Сподобався форум - постав +1

Побори в школах

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 21 вересня 2008, 17:15

Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Юрій В. » 21 вересня 2008, 17:46

Так я противник "поборів". Тому що цивілізованими методами там ніхто працювати не хоче - нікому не вигідно сплачувати гроші на шкільний рахунок (як матеріальну допомогу), а потім використовувати ці гроші за призначенням. Адже мова йде не про 2 гривні, а про 300грн. з сім'ї тільки на ремонт класу перед навчанням, які ми сплачували. Коли нас завели в клас там були руїни, в повному розумінні цього слова (про шкільну доску я уже не говорю). А гроші вибивають за допомогою погроз, типу: "Якщо Ви хочете щоб ваша дитина в таких умовах навчалась, будь-ласка", або "Подумайте про Вашу вчительку, ми з неї будемо питати." Звичайно, батьки все таки попіклувались про проведення належного ремонту в класі. Адже це наші діти. Школа від себе не добавила ні копійки. От і думай, мабуть держава виділила якісь гроші на ремонт такого занедбаного приміщення, а куди вони пішли не зрозуміло.
Врешті турбує те, що школи починають ділитись на категорії: для багатих та для бідних. Хочеш навчатись в СШ №3 готуйся до різних (в переважній більшості випадків, незрозумілих для батьків) проплат, які в 10 разів та більше перевищують такуж платню в інших шкільних навчальних закладах міста.
Востаннє редагувалось Юрій В. в 21 вересня 2008, 18:22, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 21 вересня 2008, 18:22

А що означає "цивілізований метод"?
300 х 30учнів = 9000 за те щоб був нормальний вигляд класу (як на мене сумма відносно прийнятна як для кімнати 4х6м... щоб не в гавні вчились діти і працюовали вчителі. Яким чином "цивілізовано" вибити, на вашу думку, гроші у батьків яким подекуди, як бачите, по методу "donation" впадло і 2 гривні дати?
Мені це особливо цікаво, оскільки знаю що без грошей баків прогессу не буде... але коли бачу що навіть на амортизацію будівлі школи вже "жаба давить", то як бути з автоматизацією? впровадженням новітніх технологій? залученням експертів та консультантів? третіх сторін, для виконня робіт. Я впевнений, що завдяки державі цього не досягнути, і, повторюсь, бачу що з людьми "кашу не звариш". От і стоїть все на місті. І менеджери з технікуму далі продавця в магазині всунтуись не можуть. І так і буде надалі... Я вже про це казав, і думка моя не змінилась... А діти Ваші, поки що, "навчаються"... вам і вирішувати що для них достатньо і скільки це має коштувати.
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Юрій В. » 21 вересня 2008, 18:27

Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 21 вересня 2008, 18:36

Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 21 вересня 2008, 18:42

Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Юрій В. » 21 вересня 2008, 21:07

Я зрозумів з Вашої точки зору одне, з нашим менталітетом корупцію та інші негативні прояви певних посадовців, нам не здолати.
Я теж не проти щоб хороші учитилі заробляли відповідно. Вони, як правило, на сьогодняшній день і заробляють. Але до цього потрібно йти, повторюсь, цивілізованими методами.
На сьогодняшній день, по великому рахунку, якщо в сім'ї є обдарована дитина, але в них не має грошей на те щоб розкрити цей талант в дитині, то вона автоматично приречена "брать побольше и бросать подальше". А державою будуть керувать діти "геніїв", які є олігархами та сидять в Верховній Раді (яку ми обрали), в переважній більшості створивши свій капітал за рахунок використання своїх службових повноважень в особистих цілях.
Якщо Вас це влаштовує. То мене ні.
В розвинутих країнах ціх дітей держава навчає за свій кошт. А у нас з червоним дипломом без грошей у вищі навчальні заклади, на які є декілька бажаючих вчитись на місце, потрапити не можливо.
Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 21 вересня 2008, 22:09

1. Мова про корупцію не велась. Йшлося про обгрунтованість виплат батьками невеликих (порівняно з потрібними маштабами) сум на покращення умов в школі. Якщо ви вважаєте, що десь у вас були махінації - записуйте слова на диктофон, наводьте розрахунки, записуйте відео - це не важко - судіться. Мені не віриться в те, що вчителі щось там беруть "на лапу", оскільки вони мають з "обдарованих" дітей по 10-30у.е за годину тренингу.
2. Якщо іти цивілізованими методами, принамні ті на які розраховуєте Ви. То не бачити нічого хорошого щей нашим внукам.
3. В розвинутих країнах ціх дітей держава навчає за свій кошт. Брехня, такого нема - 1,2 студенти з потоку мають там спец степендії, всі інші платять. А хто не може працює в макдональдсі і заробляє. У нас картина набагато краща, проблема тільки в тому що навчаннся, повторюю у нас нема, ні для тих хто платить, ні для тих хто не платить. Бо 98% людей посилають дітей вчитися / учаться без розуміння навіщо.
4. Якщо ні Ви, ні сім'я де є обдарована дитина, не можете підійти до питання з економічної сторони (диво що зявилася обдарована дитина), тобто розрахувати (я наводив ве багато прикладів) доцільність і вигоду ії навчання в тому чи іншому ВУЗі, то хто вам в цьому допоможе? Консультуйтеся. Банки, олігархи, особисто я вам дам грошей якщо Ви доведете що в вас є сенс вкладати гроші.
5. Щодо, будуть керувать діти "геніїв". Це світова норма. Вам ніхто не заважає агітувати народ за себе (на крісло мера) посеред Ковеля. А про бізнес навіть і мови нема.
6. Щодо можливості потрапляння в ВУЗ. Також повна нісенітниця. На додачу також скажу, що те що в дитини ЗОЛОТА МЕДАЛЬ (ви мабуть це хотіли сказати) це ще нічого не означає. Бо це в межах села Ковель, навіть менше.. в межах Школи, Класу добре себе показує. А якщо зрівняти з знаннями тих же луцьких школярів, уже - пук, я вже не кажу про те що медаль можна купити.
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Юрій В. » 21 вересня 2008, 22:50

Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення Янукович » 23 вересня 2008, 10:36

Мiнiстерство освiти та науки нарештi звернуло увагу на традицiйнi збори грошей з батькiв у навчальних закладах

Мiнiстр Станiслав Нiколаєнко пiдписав лист до керiвникiв мiсцевих управлiнь освiти та ректорiв вищих навчальних закладiв з приводу поборiв у навчальних закладах.

