності наших дітей і надмірною опікою приносимо їм більше шкоди ніж користі. А з іншого боку раніше було якось спокійніше, а зараз самій страшно ввечері додому іти, не говорячи вже про дітей. Так що напевно краще переглядіти ніж недоглядіти.
Аватар користувача
KSENA
 
Повідомлення: 248
З нами з: 24 листопада 2007, 21:03
Звідки: ковель 2
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Виховання дітей.

Повідомлення toha » 26 вересня 2008, 22:27

Они (дети) беспомощные абсолютно, но этот гонор!!!! Отвез бы где-то в Крыжополь и оставил на перроне с 100-1000 грн. - пусть едет становиться следующим ненужным ландшафтным декоратором.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення Hapuga » 26 вересня 2008, 23:26

В більшості молодих людей яких я зустрічав немає всередині стержня.Я це називаю по своєму,пацан "не боєць".Тобто вони неспроможні і нехочуть доказати собі і оточуючим що вони щось можуть. Щось неполучається то руки зразу опускаються і бажання щось робити пропадає.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Виховання дітей.

Повідомлення vsem » 27 вересня 2008, 10:07

свій час - свої діти. Все в них є, і свій стержень, і своя самостійність. А ми своїми "мудрими" порадами, обов'язковими до виконання, хочемо зробити з них не те, чим вони є. Teacher leave those kids alone :) . Давайте допомагати, коли це потрыбно, а допомагаючи не заважати.
vsem
 
Повідомлення: 235
З нами з: 28 листопада 2003, 14:04
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Далі

Повернутись до Він+Вона, Він+Він, Вона+Вона )))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron