Сподобався форум - постав +1

Ідіоти ковельські (і не тільки)

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення алекс74 » 17 листопада 2015, 21:07

Прикольно описуєте оті усілякі технічні моменти, ніби сам сидиш за штурвалом. Незавжди доводиться політати на літаку, а точніше то взагалі не літав. :ny_tik: А нарахунок вантажівки без гальм ,то це знайоме відчуття, в "копчику аж свербить" :hi_hi_hi: .
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 18 листопада 2015, 07:15

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 18 листопада 2015, 08:04

Коли заходив в Ідіотську тему, то звернув увагу на цифри кількості відвідин форумчанами цієї теми - 11111. Пригадався гидкий випадок в небі. Льотна термінологія трохи відрізняється від нормальної. Деякі слова в ефірі буває важко розібрати і це може фатально нашкодити. Тому, наприклад, номер літака 57 називають "полсотні сєдьмой чи полста сєдьмой", адже серед різного шуму ефіру легко помилитись - "пятьдєсят-шестьдєсят". Особливо це важливо, коли передають тиск аеродрому для барометричного висотоміра, можна смертельно помилитись потім з фактичною висотою.
Так ось, сам не чув, але розповідали колеги. При польотах по трасі всі літаки, навіть військові, мали п'ятизначні номери. По перших цифрах легко було зрозуміти тип літака: 85 - Ту-154, 65 - Ту-134, 46-47 - АН-24, 30 - АН-30 і так далі.
Летів в сибірському небі московський Ан-12, у них номери починаються з 12 чи 11. Так ось, у цього літака був щасливий номер 11111, схожий на палки. А сибірська погода така, що часто сідаєш не там куди летів, потрібно в таких випадках шукати запасні аеродроми і вияснювати про керосин, обслуговування, ночівлю. Рідко, але буває, що диспетчер управління повітряним рухом мадама. Ось якраз в тому випадку так і було - позивний "Пастушка" і в ефірі аеродрому мадам. Командир-москаль так браво в ефір "Пастушка, пять палок на ночь прімєтє?"
Можливо, це був перший задовго до масового розвитку інтернету хештег #дебілибля...
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення алекс74 » 18 листопада 2015, 12:54

..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 19 листопада 2015, 00:17

Ох, і вмієте ж Ви зачепити чутливі сенсори душі – мушкетери, гусари, козаки…
При всій цій нелегкій справі служіння своєму Гетьману, коли кров ллється як вино і чуби тріщать - досить-таки веселе проведення часу дозвілля. Втратили ми ту родзинку, коли "секс не за розкладом"…
Скажу чесно, попередню Вашу фразу "аж в копчику свербить" я, як справжній ідіот, спочатку прочитав "аж в кончику свербить", вибачаюсь :smu:sche_nie:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення алекс74 » 19 листопада 2015, 00:43

Ото "під півіще" (мав час) перечитав всю "тємку". Ну шо сказати.... Моментами плакав ;;-))) зо сміху, так файно були описані різні моменти. А деякі інші Ваші оповідання-спогади навпаки, налаштовували на "серйоз".Ну як колись кричали в кіно " сапожнік- рамку " тобто "дафайте" продовжуйте згадуйте і пишіть.
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 19 листопада 2015, 00:53

Дякую!
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 20 листопада 2015, 13:02

Хочу вибачитись перед форумом і попрощатись. П’ять років назад я “запустив сюди дурника”, котрий провів свою рекогносцировку та розвідку. Отримавши таким чином для себе інформацію про більшість активних форумчан, почав тут щось писати. Ніхто мене звідси не гонить, просто sibstupa втратила підйомну силу. В вакуумі без додаткової енергії політ неможливий, бовтатись просто на орбіті не бачу сенсу.
Можливо мені не вдалось показати винятковий паралельний світ ідіотів в цих опусах, не знайшов такі слова, щоб вони, як ключ, відкрили двері в найпотаємніші області ваших душ, куди всі так бояться пускати сторонніх, за скромністю життєвого досвіду.
В які кутки Галактики занесе мене попутний вітер, можливо, пізніше якось повідомлю.
Якщо хтось тут продовжить щось писати під псевдо sibstupa – знайте, що просто хтось підібрав пароль до особистої скриньки.
Тево… Удачі всім і миру!
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення алекс74 » 20 листопада 2015, 13:30

:cry_ing: :cry_ing: Шкода.Дуже шкода...Ідіотських вчинків напевно у 90% форумчан були,я теж не безгрішний і повірте наслово "чудік" ще той. Але Ви своім літературним талантом тут дуже високо (на мою думку) задерли планку опису своіх спогадів і більша половина форумчан, які читають Ваші дописи ,просто-напросто "ачкують", щось написати,бо sibstypa наисав " кручіше".
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення AndroVit » 20 листопада 2015, 13:47

Попутного вітру в кормову частину тіла у всіх починаннях.
А може таки лишитеся??? Вас не вистачатиме багатьом.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення irma » 21 листопада 2015, 16:03

Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 15 жовтня 2016, 07:42

Пишу під емоціями від спілкування з рresent в сусідній темі. Парадокс. Я пішов з цього форуму, бо надоїло буркотіння в порожнечу. Present пішов з теми, бо йому надоїв діалог.
Вхоплююсь за любу ниточку спілкування, в спробі знайти відповіді на свої питання, бо ніякі зустрічі не бувають випадковими.

"За крайні 100 років наука дала більше ніж релігія"
Це різні речі. Практична наука сильна лише на Землі і лише побутово. За тропопаузою - простір для теорії і формул. Релігія якраз прямує вище тропопаузи за межі свідомості, хоч і примітивно.
Хрін я повірю у випадковість існування людей випадковістю розташування і побудови атомів (я вже провів вчора експеримент, ви в курсі). Занадто феноменальний збіг обставин, феноменальний порядок у всьому, до самої останньої дрібниці. Думаю, умови були навмисно встановлені з метою дати нам життя. Тільки ким?

Щоб відповісти на це питання не достатньо наук. Існує купа теорій, аж до теорії матриць, що ми живемо в комп’ютерній симуляції. Не сильний я в цьому, правда.
Мені пощастило лише легеньким дотиком доторкнутися до чогось неземного. Половину життя провів в небі, вивчав специфічні науки від аеродинаміки до космічної навігації, крок за кроком всмоктуючи якісь краплини з тоненьких струмочків інформації, котрі доступні людству. Вірніше, до яких людство допущене Вищим Розумом. Мені не стидно за себе. Щоб бути професіоналом, я взяв по максимуму, хоч і вузьконаправлено. Тому, показати на ділі можу більше, ніж розказати та обгрунтувати теоретично.

Я вмію пройти в нічному небі в суцільних хмарах з однієї точки в другу по повітряній дорозі так, щоб не вийти за межі траси, не відхилитися від заданої лінії шляху більш як на 10 кілометрів (на сучасних швидкостях це лише 30-40 секунд польоту), бо такі жорсткі повітряні правила. Людство навчилося це впевнено робити поки що тільки до тропопаузи і помаленьку робить перші кроки на орбіті за межами гравітації Землі. Ось тут і починається саме цікаве. Міжгалактичні польоти, зоряна навігація. У любої нормальної людини дух захопить від можливості на кінець дізнатися що ТАМ далі, що таке наша планета і де кінець Всесвіту. Чи тільки земляни такі унікальні, що у нас виключні умови для життя? Існують мільярди галактик, які на мільярди років старше нашої. І ніяких фактів (майже) іншого розумного життя. Може це елемент скритності інших цивілізацій перед колонізацією Землі?

Ньютон, думаю, дорого би заплатив за можливість практично підтвердити свої математичні розрахунки і формули на інших планетах з іншою гравітацією та в аномальних зонах деформованого часу і простору, такими ж математичними розрахунками передбачених багатьма вченими. Але не дано. До цих пір людству не дано. Таке враження, що Вищий Розум не дає технологій і не пускає нас далі.

Дуже великий шанс що ВІН є. Занадто багато збігу історичних артефактів. Наприклад, використання людьми тисячоліття назад технологій різки матеріалів з феноменальною точністю дотику після обробки, переміщення ваги, котру зараз не можемо перемістити без володінням технологією антигравітації. І, як по команді в ДНК, бажання людей служити своєму творцеві, про що говорить більшість релігій.
Чому люди шукають хто Бога, хто Аллаха, люди всього світу, навіть аборигени ізольованих територій і островів, вірять у якогось свого бога. Ніби всі зговорились. Чи всі запрограмовані? Який він той програміст, той Вищий Розум?
Хрін знає скільки тисяч років тому назад ще Платон припустив, що те, що ми бачимо, може бути зовсім не реальним.
Хвора столітня бабця в сім'ї благає собі смерті, бо вже нема сил далі мучитись і щиро запитує Господа чим вона завинила перед ним. А вам не приходило в голову, що це все персонально навколо вас крутиться? Що це все може бути змодельованою ситуацією лише для конкретно вас, щоб підштовхнути вас до якихось дій, якихось почуттів, щоб дати саме вам шанс перейти на новий вищий рівень... чого? Рівень комп'ютерної гри чи рівень побудови вашої аури-карми по програмі ще якоїсь технології, котра поки нам невідома і воює з матрицею, але незабаром витіснить комп’ютери, як свого часу мобільний телефон потіснив поштових голубів. І якраз тому новому Вищому Розуму необхідні наші висвітлені аури-карми.
По ту сторону нашої свідомості можуть бути зовсім не люди. Зовсім не Бог, якого ми бачимо в Храмах. Інші істоти, які приховують свою присутність і граються в якійсь лабораторії вселенських масштабів у свої космічні забавки, дихаючи вухами, натискаючи кнопочки на клавіатурі не обов'язково пальцями, а імпульсами мозків, хвилями світла очей.

Думайте, сперечайтеся.
А я в потоці попутної квантової заплутаності на цей раз відбуваю на мальовничі поляни в край казкарів-фантастів і реінкарнуюсь тут знову, як тільки проявляться цікаві дописи та теми
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення Ruslana TS » 15 жовтня 2016, 17:28

з поверненням
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Ідіоти ковельські (і не тільки)

Повідомлення sibstupa » 16 жовтня 2016, 07:10

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Поперед.

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей

cron