Сподобався форум - постав +1

П'ятниця. Контрастний душ.

Все про відносини між закоханими, батьками-дітьми, керівником-підлеглим і т.д..

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 13 листопада 2010, 12:54

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Fantoman » 13 листопада 2010, 13:21

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 13 листопада 2010, 13:29

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Fantoman » 13 листопада 2010, 13:34

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 13 листопада 2010, 14:08

Вам ще повезло. В любому випадку у розвідку кладуть "іздєліє №2" :smu:sche_nie:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Fantoman » 13 листопада 2010, 19:05

Я в смислі від купання.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 20 листопада 2010, 20:45

Один день на інтернет. Лише один день. Наступна неділя має бути не простою за останні пару років . Хазяїна викликали в столицю і я знаю що це. «Оптімізіція расходов на…» А він там вперше, а для профі чергове "кіно". Я після виходу на пенсію вже змінив пару хазяїв. Москалі сюди їдуть ну дуже рідко. Бояться – приїхати просто, а повернутись є проблеми. Хоча відпочинок тут чудовий. Палочка-виручалочка – Алтай. Знайдете в інеті. Сибірська Швейцарія.
А мене «окучують» спогади від подорожі по Волині. Вибачаюсь знову, не завжди адекватно можу перевести з рус на укр. Я знаю сільську мамину мову, але якась вона тепер не така. І нічого поганого тут бути не може (тилє, поросє, жандар польський). І українська міняється, буде час-буду наздоганяти. Я про свою подорож хочу написати делікатно.
В Ковелі все добре, але кличе дитинство. Ми вже дорослі, навіть дуже дорослі. Приїхати на таксі - викликати підозру та розмови на пару місяців. Йду пішки, спека. Непомітно для односельчан (думаю непомітно) відчиняю хату. Я ще пам’ятаю глиняну підлогу і запах смажених сливок та яблук на бляшках в цій хаті, у її батьків. Пам’ятаю, як малим бігав під блискавками і зливою, шукав в лісі її та її бабу, бо вони вчасно не повернулися з лісу. Здається, тоді перевірив кожне дерево, кожний бліндаж, промок до нитки і зірвав голос. І, мабуть, якраз тоді вже не по-дитячому відчув, що є якась внутрішня сила, що заставляє нас нехтувати собою для своїх ближніх. Вона вже давно закінчила ВУЗ і якось так склалося, що життя повернуло її сюди. Пам’ятаю, просив купити гарнітуру та комп роки два назад для Скайпа. Наївна простота! Зате її син скоро одягне пагони офіцера. Як так сталося – інша тема.

Вас коли поливали з відра колодязною водою на заході сонця? Вам терли спину, а Ви того не помічали і тільки мозок прокручував - зараз…зараз..зараз… На Вашу голу… спину дивилися образки на стіні хати?

Я жайворонок, після 5-ої години ранку вже не сплю. Пастух жене корів на пашу, я йду в ліс по дитячих місцях, шукаю гриби. Цей рік в серпні грибами не радує. Грибами раніше називали «правдивці» та «красноголовці». В лісі я, як вдома, тільки моя охота «тиха». Відро лисичок на пательні з сметаною дуже чудово. Лисички один день, другий… До сметани добавляються різні приправи та овочі, але я знаю, що врешті-решт кросівки попросяться в дорогу. Але ніхто ніколи не кине прокляття мені в спину, так було завжди. Хтось колись казав: я вдячний друзям – вони роблять мене добрішим, я вдячний ворогам - вони роблять мене сильнішим. У мене немає ворогів і я завжди повертаюсь колись.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 04 грудня 2010, 18:22

… Чую, як хтось кричить , що пропали машини – повикрадали туареги… Виглядаю в вікно і розумію, що їх просто засипало піском. Повністю… Знову якесь марево… Жара, але чому вона мене так зараз бентежить? Жара… Рот сухий, навіть язик не рухається, дуже хочеться пити. А коли була піщана буря, котра зараз година? І чому так темно і я нічого тепер не бачу? Мізки включилися, переглядаю якесь «кіно» і нарешті відчуваю спиною чисте простирадло, воно таке чисте, що просто сліпить все довкола і я нічого не можу розгледіти. А звідки у мене воно? Поступово очі привикають до темряви і вже можна розгледіти стіни, вікно. Я все зрозумів поступово – це реанімація. Помаленьку згадую все. Але як давно я тут? Я не знаю скільки я тут. Хочеться пити, але відчуваю, що ще більше хочеться в туалет. Може когось покликати? Я бачив колись, як в таких випадках приносять судно. Нє-нє-нє! Та й язик присох просто. Ноги ніби цілі, але щось погано слухаються. Якось вилажу в коридор і чомусь знову кругом пісок і спека, але по спині прохолода, що це? Повертається свідомість і я лежу спиною на прохолодному кафелі. Скільки пролежав? Поки не можу увімкнути внутрішній годинник. Медичка спить за столом в протилежному кінці, мені значить в інший бік. Знову жара – прохолода по спині – знову жара і знову кафель. Дорога назад вже без втрати свідомості. Це радує. Перший сміх після повернення в свій бокс – за ліжком унітаз і раковина з краном. Ну чи не ідіот?! Зранку професорка задає багато питань, майже не відходить весь день, на другий ранок вже к.м.н приводить своїх інтернів і показує на мене, як на якесь чудо. Хочу послати всіх професійним сленгом, але «какой інтересний і загорєлий» повертає мені мої 25 років.
Все, хватить тут валятись, треба прискорити процеси видужання. Падаю на підлогу і віджимаюсь. М’язи пам’ятають, та серце ще не може так перекачувати кров. Невеличка криза. Почув якось випадково «жаль парня, тепер уже он не сможет…(нє-нє-нє, не про те подумали ::yaz-yk: , зв’язано з професійною діяльністю!). Міняю тактику : менше раз віджатись за раз – більше раз впасти з ліжка на підлогу за день. Днів через десять результат – переводять в загальну палату. Це були такі кайфові дні! Ніяких особістів з їх питаннями: "Бежит незнакомый тузємєц с копйом - Ваши действія?".
Ви думаєте ліки піднімають хлопців? Медики також в цьому ну дуже сильно впевнені. Але все простіше. Коли від корпусу до корпусу проходять групи молодих медичок-студенток, то там навіть на клумбах трава встає! А хлопців від вікон не відірвати! Адреналін та гормони-феромони молодому організму самі кращі ліки. Ну і мене це ніяк не могло не зачепити – затоваришував з молодою дохторкою , але ж в інших корпусах тоже дівчат повно. І ось вночі раз повертаюсь в свою палату через вікно під ранок і … сидить моя мадама на моєму ліжку чекає давненько… :a_g_a: Єдине, що вона підтвердила раніше не раз написане і запам’ятала на все життя, що десантуру по голові бажано не бити – толку ніякого, та й інструмент швидко ламається. Виписали мене через день-другий. А мадама моя помстилася мені пізніше - вийшла заміж за мене :hi_hi_hi:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Ruslana TS » 11 серпня 2014, 23:55

пропало багато гарних тем.
всі пишуть про війну...
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 11 вересня 2014, 03:54

Будуть ще кращі часи :a_g_a:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Ruslana TS » 11 вересня 2014, 16:46

з поверненням
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 11 вересня 2014, 17:11

Ще не повернувся - поки в Туреччині. Тут інтернет амно, постійно відвалююсь. Днів через десять буду вдома. Є про що написати. Водичка гірко-солона +31 :dan_ser:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Ruslana TS » 11 вересня 2014, 17:47

не пий її, а купайся
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення sibstupa » 12 вересня 2014, 05:28

Бгг :ya_hoo_oo:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: П'ятниця. Контрастний душ.

Повідомлення Грішаня » 12 вересня 2014, 11:49

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Він+Вона, Він+Він, Вона+Вона )))

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron