Сподобався форум - постав +1

Побори в школах

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Побори в школах

Повідомлення 777 » 08 квітня 2008, 12:13

От скажіть мені будь ласка. Чому я кожен місяць мушу платити 10 грн в школу. На якийсь там фонд. Де той фонд, хто ним керує. Мені здається це є звичайним побором.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення Vi. » 08 квітня 2008, 12:17

я с твоего сообщения поняла только то,что деньги сдаешь,а на что и сам не знаешь...
так может надо в школе и узнать на что деньги пойдут?
Аватар користувача
Vi.
 
Повідомлення: 251
З нами з: 16 червня 2007, 20:44
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста:

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення 777 » 08 квітня 2008, 12:21

Так кажуть.На фонд школи. Я просто раніше не задавався ціллю, коли мова йшла про 2-3 грн. А то вже стало нормою. Раз в місяць мусиш заплатити і все тут. Почав возмущатись, дивляться як на ідіота. Це я про 3 школу. Да в інших теж саме. Постійно вони щось мусять купувати, то якісь шкафи, то ше шось. Тільки от нічого того не видно.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення Vi. » 08 квітня 2008, 12:31

ты, как человек,сдающий определенную сумму в фонд имеешь полное право знать куда эти деньги тратятся! так что или требуй отчета или не плати....
Аватар користувача
Vi.
 
Повідомлення: 251
З нами з: 16 червня 2007, 20:44
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста:

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення 777 » 08 квітня 2008, 12:36

Ото і не буду. Аби на дитині не сказалось...
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення Fantoman » 08 квітня 2008, 13:00

Аби на дитині не сказалось знайди батька-збирача, надрукуйте на двох выдомість з прізвищами і підписами здавачів. І віддайте ці гроші під розписку, де буде вказано напрям і строки їх використання. Через місяць просіть звіт. Якщо не дадуть, то сміливо ідіть в УБЕЗ і починайте "воняти" в ЗМІ, на форумі. Як хтось сказав, ".. чим більше воні, тим більше толку." :x Бажано скооперуватись з батьками з сусідніх класів.
Після того, як директрису з керівничкою потягають по інстанціях - до вашої дитини ставлення буде зразкове.
З.І. Були б в мене діти - я б так і зробив.
З.З.І. Не сприйміть слово "воняти" за образу.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення igorsolop » 08 квітня 2008, 13:05

Ми нещодавно здавали гроші - десь по 30-35грн. - купили нову дошку в клас. Але точно знаю, шо решту грошей докладала школа
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: ПОБОРИ В ШКОЛАХ.

Повідомлення Ванда » 08 квітня 2008, 22:52


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 09 квітня 2008, 00:35

Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 09 квітня 2008, 08:20

Ванда, в класі 20 з копійками ( :P ) дітей, здавали по 30-35грн. (не пам"ятаю точно). Дошка коштує 1000 з копійками...

OTF, якби за початкову освіту доводилось платити по $100-200 в місяці - я б дитину в школу не водив, а найняв би вчителя додому...
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення OTF » 09 квітня 2008, 13:51

Ну якщо ти вважаеш що дитині вистачить 20-40 годин начитаного матеріалу в місяць вдома - то нехай буде репетитор.

---
Я кажу про потачкову освіту майбутнього (таке б принаймні мені хотілося його бачити) з відмінним обладнанням і спеціалістами: компютери, камери спостереження за навчальним процесом, електронне тестування, професійні вчителі задоволені зарплатнею, сучасний матеріал та ін. Щоб з дітей, спеціалістів з Ковеля приїзджаючих в більше місто на навчання чи роботу не сміялися, бо як виявилося нічорта вони не вміють... (бувають випадки протилежного
але рідко).

Коротше кажучи, навчання має бути і приємним і корисним i прозорим, я вважаю. Розумію що це важко в такому місті як Ковель. Але створити таку школу (хоча б одну) було б цікаво і корисно (але ймовірність близька нулю в сьогоденні)
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення igorsolop » 09 квітня 2008, 13:59

Думаю (навіть впевнений!), шо 40 годин на місяць вистачить з головою! Адже заняття то будуть індивідуальні, тобто вся увага і ресурси репетитора в такому випадку були б спрямовані тільки на мою дитину, а не на 20 дітей. А шоб вдосконалювати читання, письмо і арифметику присутність репетитора взагалі треба мінімальна. Я вже казав, шо в школі втокмачують забагато лишнього, після школи (на мою думку) достатньо вміти читати, писати і рахувати (табличка множення). Все решта - за вибраної спеціальності вже вчити в ВУЗі... Але то вже оффтоп :roll:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Romas » 09 квітня 2008, 14:47

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Побори в школах

Повідомлення 777 » 20 вересня 2008, 18:49

Ну вот. Провчились дітки 20 днів і вже здав 120 грн (за двох).СШ 3. Кажуть на книжки і якісь рідкісні зошити. Зайшов в папірус і цих зошитів навалом. Куда на них жалітись. Як ті побори задовбали. Питаю, відчитайтесь за гроші які здавали перед літом. Дивляться як на ідіота. Кажу чеки покажіть...кажуть шо не брали. А ремонту як такого то і нема. Покрашено все поновому на стару краску...от і все. Може хтось підскаже, чи є в білому домі якийсь відділ куда можна написати.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Побори в школах

Повідомлення Юрій В. » 21 вересня 2008, 16:00

Читаючи про СШ №3 не зміг втриматись, щоб не додати від себе.
Коли мая дитина навчалась в початкових класах в цій школі, то я зробив такий висновок. Не буду наводити факти, повірте наслово. В директора та зауча понаття совісті та честі відсутні повністью. Та при розгулі корупції та безвідповідальності вони не погано себе почувають на своїх посадах. Саме в цій школі "риба гниє з голови". Цитую слова директора чи зауча (уже точно не пам’ятаю) сказані в вузькому колі батьків: "У нас школа дає дуже хороші знання. А за це потрібно хороше платити. Якщо Ви рахуєте, що Вам дорого, то переводьте свою дитину в іншу школу." До четвертого класу половина батьків попереводили своїх дітей в інші школи.
Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

cron