Сподобався форум - постав +1

Секти

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Секти

Повідомлення Sprite » 02 вересня 2008, 21:04

Аватар користувача
Sprite
 
Повідомлення: 210
З нами з: 03 січня 2008, 01:38
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Секти

Повідомлення Hapuga » 02 вересня 2008, 22:08

Раз модератори нехочуть закривати цю тему то дам відповідб на жеякі закиди та просто пости.1. По деяких словниках термін "секти" можна примінити до протестантських течій християнства.СЕКТА -ы ж. 1. Религиозное течение (община) отделившееся от какого-н. вероучения и ему противостоящее. С. духоборов. 2. перея. Группа лиц замкнувшихся в своих мелких узких интересах (книжн. неодобр.).По першому оприділенню протестанти якраз підпадають під визначення секта. Але справа в тому що слово секта в нас час набуло образливого значення.Якщо хочуть образити когось з тих хто неналежить до офіційної релігії то його обзивають сектантом. 2.Я розумію що є дійсно секти які займаються викачуванням грошей з своїх адептів,або заволодівають їхньою психікою чи ще чимось. Але часто багато людей зациклються на тому що от в якійсь релігійній громаді офіційно постановлено платити десятину,як написав vsem в цій темі,це є одна з вимог які прописані в Білії,тому звинувачувати якусь християнську общину в тому що вона зобов"язує когось платити десятину це по меншій мірі смішно.Тому, що можливо для когось закон який прописаний в Біблії це щось абстрактне,але для християнина це реально як для законослухнаного громадянина Закон України чи Кримінальний Кодекс.Хоча на практиці я незустрічав християнських церков де зобов"язували б платити десятину.В більшості все залежить від доброї волі.Маю даю ,немаю недаю.3.Хтось тут обмовився що сетантам непотрібні безробітні,це невірно,тому що вище було перераховано, що дуже часто серед сектантів попадаються колишні злочинці,повії і тд.Якщо так,то чим вони можуть збагатити церкву в яку вони приходять? А все дуже просто ,нормальний християнин небуде сидіти в когось на шиї і ждати від когось подачки він буде сам з Божою поміччю заробляти собі на хліб.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення Lisichka » 02 вересня 2008, 22:48

Та не бери усе це так близько до серця. Кожна людина вільна обирати сама свій шлях у житті. Мене взагалі мало хвилює хто до якої віри належить. Я для себе визначилась з вірою дуже давно. Я маю певні погляди на це і переконати мене в чомусь іншому практично неможливо. Тож якщо ти сповідуєш якусь віру, бо ти сам її обрав, то віднесись спокійно і з повагою до вибору інших. А щодо сект в тому значенні до якого ми звикли, то вони часто не мають нічого спільного з вірою у Бога...
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Секти

Повідомлення boddy » 02 вересня 2008, 23:41

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Секти

Повідомлення Hapuga » 03 вересня 2008, 08:06

2Lisichka: Та не беру я близько до серця,я прорсто дещо пояснив,щоб ви неставили себе в незручне становище своїми некомпетентними постами.2boddy:Непотрібно так голосно заявляти що цю тему просять закрити тому що вона комусь неподобається,я вважаю що ця тема суперечить правилу 2 форуму. Переконай мене що це не так.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення boddy » 03 вересня 2008, 09:27

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Секти

Повідомлення Ванда » 03 вересня 2008, 09:56

Особисто моя думка - молитися Богу потрібно не в молитовному домі , а у церкві . Хоча у мене є багато знайомих серед сектантів . Одна сім'я - чоловік такий як ми , хрещений у церкві , а дружина у зрілому віці :talk: вступила до Свідків Єгови (доречі - зміна віросповідання є одним з найбільших гріхів). Живуть нормально , виховують діток , дружина навіть на Паску красить яйця і паску пече .Правда переманюють його у свою секту , але це їм ніяк не вдається :lol:
А от серед "суботників" я зустрічала багато ...непорядних людей. :evil:

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення Lisichka » 03 вересня 2008, 11:00

Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Секти

Повідомлення Hapuga » 03 вересня 2008, 21:34

З останнього посту ржу, :lol: просто пре правдоподібністю! Доречі Ванда,ви немогли б сказати де це написано про те ,що зміна віросповідання один з найтяжчих гріхів.Доречі написано в Євангелії Луки де Ісус сказав Дім Мій є Дім Молитви,так що говорити про те, що молитись потрібно в церкві а не в домі молитви незовсім м"яко кажучи правильно.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення toha » 03 вересня 2008, 23:43

Терпел, терпел, читал, читал, но вы и мертвого расшевелите. Hapuga - зачем зацепляешься? Была ведь уже тема про отношение к верующим. Пересрались там все кому не лень. Ну, зачем опять? Несмешно! Секты, церкви, приходы .... - всЁ едино.
Смысл всё по новому? А Lisichka и гномы - это просто новый виток.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення Svet » 04 вересня 2008, 01:50

Аватар користувача
Svet
 
Повідомлення: 9
З нами з: 04 вересня 2008, 01:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Секти

Повідомлення Юра » 04 вересня 2008, 10:42

Давно на форумі не було таких цікавих тем. Думаю закрвати не потрібно.

Недавно подивився фільм називається "дух времен" чи якось так. Зміст його дуже важко передати словами. Але мої особисті переконання на рахунок релігій та віри тільки підтвердилися. Прсото треба розділяти ці поняття релігія і віра. Наприклад для мене більшісь релігій більше відносяться до грошей ніж до віри. Наприклад для мені просто дико, коли в церквах стоять прейскуранти на надання послуг. Якщо вже і мотивуватися Біблією то священнослужителі мають бути безкорисливими. Мені колись пощасливилося бути присутнім при розрахунку за послугу освячення приміщення, і розмова велася така. Священнослужитель в прямо заявляє, що отриманих грошей мало за виконану роботу. На що замовник відповів що у іншому місці освячувалося примішення і тких грошей вистачило. Те що далі сказав священник мене просто вразило: "Можливо в іншому місці площа приміщення була меншою?...". Про яку святість тут може йти мова?
Інша справа віра. Наприклад я вірю і знаю що на цьому світі є щось вище за людину, якась сила що значно сильніша за людство. Що це є? Можна сказати що це Дух Святий, Ісус Христос, Будда, матінка природа чи просто совість людини. Я не знаю що це і як його назвати. Головне щоб людина не робила нічого поганого іншим людям. А у що вона вірить і в яку церкву ходить, чи взагалі не ходить до церкви для мене це має невелике значення.
"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення toha » 04 вересня 2008, 12:03

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Секти

Повідомлення vsem » 04 вересня 2008, 16:09

vsem
 
Повідомлення: 235
З нами з: 28 листопада 2003, 14:04
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Секти

Повідомлення Lisichka » 04 вересня 2008, 16:31

Звичайно, церква повинна бути, тому що, якби не було церкви - хто б нам розповів про Бога! Але вірити потрібно не сліпо, а підключити здоровий глузд, і дивитись на релігію більш глобально, а не зводити все до таких дрібниць як субота чи неділя має бути святковим днем, або можна їсти свинину чи ні... Кожна релігія сповідує добро, духовність, і я думаю, по великому рахунку, Богу однаково хто що їсть, чи який день святкує, аби людина була доброю, любила себе та інших...
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron