Сподобався форум - постав +1

НАТО

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Повідомлення igorsolop » 14 березня 2008, 19:39

Як можна помітити тільки молодь є прихильником НАТО. Мабудь їм захотілось романтики, захотілось погуляти "на халявку" в Гондурасі чи в Парагваї і залишитись там назавжди в вигляді купки грунту...

Я тут собі подумав: це не Україні треба НАТО, це НАТО вигідно мати в себе Україну! В основному члени НАТО - це добре розвинені держави з високим рівнем життя. Нікому з громадян тих держав не хочеться втрачати своє життя, воюючи з вітряками в чужих країнах. А воювати треба - уряд вимагає. Ви тільки подумайте як воює США: вони думають, шо війну можна виграти самим тільки бомбардуванням і арт.обстрілом! :lol: З мінімальним залученням людських сил. Але ж в країнах Сходу така халявка не проходить - там потрібні живі вояки шоб лазити по печерам і витягувати звідти дикунів зі зброєю :lol: Хто туди полізе? Американець? Нема йому шо робити, адже це вірна смерть. От їм і кортить заполучити Україну: тутешніх вояків можна було б використовувати як гарматне м"ясо, посилаючи за копійки (по американським міркам) в саме пекло.

Зважаючи на це (я так думаю) якшо США розв"яже війну скажімо в Афганістані, то Україна вступить до НАТО без ніякого ПДЧ, екстренно!
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Повідомлення toha » 14 березня 2008, 19:57

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Повідомлення igorsolop » 14 березня 2008, 20:07

Якшо цитувати вибірково і на цьому створювати дискуссію - то це, будь ласка, не до мене :D
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Повідомлення toha » 14 березня 2008, 20:25

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Повідомлення b0t » 14 березня 2008, 22:51

Тут звучали такі слова як "глобалізація"... Раджу прослухати лекцію проф. Жданова з Росії. Після цього в мене особисто змінився погляд на світову політику взагалі й на глобалізацію зокрема.
І на рахунок 11 вересня:
Врезультаті теракту загинуло за остаточними підрахунками 1500 людей, притому з них - 600 пожежників та рятувальників. Тобто "всього" 900 осіб. В основному це службовий персонал цих будівель. Врезультаті стає зрозуміло для чого це було США - щоб розпочати війну проти Східних країн, щоб знищити їх! А нас (слов'янські країни) вони знищують алкоголем, наркотиками, розпустою...

(інформації лекціїї проф. Жданова).
Можливо це виходить за рамки теми, але мене це просто вразило.

Перше, що знайшов гугль. Можливо можна знайти і побільше.
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Повідомлення toha » 14 березня 2008, 23:15

Я всегда считал и считаю, что 11 сделали если не штаты, то как минимум масад. Кто воюет со всем арабским миром уже более полувека?
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Повідомлення Sergo » 14 березня 2008, 23:49

Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.
Аватар користувача
Sergo
 
Повідомлення: 227
З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.

Повідомлення b0t » 15 березня 2008, 00:18

"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Повідомлення toha » 15 березня 2008, 01:01

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Повідомлення Ванда » 15 березня 2008, 01:19


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Повідомлення Sergo » 15 березня 2008, 01:23

Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.
Аватар користувача
Sergo
 
Повідомлення: 227
З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.

Повідомлення irma » 15 березня 2008, 01:29

Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Повідомлення Boyscout » 15 березня 2008, 07:01

[ фото вирізане модератором - нічого дітей лякати // AL ]Демократія – заразна гостра респіраторна хвороба, яка переноситься американськими морськими піхотинцями і передається повітряно-десантним шляхом. Як свідчить практика, зараженню демократією особливо підлягають країни з поганою екологією внаслідок надлишку газо- та нафтопродуктів. Воротами інфекції в таких випадках є наявні паливнодобувні галузі у регіоні. Імунітет, підірваний методичними протягами щодо десь буцім-то наявних і непотребних у внутрішньому організмі країни токсичних газів або кишкового бродіння, стає не спроможним захистити розум від одурманення лихоманковими ілюзіями про щасливе і безтурботне, як у вареника в маслі, життя, що ось-ось настане – варто тільки заплющити очі і притлумити глузд. І тоді в кінці тунелю нарешті узрінеться райдужне і яскраве світло… Те, що це прожектор зустрічного потяга, до залишків зомбованої вірусом свідомості дійде занадто пізно.
Власть развращает людей. А абсолютная власть развращает абсолютно
Аватар користувача
Boyscout
 
Повідомлення: 111
З нами з: 07 березня 2007, 02:15
Звідки: Безмежнiсть
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення AL » 15 березня 2008, 10:46

Перепрошую за довге мовчання у цій темі. Короткою відповіддю тут не відбудешся, а на довгу хронічно не вистачало часу.

Отже, про загрози національній безпеці. Їх практично ніхто так і не назвав, що свідчить про те, наскільки більшість віддалена від реалій. 99% мислить штампами і промовляє гаслами ("Слов'янська єдність" чи "Захід нам допоможе" - то є рівнозначні за своєю нереальністю штампи). Аналізуючи відкриті джерела, можна назвати кілька очевидних загроз. Недемаркований кордон з Росією і вперте небажання Росії його демаркувати. База в Севастополі (не якісь міфічні бази НАТО, а цілком реальна російська військова база... агов, а ми ж ніби позаблокові? щось не сходиться...). Територіальна суперечка з Румунією за шельф навколо острова Зміїний. Неврегульоване питання з акваторією Азовського моря і Керченської протоки (Тузла є лише видимою частиною айсбергу). Це я перерахував лише ті, які одразу кидаються в очі. Досвідчений політолог з легкістю додасть ще кілька.
А тепер прошу подивитися на напрямки, звідки походять перераховані загрози. Один з Заходу. Три зі Сходу, від Росії.
Позаблоковість вимагає здатність захистити себе. Чи здатна захистити себе Україна? Радий, що багато хто однакової думки зі мною: ні, нездатна.
Добре, з цим розібрались. Що робити у випадку, коли своїх сил для захисту не вистачає? Вступати до оборонного блоку, який найменше вам загрожує.
Все здається просто і логічно, якщо повідкидати міфи. А міфи цвітуть буйним цвітом.

"В минулому у нас була армія, і вона була боєздатною" - міф. Назвіть мені хоча б один (один!!) конфлікт, в якому ця армія ефективно вирішила поставлені перед нею задачі. 1941-1945? Сходіть на google.com і задайте пошук по словам "великая отечественная катастрофа" - це визначення самих російських "придворних" істориків

"Паркетна армія НАТО" - та у локальному зіткненні сил НАТО з російськими (чи навіть усіма разом взятими східнослов'янськими) збройними силами я б не поставив на росіян навіть гривні. Порівняли добре озброєну професійну армію з вісімнадцятирічними хлопцями, призваними на рік-два. Підкреслюю, я говорив про локальне зіткнення, бо в глобальній війні може просто не бути переможців. На щастя, сторони це чудово розуміють.

"в НАТО нам доведеться воювати на території інших держав". Війська позаблокової України в даний момент беруть участь в конфліктах на території інших держав, мої шановні опоненти чомусь про це забувають. І ще одне. Звучить цинічно, але це факт. Для боєздатності армії потрібно, щоб в ній були частини з досвідом реальних бойових дій. І люди з таким досвідом.

Отак, якщо тезисно. Немає вибору рай чи пекло, чорне чи біле - є вибір між більшим і меншим злом. НАТО зараз є меншим злом. А позаблоковість є повторенням помилок наших предків в 1918-1920 роках. Що з того вийшло - подивіться в підручнику історії.

А голі фрази про зомбованість викликають думки про зомбованість вашу власну. На жаль.
AL
 
Повідомлення: 421
З нами з: 18 листопада 2003, 23:37
Звідки: Ковель, звісно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення toha » 15 березня 2008, 11:16

Возможно, пора уже голосование устроить? :wink:
Просто: за или против?
Прям референдум :lol:
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 21 гостей

cron