Сподобався форум - постав +1

А у нас на Україні ...

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 05 жовтня 2016, 00:15

Не звертай уваги на них.Це зомбі які дивляться ТВ ,слухають радіо і читають газети.Вірять у все,що їм скажуть.Вони не бачать самого айсберга а бачать лише верх його.Вони думають,що це війна,навіть не замислюючись і не цікавлячись.Не вміють критично мислити і бути скептиками.Вони настрояні проти росіян,вони навіть не купляють товари з Росії,і вішають напевно таблички всякі типу "ПТН" ПНХ" це ж і так видно.Але якби розібрались то зрозуміло,що війна це лише заробіток грошей,і політики з обох сторін домовившись в тіні заробляють великі гроші.І мають вигоду ще одну,бо відволікають цим народ і косять бабки разом.Народ отупівє,вірить у "війну",а вони собі роблять свою темну роботу.Путін і його посіпаки граблять свою державу, Порох і його посіпаки грабують свою.І все ок,а народ думає "війна" "війна", путін хуйло, росіяни гниди і так далі.А все що треба було досягти політиками достигнуто.Але люди це 90 % отупіле стадо,яке не читає книг,не цікавиться в неті інформацією і не фільтрує її.А просто вірить усьому.Ви подивіться вони всі на вас наїхали і обісрали,хоча на форумі ви як і я давно.Тут на форумах з одного міста люди воюють,то що говорити пр оцлі народи - ціль політиків достигнута.Можна спокійно красти далі, "війна" ж типу іде))).Люди вмирають,а ще ж багато хто вірить тут у те що майдан був зроблений людьми ,а не політиками))
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Nemami » 05 жовтня 2016, 03:41

Це ж треба було так вцепитися до однієї тільки назви теми. :-( В написаному ж жодного навіть натяку на підтримку росії чи якісь там політичні баталії, які особисто мене не цікавлять. Споглядаю те, що мене оточує, розчаровує... Писала про сьогодення у нас в Ковелі (і не тільки в Ковелі)...
Nemami
 
Повідомлення: 17
З нами з: 01 жовтня 2016, 20:14
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 05 жовтня 2016, 05:00

present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 05 жовтня 2016, 05:03

Саме цікаве,що вони зараз і на мене накинуться.Особливо патріоти) Теж будуть казати,що я путінська підстилка) Хоча мені насрати на всіх політиків,як і на будь-яку державу.А ще я думаю адмін мене може забанити,бо це ж обіжаю релігійні почуття і патріотичні почуття.Це і так зрозуміло).
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення AndroVit » 05 жовтня 2016, 08:20

Матюкатися не можна. Спробуємо непрямо.
"Крилатий вираз теперішнього міністра іноземних справ РФ."
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Nemami » 05 жовтня 2016, 08:32

Хотіла багато написати в дану тему по суті... когось застерегти, щоб не велися на подібні речі... стосовно дечого порадитися зі знаючими людьми... "закрили мені рот", понаписували гадостей... перетворили все на політичні баталії, а я ж не хотіла про політику, набридла вже... ТАКУ ТЕМУ перепоганили... що і писати більше не хочеться... :-(
Вже і не рада, що створила :smu:sche_nie:
Nemami
 
Повідомлення: 17
З нами з: 01 жовтня 2016, 20:14
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Nemami » 05 жовтня 2016, 08:48

Хоча для когось це + , я тут проходилася по деяких форумах і писала в googl-і - ніхто ще по такій темі ніби не скаржився, не говорилося про подібні речі, хоча вони є, особисто люди скаржаться, або не скаржаться :-( :-( :-(. Можливо тому, що по подібних форумах сидять Гноми-тролі які перефразовують все на політику.
Nemami
 
Повідомлення: 17
З нами з: 01 жовтня 2016, 20:14
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення AndroVit » 05 жовтня 2016, 10:44

1. Гном тут відомий, а ти ні. Так що хто тут троль видно ясно.
2. Для критики фірм і методів їх роботи є спеціальна тема. Не потрібно переносити кальку з фірми на державу. Стандартний ботофермівський прийом. Не 2014 рік надворі.
3. Не все В Україні добре, але добре "вже і зараз" після того, що було, не буде.
4. Чи не могла б пані "З діді-прадіда - заселяю простори Ковельського району" подзвонити на телефон, котрий буде вказаний у приватному повідомленні зі стаціонарного номера населеного пункту Ковельського району?
5. Щодо звертаннь "ти" і "Ви" в інтернеті - Гугл в руки і не нуди.
При невиконанні п.4 Nemami вважається ольгінсько-савушкінською потворою з усіма витікаючими наслідками. Термін - доба. Відлік починається об 11 годині 05.10.2016.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Nemami » 05 жовтня 2016, 12:55

1.Для мене Гном невідомий, як і ви AndroVit (особисто думаю що знаю 2-3 людей з форуму). Прийшла познайомитися, а на мене тут всяко... :-(
2. Переглядала я вашу тему про критику роботи фірм - щось не підходить під моє описання. Держава - це і є люди, які будують фірми і працюють на них(не тільки територія на карті). Україна і українці для мене майже синоніми. Я не суджу про україну по одному виродку, але коли маси... сумно бути білою вороною серед своїх...
3. Мені було краще, коли я вчилася (в школі, і ін. навч. закладах) не зустрічалася з такими людьми в масах...
4. Повідомлень приватних не бачу, та і дзвонити (бігати шукати телефон) не збираюся, дома особисто такого телефону немає. Та і чому я повинна весь час оправдовуватися і щось комусь доказувати тут на форумі серед людей, які так сприйняли мою появу і створену тему.
Приємно, що і тут не всі однакові. :co_ol:
Після всього вищеперечитаного мені вже всерівно за кого я тут вважатимуся.
Як хочете щоб до вас ставилися люди - так ставтеся до них і ви. Не будьте фанатиками агресивними.
Nemami
 
Повідомлення: 17
З нами з: 01 жовтня 2016, 20:14
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення AndroVit » 05 жовтня 2016, 13:05

Приватне повідомлення має бути після згоди на експеримент.
Якщо дзвінка не буде, тема закривається чи зноситься - ще не вирішив. Топікстартер вважається гавкалом запутінським.
Отже, надсилати номер?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Nemami » 05 жовтня 2016, 13:14

Самі ви гавкало запутінське. Пишіть свій номер... тільки звідки ж подзвонити?... десь вийду... між люди...
Тільки я ж нікому нічого не докажу. наступне повідомлення буде: "написала в скайпі ковельським путінам, щоб подзвонили" ;;-)))
Фанатики ви.
Nemami
 
Повідомлення: 17
З нами з: 01 жовтня 2016, 20:14
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення sibstupa » 05 жовтня 2016, 13:21

А давайте проведемо тренінг на тему «Несприйнятливість до критики» з варіантами протидії гіркій правді (за виключенням суворих критичних відгуків у власному ліжку :smu:sche_nie: ). Пропоную тему не закривати. Послухаємо пані. Аргументовано побалакаємо. Цікаво ж :-):
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення igorsolop » 05 жовтня 2016, 13:30

А якщо на секундочку припустити, що людина реально місцева і не є "гавкалом запутінським" - то можна вважати, що піднята автором тема дійсно актуальна? І чи можуть "старпери" типу AndroVit'а чи Гном'а стикатись в житті з описаною в темі проблемою якщо тема стосується молоді, що пробує працевлащтуватись після закінчення вищих навчальних закладів?

Nemami, відсутність адекватної реакції на підняту вами тему на цьому форумі я б пояснив відсутністю будь-якої адекватної активності на всіх форумах взагілі і на цьому зокрема :-): Соцмережі витіснили собою спілкування молоді на форумах, а ваше питання стосується якраз думки молоді, яка апріорі не сидить на форумах (і зновуж таки - на цьому форумі зокрема). А з реакцією "старперів" ви уже "познайомились"...

Щодо вашої теми: особисто я навіть будучи відносно патріотично настроєним громадянином (за образу України москалю пику набив би, але з кумом за чаркою криємо владу не дуже приємними словами) не ризикнув би зараз поставити на привабливе майбутнє для нашої молоді в Україні на найближчі 10 років. По перспективі - це щось типу як то було в середині 90-х, тобто перспективи дуже примарні. Проте зараз є реальний вихід: навчання з подальшим працевлаштуванням за кордоном - зараз це в 1000 разів простіше ніж то було тоді! Тому тут я не патріот. Хоча... навчатись поки можна і за кордоном, а там (по закінченню навчання) буде видно де краще буде пристроїтись молодій людині, необтяженій сім"єю. Зараз в цьому плані світ значно відкритіший...

P.S. Не збираюсь влазити в полеміку бо я теж "старпер", просто проходив поруч подивитись чи ніхто не зацікавився
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення AndroVit » 05 жовтня 2016, 13:30

Такий підхід-підкат я бачив на "одноглазниках". А чо, піпл хаває.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення igorsolop » 05 жовтня 2016, 13:38

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron