Сподобався форум - постав +1

Чому наша держава таке дерьмо!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 22 липня 2008, 19:14

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Hapuga » 22 липня 2008, 21:46

Дозволю собі непогодитись з тобою Ігоре. Все таки я вважаю що "дєрмова" в нас через те що більшість людей в нас "дєрмові".Тому що на кожному розі правоохоронця непоставиш і за всіма невслідиш.Якщо клепки немає то і урн і баків нехвататиме. Чому мені не в "лом" позбирати навіть чуже сміття на пляжі,неговорячи навіть про те що самому несмітити? Взагалі коли приходжу на пляж мене сльози і злість душать,тому що де ще побачиш таку скотську поведінку тих що називають себе людьми.І вихованням повинна займатись не тільки держава а повинні займатись батьки і суспільство. І молодці ті хто говорять ,роблять зауваження якщо треба то я невважаю за гріх і в пику дати якщо недоходить,бо політика "моя хата з краю....." ні до чого доброго недоведе.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення toha » 22 липня 2008, 22:25

Вот что интересно. Читаю, читаю, все мы такие правильные и путёвые. Почему же держава то дерьмо? Почему тогда нормальным людям не отдыхать на нормальном, чистом пляже, не жить в доме - где не выкидывают мусор на улицу, не ходить по двору, где не матерятся? Или может это всё "гавно" не пишет на форуме? Или в инете мы такие, а в жизни нет? Тут как раз аналогия с изменением наших граждан при пересечении западной границы. Ведь никто не написал: я хулиган и матершинник, я выкидаю мусор с балкона и писаю в лифте.
Раздумья меня гложут.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення toha » 22 липня 2008, 22:30

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Hapuga » 22 липня 2008, 22:57

Незнаю як розцінювати твій toha пост,чи то камінь в мою градку чи ні,але за себе скажу що я сміття на вулиці ніколи невикидаю.Якщо цікавить моя думка то можу сказати що тут немає тих людей які ведуть скотський образ життя,тому що вони живуть іншим їм нема коли писати в подібних темах і на подібних форумах їм нецікаво.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення toha » 22 липня 2008, 23:10

Ни в коем случае, никаких камней. Я просто пофилософствовал на тему: может нам таким правильным и ответственным как-то "кучковатся" и объединяться? Скорее даже пофантазировал. :(
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення toha » 23 липня 2008, 00:27

А если по теме:
Видимо, никуда нам не деться от частной собственности. Если пляж - то почистить кусок водохранки (приватизированный), отгородить сетями, поставить урны и сделать платный вход (въезд). Если жильё, то: "элитный" микрорайон со "своим" жеком и всеми автономками. И т.д. и т. п.
Иначе это дерьмо не победить. (Как там пишет молодёжь ИХМО) :wink:
В противном случае всё, держава - дерьмо, а так "Германия" (Швеция, Латвия ...) в отдельно взятом районе.
Востаннє редагувалось toha в 23 липня 2008, 10:50, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення vana » 23 липня 2008, 07:04