Як пояснили у Мiносвiти, йдеться про збiр коштiв на органiзацiю рiзноманiтних заходiв у школах та вузах. З участю батькiвської
громадськостi пропонується розглянути доцiльнiсть та законнiсть надання у навчальних закладах платних додаткових освiтнiх послуг понад обсяги навчальних планiв. Єдине, що дозволено, -- це брати
благодiйнi внески тiльки на добровiльнiй основi з обов'язковим документальним оформленням.

Станiслав Нiколаєнко звертає увагу керiвникiв мiсцевих органiв управлiнь освiти на персональну вiдповiдальнiсть за додержання
вимог законодавства в цьому питаннi.

"Збирати кошти неприпустимо, це заборонено законом, -- коментує лист мiнiстерства заступник начальника обласного
управлiння освiти Богдана Бiляк. -- У системi освiти є iнструкцiя про перелiк платних послуг, якi можуть надавати у державних
навчальних закладах. Примiром, вивчення певного предмета факультативно чи додатково. Очевидно, треба, щоб iз таким
перелiком ознайомилися батьки. Треба обов'язково перевiряти додержання вимог цiєї iнструкцiї. Платнi послуги можуть надаватися закладами, але, зрозумiло, цi кошти мають бути облiкованi та пiдтвердженi документами".

Нинi окремi школи мають фонди, у якi дозволено збирати кошти на розвиток навчального закладу. Та на те має бути добра воля батькiв. Все належить робити по закону й облiковувати. Фонди слiд зареєструвати й узгодити з органами юстицiї. Окрiм того,
батькам належить написати заяву, що вони не заперечують проти таких фондiв. А їм мають видати квитанцiю про те, що вони
внесли певну суму грошей на розвиток навчального закладу. Цi рiшення треба приймати публiчно -- на загальних батькiвських зборах. Батькiв мають iнформувати, на що витрачено зiбранi грошi.
Зрештою, це не робота вчителiв -- збирати грошi".
http://www.expres.ua/articles/2006/02/01/4928/
"Я понимаю чтобы ты съел все, но я тебе не дам"
Аватар користувача
Янукович
 
Повідомлення: 47
З нами з: 01 листопада 2007, 15:08
Звідки: "Ковель"
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення AnNywkA » 24 вересня 2008, 11:04

я усі свої шкільні роки провела в 3 школі)
і ні разу не здавала оцих місячних поборів - тож навіть уявлення не має про що ви тут пишете і сперечаєтесь)
так , одного разу ми здавали по 100грн на ремонт класу-нові парти, двері, шпалери - все)
ну а з теперішньою інфляцією 100грн = 300 грн)
3 школа дає найращі знання)
We all are only prisoners in this world...
Аватар користувача
AnNywkA
 
Повідомлення: 54
З нами з: 24 квітня 2007, 15:56
Звідки: Ковель!!
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Ванда » 24 вересня 2008, 12:44


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення 777 » 24 вересня 2008, 13:09

Сьгодні син знову приніс папірець від вчительки де написано, фонд школи-10 грн, святкування Дня вчителя-10 грн. Нє, ну нормальноблін за рахунок батьків влаштовувати собі п"янки. Візьміть, скінтесь чобі і пийте. Як у всіх колективах робиться.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 24 вересня 2008, 14:48

777: +1
Ванда: в дупу батьківський комітет. скажу так: прозорі розрахунки потрібні, але якщо нічого не вимагати, то люди самі нічого не вирішать.
Згоден, школа державна, і вимагати від неї найкращих знань і сучасного подання інформації майже утопія. І всетаки я сподіваюсь що вимагаючи/просячи гроші у батьків вчиталі (як не повинні були б цим займатися, держава повинная булаб це вже давно зробити, але краще вже вчителі) вини намагаються покращити процесс, а не нажитися (принаймі в більшості випадків так і є)
==
Батьки лисого поняття не мають на якомі рівні має вестись навчання, я взагалі ще ні зним з батьків не зустрічався особисто хтоб дав мені "вменяемую" ціль навчання його дитиною в університеті... "Совок"... Добре, що деякі діти, просинаються і надають глузду цьому безглуздому процессу.

Комусь з вас довелося слухати лекції в залі повністю облаштованій технікою, проектором, меблею. Інформація розповідається сучасна, цікава, ії не потрібно конспектувати, електронні зразки видадуть. Що на рахунок нормальних компютерних класів з попереднім стилем? Особисто для мене це було приємно, набагато цікавіше і дало позитивні результати.

Просипайтеся трохи. Бо знання отримані в Ковелі (в будьякому закладі), не "катируются" на ринку. Робіть щось вже ЗАРАЗ, якщо бажаєте щоб дитина "цивілізованими методами" могла досягти благ в житті самостійно до пенсійного віку :lol: . Самі пропонуйте гроші вчителям, тільки б дитина отримала ПОТРІБНІ знання, а не ту "воду" що читається в школах, технікумах та в університетах.
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Fantoman » 25 вересня 2008, 08:04

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 18 гостей

cron