Сподобався форум - постав +1

Хліб

продукти, кулінарія, косметика, побут, квітникарство, рукоділля і хавчик

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Хліб

Повідомлення abcd » 29 січня 2013, 14:46

Останнім часом, як на мій погляд, монополіст по хлібу (доля ринку більше 50 %) фірма точно не знаю як називається але та що знаходиться на Верцбі (може я і помиляюсь).
Я ще пам'ятаю, коли директор того підприэмства жалівся, що дрібні товаровиробники використовують "рыхлители" та інші добавки, а місцевий найбільший хлібокомбінат працює на традиційних рецептах, і т д.і т.п.
І останнім часом спостерігаю, що номенклатура виробництва "кардинально" змінилася. Був "Дарницький"-став запашний, ну і т.д.
Цікаво було б почути думку якогось експерта (ну і що краще,[b][b][/b] чи на дріжджях, чи на заквастці випікати хліб (в промислових масштабах, і для власного здоров'я).[/b]
Ну і взагалі, хотілося б почути, що народ думає відносно "нової політики" цього підприємства.
Для інфрмації: більшсть кожен день вживає цей продукт, ну і "всі ми склаємося (фізично) з того, що їмо. :ze_va_et:
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: Хліб

Повідомлення TanyaK » 30 січня 2013, 15:36

Хліб на заквасці, це те саме, що пиво на хмелю - природне бродіння. Чого на дріжджах вважається гіршим, не знаю, а шукати лінь (колись давно читала про це). А от чи зброджують тісто в теперішніх умовах - не знаю. Але розповідали, що кращий хліб таки "Дарницький" (до речі, в моїй сім'ї його люблять найбільше), бо при випіканні "Ковельського" дуже важливо строго дотримуватися технології: градус вище, градус нижче і вже хліб не такий, як треба.
До речі, хліб на заквасці не може бути дешевшим за звичайний, а то буде дорожчим десь удвічі.
Колись в супермаркеті купила хліб в пакеті, не пам'ятаю, чийого виробника, смак якого нагадав смак колишнього ОРСівського. На жаль, більше такого не зустрічала. От за таким хлібом я шкодую.
Зайшла на 5 хвилин в Інтернет - півдня пройшло.
Аватар користувача
TanyaK
 
Повідомлення: 107
З нами з: 03 листопада 2010, 13:58
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Хліб

Повідомлення mixmeister » 04 жовтня 2016, 11:22

Доброго дня!Хто пече хліб у хлібопічці?Поділіться рецептами будь ласка :smu:sche_nie: Купив хлібопічку,буду пробувати.Якість нашого хліба на даний момент не дуже :za_da_va_la: Хочу хліб на зразок Дарницького.Дякую!
-----------------------------------------

-----------------------------------------
Аватар користувача
mixmeister
 
Повідомлення: 482
З нами з: 25 червня 2008, 21:09
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 15 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Хліб

Повідомлення Simpson » 04 жовтня 2016, 14:29

Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Хліб

Повідомлення nekton » 07 жовтня 2016, 12:38

Для темного хліба потрібен солод. Щоб не крішився - клейковина.
Без цих двох інгрідієнтів розчаруєшся вже через пару випечених буханок.
В Ковелі солод бачив лише раз. Купую через інтернет
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Хліб

Повідомлення mixmeister » 10 жовтня 2016, 10:22

Дуже дякую за поради!А рецепт не підкажете?Цікавить саме чорний.Дякую.
-----------------------------------------

-----------------------------------------
Аватар користувача
mixmeister
 
Повідомлення: 482
З нами з: 25 червня 2008, 21:09
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 15 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Хліб

Повідомлення Sergo21 » 25 листопада 2016, 18:38

В хлібопічці на заквасці дуже важко спекти хліб. Треба біля неї постійно щось робити. Тому, коли я почав пекти хліб на заквасці - хлібопічку продав. Користуюсь духовкою і формами для хліба. Інколи роблю подовий. Житній хліб можна робити з солодом (заварний, більше мороки, хоча смачніший) і без нього. Клейковинами, різними покращувачами і т.п. не користуюсь - тільки борошно, вода і сіль. Можливі добавки льону, висівок, насіння соняшника, кунжуту і т.п. Колись тримав дві закваски - житню і пшеничну, відповідно для різних хлібів. Пшенична вже видохлась, лишилась тільки житня, але вистачає. Вже більше 2 років користуюсь.
Sergo21
 
Повідомлення: 171
З нами з: 17 березня 2008, 14:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: Хліб

Повідомлення Nikol » 18 квітня 2017, 10:09

А я печу хліб у хлібопічці, там одразу були рецепти, то виходить дуже смачно.
Nikol
 
Повідомлення: 10
З нами з: 30 листопада 2016, 15:21
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.


Повернутись до Господар(ка)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron