Сподобався форум - постав +1

Революція 2013

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"

Янукович
1
3%
Кличко
2
6%
Порошенко
22
61%
Тимошенко
2
6%
Тягнибок
1
3%
Медведчук
1
3%
Симоненко
0
Немає голосів
Ярош
2
6%
Тигипко
1
3%
Мені все рівно
4
11%
 
Всього голосів : 36

Re: Революція 2013

Повідомлення Hapuga » 27 лютого 2014, 13:03

Труп можливо й не міф. А по твоєму голова від тіла, в районі де стріляють та лунають вибухи, може відділитись тільки по одній причині? Звісно це криваві ескадрони смерті та "тітушки". Ви хоч іноді вмикайте критичне мислення. Не все, що пишуть в інтернеті є правда. Я тут взагалі чув, що на майдані, кожен день страчують людей, алеж ми розумієм , що це нісенітніця.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Революція 2013

Повідомлення Гість » 27 лютого 2014, 13:08

Гість
 

Re: Революція 2013

Повідомлення mike_fashist » 27 лютого 2014, 13:25

mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: Революція 2013

Повідомлення Гість » 27 лютого 2014, 13:50

На мою думку вся різниця в схваленні\несхваленні, підтримці\непідтримці, розумінні\нерозумінні і навіть участі\неучасті в Майдані - в самоідентифікації людей, а саме на скільки кожна конкретна людина відчуває себе Українцем. Почитайте українську історію, послухайте зрештою українських народних пісень! Вся українська історія просто пронизана боротьбою за свободу. Навіть гімн послухайте: "Душу і тіло ми положим за нашу свободу...". Тобто, люди готові навіть віддати життя, але не бути пригнобленим.

Треба віддати належне: якщо детально придивитись до тих же українських народних пісень - то воювати люди не люблять, тобто не можна назвати український народ войовничим. В піснях український козак частіше виглядає лінькуватим і... закоханим. Проте ідея волі є домінуючою в усій український культурі попри високий поріг терплячості українського народу.

Так невже хтось вважає, що на Майдані могло бути якось інакше ніж так як воно відбулося? Яким же сильним повинно бути відчуття гноблення щоб пасивний, миролюбивий і "любвіобільний" народ змушений був вдатись аж до збройного протистояння з гнобителем в сучасній світовій історії?!

Тому я вважаю той, хто не схвалює повстання українського народу на Майдані - той просто не відчуває (чи недостатньою мірою відчуває) свою ідентичність до українського народу (я можу розвинути це питання якщо комусь цікаво). Можливо тому Майдан по своїй суті малоймовірний в Росії - тамтешній народ просто неспроможний настільки відчувати дух свободи і тому їхнє протистояння на Болотній площі свого часу виявилось просто стоянням проти.

І тому я горджусь що в Україні ще залишись настільки чистокровні (за духом) українці, які здатні протистояти гнобленню в найкращих традиціях української культури! Я вважаю, що Герої Небесної сотні недаремно віддали своє життя, і зокрема - за мене. Мені прикро визнавати себе недостатньою мірою пронизаним українських вольнолюбивим духом - тому я і не був на Майдані, хоча повністю підтримував його з перших днів. А той, хто каже, що все було даремно - з таким самим успіхом може сказати, що і жертви Великої вітчизняної війни були даремними, адже зараз при владі та ще шваль і якби ми програли - то зараз жили б в Німеччині. Тому я вважаю, що загиблі в боротьбі за свободу - це всім нам (особливо тим, хто не брали безпосередньої участі в подіях) шанс хоч трохи виправитись в кращий бік. Саме цим ми можемо зробити ці жертви недаремними...

Слава Україні! Героям слава!
Гість
 

Re: Революція 2013

Повідомлення irma » 27 лютого 2014, 13:52

Сміється той, хто ......., ну , далі знаєте.
Люстрація має бути для всіх чиновників при владі (як районної, так і міської). Не залежно від партійної приналежності.
Повне перезавантаження.
Востаннє редагувалось irma в 27 лютого 2014, 13:59, всього редагувалось 1 раз.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Революція 2013

Повідомлення igorsolop » 27 лютого 2014, 13:52

На мою думку вся різниця в схваленні\несхваленні, підтримці\непідтримці, розумінні\нерозумінні і навіть участі\неучасті в Майдані - в самоідентифікації людей, а саме на скільки кожна конкретна людина відчуває себе Українцем. Почитайте українську історію, послухайте зрештою українських народних пісень! Вся українська історія просто пронизана боротьбою за свободу. Навіть гімн послухайте: "Душу і тіло ми положим за нашу свободу...". Тобто, люди готові навіть віддати життя, але не бути пригнобленим.

Треба віддати належне: якщо детально придивитись до тих же українських народних пісень - то воювати люди не люблять, тобто не можна назвати український народ войовничим. В піснях український козак частіше виглядає лінькуватим і... закоханим. Проте ідея волі є домінуючою в усій український культурі попри високий поріг терплячості українського народу.

Так невже хтось вважає, що на Майдані могло бути якось інакше ніж так як воно відбулося? Яким же сильним повинно бути відчуття гноблення щоб пасивний, миролюбивий і "любвіобільний" народ змушений був вдатись аж до збройного протистояння з гнобителем в сучасній світовій історії?!

Тому я вважаю той, хто не схвалює повстання українського народу на Майдані - той просто не відчуває (чи недостатньою мірою відчуває) свою ідентичність до українського народу (я можу розвинути це питання якщо комусь цікаво). Можливо тому Майдан по своїй суті малоймовірний в Росії - тамтешній народ просто неспроможний настільки відчувати дух свободи і тому їхнє протистояння на Болотній площі свого часу виявилось просто стоянням проти.

І тому я горджусь що в Україні ще залишись настільки чистокровні (за духом) українці, які здатні протистояти гнобленню в найкращих традиціях української культури! Я вважаю, що Герої Небесної сотні недаремно віддали своє життя, і зокрема - за мене. Мені прикро визнавати себе недостатньою мірою пронизаним українських вольнолюбивим духом - тому я і не був на Майдані, хоча повністю підтримував його з перших днів. А той, хто каже, що все було даремно - з таким самим успіхом може сказати, що і жертви Великої вітчизняної війни були даремними, адже зараз при владі та ще шваль і якби ми програли - то зараз жили б в Німеччині. Тому я вважаю, що загиблі в боротьбі за свободу - це всім нам (особливо тим, хто не брали безпосередньої участі в подіях) шанс хоч трохи виправитись в кращий бік. Саме цим ми можемо зробити ці жертви недаремними...

Слава Україні! Героям слава!
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Революція 2013

Повідомлення mike_fashist » 27 лютого 2014, 14:03

mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: Революція 2013

Повідомлення Гість » 27 лютого 2014, 14:47

Гість
 

Re: Революція 2013

Повідомлення Hapuga » 27 лютого 2014, 14:55

Владу кухарок, вже проходили. Але було це настільки давно, що конче потрібно оновити пам"ять. Історія згладжує кути, і досить часто ореол романтики присутній, в тих подіях, де нічого крім ненависті, болю і крові немає. Козаки були прекрасними та хоробрими воїнами, та їхня жорстокість теж загально відома. Проводити паралель між Великою Вітчизняною Війною, та громадянською війною, на порозі якої ми стоїмо, на мою думку аморально. Це не одне і теж. І сьогоднішнє керівництво, замість того щоб закликати народ до єдності, а час назад не повернеш і сталося те ,що сталося. Замість того щоб заспокоїти маси і почати будувати нову державу, яка зможе і національними інтересами не поступатись, та й з сусідами жити в злагоді. То в нас шукають як не внутрішніх то зовнішніх ворогів. Може вистачить "боротись", а почнем працювати і будувати?
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Революція 2013

Повідомлення irma » 27 лютого 2014, 15:23

Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Революція 2013

Повідомлення 2359 » 27 лютого 2014, 15:55

Ну що, прихильнику майдану і революції... Зустрічайте нову владу.
(Обережно мат)
Не виключай телефон. Не закривай наших світлих вікон. (С.Вакарчук)
Аватар користувача
2359
 
Повідомлення: 100
З нами з: 24 січня 2014, 01:00
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 25 разів.

Re: Революція 2013

Повідомлення KOT » 27 лютого 2014, 15:59

Не підтримую такого підходу.

і не варто тут писати що прихильники майдану - це прихильники не зрозумілого поділу влади. Усі ж знають, що майдан проти Януковича впершу чергу.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Революція 2013

Повідомлення Hapuga » 27 лютого 2014, 16:05

Так саме гірше те, що ця "людина", керує ПС в Західному регіоні. Цей відморозок дискредитує весь цей рух. Яким це недалеким потрібно бути, щоб давати йому владу. І ми хочемо , щоб Крим та Схід не звалював до Росії? Хто не знає, він в 1-у Чеченську воював на боці Дудаєва, за що мав нагороди.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Революція 2013

Повідомлення igorsolop » 27 лютого 2014, 16:08

Ще додам. Той, хто вважає всі події події братовбивчою війною, коли з одного і з іншого боку громадяни однієї країни - той де в чому лукавить. Поясню. Коли на твій дім, на територію твоєї свободи, законно закріпленої в Конституції, посягає злодій - то будь-яка адекватна людина стане на охорону. Ніхто, коли злодій б"є і принижує його дітей, коли гвалтують його дружину не буде особо перебирати методами чи сідати за переговори з гвалтівником, а всіма підручними способами даватиме відпір злочинцю, а інколи (якщо це потрібно, хоч і без особливого ентузіазму, але якщо інші методи не діють) і із зброєю в руках. Хоч той нападник - це теж житель України - ні в кого не повернеться язик назвати його братом. Ніякий він не брат!

Так от, я думаю, що в усіх нас в міру нашого духовного розвитку різне сприйняття свого Дому: де в кого домівка окреслюється лише периметром своєї (хоч і відносно великої 2- чи 3-кімнатної) квартири, де в кого в це поняття входить двір навколо рідного будинку, де в кого - місто. А в найбільш духовно розвинених людей в поняття рідного дому входить вся країна, а жителів цієї країни така людина вважає рідними братами і сестрами і готова стати на захист їх прав. Можливо комусь важко таке уявити, але я вірю що це так.

Я думаю тепер, коли злодіяння минулої влади видно навіть тим, хто раніше не хотів цього бачити, не важко розібратись в моїй аналогії. Якщо не дякувати - то вже точно не судити тих, хто ціною свого життя захищав нас з вами коли влада нас грабувала, гвалтувала і знущалась! Захищав як міг і чим міг. Захищав від тих, хто посягав на територію свободи кожного з нас, закріплену в Конституції. Захищав навіть тих з нас, хто не відчував як його гвалтують.
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Революція 2013

Повідомлення 2359 » 27 лютого 2014, 16:10

Не виключай телефон. Не закривай наших світлих вікон. (С.Вакарчук)
Аватар користувача
2359
 
Повідомлення: 100
З нами з: 24 січня 2014, 01:00
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 25 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей

cron