Цікаві думки висловлюємо.Прямо зачароване коло виходить.Як у тій притчі про курку та яйце-що первинне?Можна дискутувати до безкінечності.І всі будуть праві.Якщо розділити нас,дописувачів,за спектром,то з одного краю займає позицію тов.Ігор Солоп-радикальне крило-і далі спектр поступово розтягується аж до лібералів(радикали і ліберали-назви,звичайно,умовні).Так от,спробую зайняти позицію десь посередині.На мою скромну думку,не можна ВІДОКРЕМЛЮВАТИ людей від держави.Виховання може відбуватися лише на основі відповідальності а не хорошого особистого прикладу.А відповідальність може забезпечити лише держава(100% згоден з Солопом).Але держава,яку творимо ми.Людина повинна усвідомити,що за порушення загальноприйнятих норм поведінки їй буде боляче-умовний рефлекс по Павлову.І тоді зійдуть нанівець всі наші негаразди .Всі станемо порядними,добрими,сміливими.чесними та справедливими.Але не потрібно забувати,що за порядок треба чимось поступитись.І чомусь мені здається,що ВСІ ЗАХИСНИКИ ПОРЯДКУ НА ФОРУМІ НЕ захочуть поступок.Наведу приклад.Бувальщина.Пригода трапилась за кордоном.Запросив мене знайомий на день народження.Відмітити вирішив на природі.Біля озерця.Природа приблизно така,як у нас в Уховецьку біля озера.Я під"їхав за хвилин 20 до назначеного часу.Зібралось десь чоловік 25 гостей.Звичайно,столики,лавочки,стаціонарні мангали,крани з водою,туалет-все на місці.Під*їхав іменинник з сім*єю-на 2-х машинах-він,дружина,2-є дорослих синів-Машини завантажені провізією-замариноване м*ясо,салати,і так далі.Настрій-чудовий.Між місцем стоянки авто та столиками-10 метрів трави.Іменинник доручив поносити провізію синам до столиків.Але їм було ліньки-один син швиденько сідає в батькове авто-здає задом через траву до столиків і швидко розвантажує.Процедура зайняла 3 хв.Ставить машину на місце.Настрій-люкс.Всі розмовляють,всім весело.Раптом через хвилин 5 під*їжджає поліцай на здоровенному джипі-Добрий день.Хто тільки що їхав на цій машині?-Всі мовчать,наче набрали води в рот.-Питаю ще раз-Хто тільки що керував цим авто?-Німа сцена.НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ.-Нарешті син іменинника,що їхав по траві,каже-Я їхав.-Ваші документи?-Син зам*явся-У мене немає.(Як виявилось,у нього тиждень тому забрали водійське посвідчення за якесь порушення).Всі гості МОВЧАТЬ,і батьки теж.Поліцай розстібає кобуру-Розставте ноги-Руки на машину!-Обшукує хлопця-Руки за спину!-І застібає на руках наручники.-Ви заарештовані!-Хто батьки?-Ми-Я забираю його у такий то відділок поліції.ВІН ПОРУШИВ ПРАВИЛА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ. Адреса така то.-Садить хлопця в загратовану клітку на задньому сидінні і їде.Від моменту появи поліцая пройшло 10 хв.За цей час НІХТО З ГОСТЕЙ НЕ ВИМОВИВ І СЛОВА.От вам і іменини.Покара за порушення,як я потім узнав-місяць тюремного ув*язнення і кругленький штраф.Іще.На природі алкоголь ЗАБОРОНЕНИЙ.Навіть пива неможна.І вас таки заставлять не пити.Як звичайно,риторичне питання-комусь хочеться порядку?
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення irma » 23 липня 2008, 09:25

Не питання! (і не риторичне). Мені - хочеться. Уявіть, живемо в сім'ї без краплі горілки (рідко - пиво чи вино). Відразу примітка: не є слухачами будь-якої церкви. І нам дуже підходить відпочинок без підігріву. От налякали! :D
Риторичне питання - чим наш міліціонер відрізняється від закордонного? Чому він у нас такий ніякий?......
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 23 липня 2008, 09:59

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення boddy » 23 липня 2008, 10:06

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення boddy » 23 липня 2008, 10:09

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Ванда » 23 липня 2008, 11:37

Три місяці тому у нашому дворі було сміттєзвалище : http://s42.radikal.ru/i095/0807/a2/c837ad563417.jpg
Цю купу раз на тиждень прибирали , але через день-два вона з'являлася знову :cry: Просто люди вже звикли викидати сміття на цьому місці ...В один прекрасний день це набридло мешканцям найближчого будинку і двоє самих роздратованих активіста :gun: :fight1: прибрали , позагрібали і поставили табличку з написом типу ( за викидання сміття - штраф 168 грн.) :box: Все ! Порядок :handshake: Ніхто сміття з того часу там не викидав , а табличка стоїть і досі . Ось як це місце виглядає сьогодні : http://s51.radikal.ru/i133/0807/50/1c43af892f18.jpg

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 23 липня 2008, 11:59

Ванда, я здогадуюсь шо ти хотіла нам доказати але нажаль твій приклад нічого не доказує і не означає. Сперечатись не буду, просто на днях виложу тобі декілька фото різних місць, де під табличкою "Сміття не викидати! Штраф ХХХ грн." лежатиме купа сміття. Також можу виложити фото, на якому буде купа сміття навколо смітника... :D
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Hapuga » 23 липня 2008, 13:42

Для boddy: Ти серйозно??? :shock: Я навіть уяви немав що держава може це робити!Дякую за те ,що це сказав,запишу!!!
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей

cron