Сподобався форум - постав +1

Чому наша держава таке дерьмо!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 16 липня 2008, 18:17

А звідки ти знаєш - копійки це чи ні? В тебе ж нема квартири.
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення OTF » 16 липня 2008, 18:27

Бо, знімаючи квартиру я не кільки оплачую всі ті копійки що платяться в ЖКГ, а щей даю "бідним людям" на лапу за цю халупку в Кивелі 100, в Києві 500у.е (що в Ковелі становить 200% від цін за всі затрати на утримання квартири, а в Києві 1000%). Так що, повір, то є копійки.
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 16 липня 2008, 19:00

Тебе хтось заставляє це робити? Судячи з твого попереднього посту тебе неможливо заставити це робити, але ти все-одно це робиш. Нашо? Не плати! Живи без оплатно... Не можеш, правда?

Тепер на рахунок копійок. Я не знаю шо ти називаєш копійками, але ця твоя фраза наштовхує на бажання провести простенький підрахунок: припустимо, в середньому з квартири платиться 50грн (може бути трохи більше, може бути трохи менше - залежить від кількості проживаючих); на площадці в основному 4 квартири (4х50=200грн); в під"їзді - 9 поверхів (200х9=1800грн); в будинку в середньому 4 під"їзди (4х1800=7200). От і маємо: з одного будинку в місяць проживаючі сплачують в середньому біля 7.000грн. (я б не відмовився від таких "копійок" ).
А шо ж люди отримують за ці гроші? Не можу поскаржитись тільки на одне - на вивіз сміття. Але ж це робиться тільки три рази на тиждень в строго визначений час (а не тоді коли мені це зручно) і сміття вивозиться з цілого мікрорайону, а не з окремого будинку (значить сумму множимо на кількість будинків в мікрорайоні). Все решта - непонятно: ліфти в деяких будинках взагалі не працюють цілими днями (а люди платять!), подвір"я не окультурюються (а люди платять!), під"їзди не ремонтуються (а люди платять!), про дороги в дворах я взагалі мовчу (а люди ж то платять!). Куда ідуть гроші? Шоб прокормити весь отой штат працівників ЖЕКу, які навіть при видачі довідки на субсидію роблять вигляд шо я їм ше шось винен?

"Отака-то х...ня, малята" (с)
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення toha » 16 липня 2008, 19:51

А про что тема то была? А? Может тему тоже пора в другой раздел? 8)
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення OTF » 16 липня 2008, 20:16

1. Ну поперше, платити чи не платити квартплату, за воду, газ, світло це вже проблеми власників квартири на їх страх і ризик. Неплатити їм цю суму я не маю права і можливості 100%, бо плачу за все наперед а не заднім чимлом (звичайно за вся комуналка платиться заднім але сумма за все це становить 10-33% від спланеної мною попередньо, що вберігая власників від втрати грошей). Такої схеми в державі нема.
2. Поділяю твоє невдоволення срачем навкруги наших будівель і бездіяльністю людей на держ посадах (хоча не тільки на держ посадах). Сумми названі тобою я б не назвав грандіозними... хоча з точки зорю просторобочого цифри місцевого маштабу (я вже не кажу про держмаштаб) завжди здаються :shock: шокуючими та НЕРЕАЛЬНО великими.

Припустимо що я людина, яка бажає створити приватне ЖКХ. Я не екперт в цьому питанні попередньо бачу наступні граблі
Для розрахунку візьму 4 такі будинки які ти описав. На обслуговування цього господарства знадобиться 2 диспетчери, 2 ліфтрера, 2 двірника, 2 водія, 2 сатнехніка, бухгалтер. До цих грошей я мою дадоти вартість принаймні аренди (я вже не кажу про купівлю приміщення), транспорт, мабуть оплата за сміттєзвалище... інші витрати.... Мою додати свій дохід як власника цього підприємства... ну скажімо які небуть 3000-4000у.е. Коротше кажучи маючи на вході 24.000 на виході (вихі це гроші на ремонт, закупівлю нового обладнання) буду мати дай боже 33% від цієї суми.

А маємо те що маючи на перший погляд великі гроші, перетвоюються на ніщо... а саме для прикладу на заміну одного ліфту (а їх вже давно треба будо поміняти) 4 будику будуть класти старанно 6 місяців гроші - ліфтів таких 16 (судячи з задачі), а знаючи людей ще не всі платять...., а знаючи державу не все у нас стабільно щоб брати кредити....

Звичайно я не все гарно розписав... але картина приблизно така...
Тому самий реальний спосіб - скиньтеся підздом на новий ліфт... найміть спеців на його установоку... найміть приватного ліфтера... і можете слати на три букви ЖКГ... (але для початку треба зкинутись ВСІМ приблизно по 2000у.е) + платити заплату ліфтеру в майбутньому. Як на мене - чудовий варіант. Як на думку вашох спільноти - 95% з них думаю жаба задавить (аналогічно як я колись пропонував створити школу навчання в якій буде обходитись дитині в 200-300у.е на місяць з прозорими схемами... тощо).
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення OTF » 16 липня 2008, 20:17

Тема була "чому держава таке дермо" відповідь на що - "тому що люди такі лайнові"
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 16 липня 2008, 20:30

Ти не повіриш, але в кооперативних будинках все саме так і відбувається: за все платять самі мешканці - і за ремонт (чи навіть заміну!) ліфта, за прибирання території двірниками, за вивіз сміття, за ремонт під"їздів і дахів тощо (за теплопостачання, на скільки я розумію, ми взагалі платимо авансом наперед певну суму). Тільки кому платимо? Тим же самим алкашам з ЖЕКу, бо альтернативи нема, бо монополія.

Нехай припустимо з мешканцями кооперативів зрозуміло (хоча я не впевнений, шо ми маємо можливість відмовитись від послуг працівників ЖЕКу, це треба буде уточнити в управдома). А шо робити людям, які живуть в так званих державних багатоквартирках? Їхні гроші то вже точно ідуть хто-зна куди...

В мене, наприклад, нема бажання створювати приватне ЖКГ, бо:
1. На даному етапі я не зможу конкурувати з державним, яке до того ж ще й дотується з бюджету.
2. Якшо створити ше й власне ЖКГ (а в паралельних темах я вже, рахуй, створив центр нагляду за "Ковельтепло", за водоканалом, за газовою службою і РЕМом :lol: ) - то тоді виникає єдине просте запитання (при чому цілком по темі!): нах... нам отака дєрьмова держава, яка неспроможна надати своїм громадянам абсолютно ніякі види послуг але при цьому оплату за них вимагає своєчасно і в повному обсязі?!
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення OTF » 16 липня 2008, 21:49

1. Я вже неодноразово казав, що те ми платимо це мізерні кошти віднос цін за подібні послуги в евросоюзі, і відносно тих грошей які потрібні для надання якісних послуг. Тому всетаки я вважаю що якщо створювати ПРОЗОРУ структуру з якісним менеджментом с нуля (як от на прикладі ЖКГ) рух грошей в якій завжди можна буде зрозуміти, отримаємо на виході ЯКІСНІ послуги, хоча й за більші кошти аніж пропонує нам держава. Як на мене це нормально, я і б зміг конкурувати з державою, якби люди теж думали так. Але знаючи наш народ (частково навіть розумію чому) спочатку всіх хвилює ціна, а потім вже якість... І якщо я вже чую по телевізору стогін шо і то державний мізий це дожуя... то про яке якісне обслуговування і сервіс може іти мова.

2. А купуючи вищевказані послуги не у держави ти не зобовязаний купувати їх у держави. Відповідно, якщо все перейде на нормальні риночні відносини (хоча які риночні відносини в прозорих схемах? прозорі схеми просто унеможливлюють отримання надприбутків) то 2.1. ти не будеш витрачати гроші на неякісні послуги; 2.2. дотації від держави в цей сектор припиняться, вся ця ланка зникне... і всім, крім ледарів та халявщиків, буде добре.
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 16 липня 2008, 22:05

Я майже нічого не зрозумів з того, шо ти написав :? Єдине шо я зрозумів і шо підтримую - це те, шо існуюча система ЖКГ вже давно себе віджила і явно не справляється зі своїми прямими обов"язками. Її потрібно ліквідувати, а натомість запропонувати людям альтернативні варіанти:
1. Користуватись послугами нової системи ЖКГ (її потрібно спочатку створити) з системами державних дотацій і пільг для населення.
2. Користуватись приватним ЖКГ (якому необхідно створити належні умови для існування) з персональною відповідальністю за надання послуг (нехай навіть при цьому ціни будуть вищими за державні).
3. Не користуватись взагалі нічиїми послугами, а все робити самотужки.

Але при цьому потрібно чітко відокремити обов"язки держави (наприклад, прибирання території, певне упорядкування дворів і т.п.) від обов"язків громадян - шоб було чітко зрозумілий механізм оплати і контроль за наданням послуг.

Все це дуже гарно виглядає, але нажаль нашій дєрьмовій (і прості люди тут зовсім не до чого!) державі до цього нема ніякого діла...
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення vanadiu » 19 липня 2008, 19:37

В країні бардак, за то весело. :dance:
І як пише наш ГІМН запануемо і ми в своїй стороні.
Тільки треба старатися, вчитися і все буде гаразд.
На все свій час.
vanadiu
 
Повідомлення: 3
З нами з: 31 травня 2008, 14:54
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 19 липня 2008, 19:46

І шо ж тут такого веселого? :shock:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення сталкер » 21 липня 2008, 13:36

В мене в домі організовано об"єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку. Ми відмовились від послуг ЖКГ.Єдину послугу яку нам надають це вивіз сміття.Я ще незнаю як воно буде далі,але зараз на душі приємно за те що я від них НЕ ЗАЛЕЖНИЙ,і ніхто з мене нічого не вимагає.Але ,самі зробили ремонт в підїзді,окультурили територію,в підїзді прибирають жильці.Та і за чистотою почали слідкувати ,бо це вже власне.І платимо чисто символічну плату .Але знаходяться теж не вдоволені такий наш Український мінталітет.Щоб вгодити нашим людям треба щоб на городі дощ їшов а на пляжі снечко світило.
сталкер
 
Повідомлення: 16
З нами з: 28 червня 2008, 15:48
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення toha » 21 липня 2008, 14:46

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення boddy » 21 липня 2008, 22:43

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Starik » 22 липня 2008, 08:36

Вчора виносячи мусор близько 17 год. дня бачу таку картину: Жіночка років під 50 яка вже викинула свій домашній непотріб в мусорну машину. Вирішила ще й сполоснути відро посеред вулиці. Зачерпнула води з калюжі (а калюжа знаходилась посеред тротуару біля зупинки по вул. Незалежності, 37) покалатала у відрі тай знов вилила все назад в калюжу. Звичайно залишки непотрібу, від яких "вправна" господиня таким чином намагалась очистити своє відро враз попливли по калюжі. На моє зауваження: "Що ви робите?" Люто-бурхлива відповідь: "А шо тобі до того?" Я зазвичай над словами довго не думаю і міг би згадати в цій ситуації всіх її їродичів по материнській лінії, включаючи її саму, але я в той момент не зміг найти слів для відповіді. А сьогодні скоріш за все та калюжа висохне. а залишки непотрібу будуть лежати посеред тротуару. свідками нашої розмови було чоловік п"ять навіть знайомі тієї господині. І ніхто більше навіть не спробував зробити зауваження тій мадамі. Люди в нас лайнові - це факт. І держава тут майже ні до чого.
Starik
 
Повідомлення: 21
З нами з: 01 серпня 2007, 09:48
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей

cron