Сподобався форум - постав +1

Самсунг гелексі та айфон - що круче

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Re: Самсунг гелексі та айфон - що круче

Повідомлення Vi. » 02 серпня 2013, 19:37

Мнений много.... У меня Nokia Lumia 710. Увидев эту ветку сразу вспомнила рекламу :-) :-) :-) -


Аватар користувача
Vi.
 
Повідомлення: 251
З нами з: 16 червня 2007, 20:44
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста:

Re: Самсунг гелексі та айфон - що круче

Повідомлення KOT » 02 серпня 2013, 19:45

нікого не хочу образити, але із НОКІЇ (сучасної) телефон, що із таврії - автомобіль)))
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Самсунг гелексі та айфон - що круче

Повідомлення Vi. » 02 серпня 2013, 20:06

Аватар користувача
Vi.
 
Повідомлення: 251
З нами з: 16 червня 2007, 20:44
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста:

Re: Самсунг гелексі та айфон - що круче

Повідомлення osram » 04 серпня 2013, 18:10

На даний момент користуюсь Айфоном) Перед ним був самсунг гелексі.. Якого випадково втопив(( На мій поглад У айфона ільш закрита операційна система а в Андроїді більш відкрита не треба різний джейлбрейків і іншої фігні.. Я б все ж таки якщо б міг повернув би свого гелексі)
osram
 
Повідомлення: 76
З нами з: 23 березня 2013, 00:22
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Самсунг гелексі та айфон - що круче

Повідомлення Гість » 10 серпня 2013, 19:19

А який колір кращий - синій чи зелений? А що краще день чи ніч? А щодо крутості - що дорожче те й круче. Що галаксі, що айфон - для хом'ячків і офісного планктону. Круче Vertu Ti. Бо він коштує $21 700.
Зображення
Це щодо крутості і понтів. А щодо зручності і практичності тут в кожного свої потреби. Так що сперечання про телефони безглузді і дитячі - особливо "що круче"

KOT, зсилаючись на що, ти зробив такі виводи? Твої слова схожі на слова білявки або ТП "Я хочу цей, тому що він рожевенький, а цей не хочу він чорний". Пора вже подорослішати. Я краще абонемент на фітнес візьму на 5 років ніж потрачу на іграшку, яка через рік впаде вдвічі в ціні - мінімум! В принципі вже впала ціна з 7500 до 5500 за новий про б/у краще взагалі не говорити. Дуже сподобався пост Андровіта, де було написано Айфон - якщо у вас грошей більше ніж здорового глузду. Хоча це відноситься і до топових Галаксі і Лумій за шалені гроші.
Гість
 

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення present » 26 грудня 2013, 01:20

iPhone 4 - зато це якість і надійність + стиль!!! ;;-)))


:hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: Ну да якість -може,стиль- не знаю ) А от ціна і функціонал) Чого тільки стоїть гавняна камера)

Без образ,але айфон,айпед,айпод і т.д (Apple) продукція цієї фірми ну навіть близько не вражає,чого не можна сказати про як ви виразились "усього того лайна" .Да це лайно старається і робить дійсно круті речі,та візьми ти в руки той самий Galaxy ,це король телефонів і по функціям і по якості,і наскільки дешевший.А айфон ну що тут скажеш розрекламоване американцями,але як завжди нічого не стояще "г....о".Скільки не клацав цими телефонами і скільки не користувався,камера в айонах-----шлак,функціонал на 4 з мінусом по 5 балах (разрешеніє екрана слабе,тип матриці допотопний,якість матриці слів нема),ціна -- космос, приколи з їхніми блутусами,приколи які фірма робить щоб тільки бабки сколотити на приложеніях, дизайн на "любітєля" може й гарний(я рахую що ні).Тупо гарно розпіарена фірма ,нічого більшого.А люди наші не далекоглядні і беруть бо модний айфон) так смішно ) Єдина шо там нормальне в айфонах так це операційна система і все.Без обід і суперечок,але користувався айфоном майже рік (3 місяця четвертим і майже пів року пятим) і є над чим зробити висновок.
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення Altair » 28 грудня 2013, 02:35

Життя - це гра, але з однією спробою...
Аватар користувача
Altair
 
Повідомлення: 216
З нами з: 10 листопада 2006, 22:08
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення present » 28 грудня 2013, 05:08

Ну знаєте для кожного слово зручно означає різне поняття.Але по опитуванні за останній рік погляди розділились 50 на 50 андроїд і мак ( хоча попередній рік в цюму опитуванні виграв МАК ос) Так що час змінюється і змінюються вподобання).Так що хто його знає тут спорити можна довго.Мені особисто андроїд зручніша,раніше користувався симбіан(якщо хто знає), друзям і віндовс непоганий,так що тут все діло в смаку ,а зі смаками не поспориш).
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення Amaterasu » 28 грудня 2013, 17:35

Для чего действительно нужна смелость, так это для искренности...
Аватар користувача
Amaterasu
 
Повідомлення: 381
З нами з: 12 листопада 2009, 19:10
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення Altair » 28 грудня 2013, 22:34

Востаннє редагувалось Altair в 29 грудня 2013, 04:00, всього редагувалось 1 раз.
Життя - це гра, але з однією спробою...
Аватар користувача
Altair
 
Повідомлення: 216
З нами з: 10 листопада 2006, 22:08
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення Amaterasu » 28 грудня 2013, 23:16

1. З яких пір використання Тунця є проблемою?
2. Будь-які фільми наразі є на трекерах у всіх доступних форматах, знову ж не бачу проблеми. До того ж у App Store є немало безкоштовних програм, які дозволяють дивитись на iPhone навіть MKV.
3. У Windows Phone узагалі все просто як двері і можливостей для кастомізації там є немало.

В будь-якому разі, я сперечатись на цю тему не збираюсь - воно того не варте. Усе-одно тут, на форумі, кожен другий дико помішаний (у хорошому сенсі) на Андроїді - заклюють ;)
Востаннє редагувалось Amaterasu в 29 грудня 2013, 00:35, всього редагувалось 1 раз.
Для чего действительно нужна смелость, так это для искренности...
Аватар користувача
Amaterasu
 
Повідомлення: 381
З нами з: 12 листопада 2009, 19:10
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення AndroVit » 28 грудня 2013, 23:25

Знаючи і вміючи можна зробити майже все. Однак у більшості середніх користувачів зі знаннями і вміннями якось не склалося.
Колись майкрософтовські маркетолои використовували словосполучення "интуитивно понятній интерфейс". Особисто для мене Андроїд легкий і простий в розумінні. Якщо, звісно, не лізти в хащі. Але прості операції - встановити чи знести програму, щось скопіювати, запустити - зрозумілі з першого тику.
Акумулятори - то на розгляд користувачів. Комусь важливо тижнями не братися за зарядку, а комусь вистачає пам'яті (людської :-) ) щоб контролювати стан акумулятора і розуму, щоб оптимізувати систему.
Коротше, на смак і колір всі фломастери різні.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення present » 28 грудня 2013, 23:45

получилась гаряча тема).Я думаю час покаже що краще,і так само як вмер Symbian і Palm OS (які були популярні дуже в 2004-2008) то так само може і померти Андроїд і iOS. Так що тут спорити можна дійсно довго,людина сама візьме в руки покористується і вибере.
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення Altair » 29 грудня 2013, 03:53

Життя - це гра, але з однією спробою...
Аватар користувача
Altair
 
Повідомлення: 216
З нами з: 10 листопада 2006, 22:08
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.

Re: порекомендуйте телефон

Повідомлення Amaterasu » 29 грудня 2013, 23:30

Altair, для тих, кому стандартного функціоналу у айфоні мало існує така штука, як джейлбрейк і зробити її навіть простіше ніж отримати рут права на Андроїді. Щодо скачування фільмів, знову ж таки існує софт у Апп сторі, який дозволяє скачувати файли з певних файлобмінників і потім їх переглядати (будь то фільм чи іншого типу файл). Один мінус - такий софт зазвичай платний. Щодо зручності, - розблокував телефон і усе перед носом, лише сторінки спрінгборду гортай. Навіть коли даєш його комусь покористуватись, людина майже одразу освоюється. Налаштування теж інтуїтивно зрозумілі навіть більшості не найкмітливіших юзерів. Колись у мене був HTC на Андроїд 2.3 - там було усе більш-менш зручно лише завдяки інтерфейсу Sence (нові його версії уже не такі зручні). А як узяв у руки планшет Самсунг - одразу розбігаються очі. Якось там усе понапихувано на кучу. Поки більш менш розібрав що до чого пройшла година часу. Тут можна говорити багато, але для кожного зручність у користуванні тим чи іншим девайсом визначається по-різному.
Для чего действительно нужна смелость, так это для искренности...
Аватар користувача
Amaterasu
 
Повідомлення: 381
З нами з: 12 листопада 2009, 19:10
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron