Сподобався форум - постав +1

10 років форуму 18 листопада 2013р.

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення irma » 23 жовтня 2013, 00:40

Отже, маємо час на підготовку і організацію (манікюр-педикюр-депіляцію)... :hi_hi_hi:
Солідна дата на носі - 10 років форуму! Ювілей!!!
Пишемо тут таке:
1.Чи маєте бажання прийти на зустріч форумчан? (18 листопада - понеділок).
2. Ваші пропозиції щодо проведення (де, як, о котрій годині?).
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення BOLIK » 23 жовтня 2013, 01:18

Хм, 10 років, цікаво. Цікаво було б нарешті побачити ху іс ху)
Ато вже 8й рік на форумі скоро буду і ніразу на таке не заходив.
"Play every game as if it was you last."
-Allen Iverson
Аватар користувача
BOLIK
 
Повідомлення: 1115
З нами з: 26 лютого 2006, 18:23
Звідки: From free trow line
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення sibstupa » 23 жовтня 2013, 06:45

Хороша дата для людей, котрі приходять сюди поспілкуватись, відпочити, отримати відповіді, для тих хто живе цим форумом і тонко відчуває його. Обов’язково тре посидіти в останній раз. До літа форум вже не доживе. Де ті на кому цей форум завжди тримався, кого завжди було цікаво читати? Лише пару форумчан зараз якось витягують його і не дають остаточно загнутись. Чому так сталось?

Мені особисто не вистачає тих людей, одне ім’я котрих завжди приваблювало прочитати їхні нові дописи, було цікаво послухати їхні думки, оцінки, постаратись зрозуміти їх внутрішній світ за різними ніками. Я б ще зрозумів, коли б тут лютував модераторський ідіотизм та трибунал. А так виходить, що форум став нудний і нема кому повести за собою і повчити спілкуванню нових молодих ковельчан-форумчан, повчити їх як правильно знаходити спільну мову, не забиваючи «під лавку» індивідуальність кожного. Дивлюсь народ реєструється та, нажаль, незабаром десь пропадає або просто чекає «розвлікуху».
Довелось їхати нещодавно з двома молоденькими гарнюнями-кицюнями в купе. Одна вчиться в Києві і регулярно заходить на форум, а та що живе в Ковелі сказала: «А що мені там робити? Я і так все про місто знаю…»

І дійсно, саме якісь «смажені» новини викликають поки ще збільшення рейтингу. Це зрозуміло, але форум в основі своїй передбачає якраз спілкування. Навіть в об’явах толку нема, нічого там толком не продається – проаналізуйте. Сюди навіть тролі вже не заходять. На мою думку, власники сайту спустили все по течії. Я не бачу з їх сторони ніяких дій по спасінню цього інтернетресурсу. Можливо комусь і вигідно мати контрольований затурканий місцевий сайт без думаючих, дотепних, політично зрілих форумчан. Тому я вип’ю за ювілей стоячи і мовчки…
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення Igal » 23 жовтня 2013, 08:42

Тут зіграли в певних людей дитячі амбіції, мов перестану писати, то форум загнеться. А на рахунок молоді..., соцмережі з'їли. Та й лінь просто писати.
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення 777 » 23 жовтня 2013, 08:48

Ірма. Якщо питати про пропозиції то їх буде безліч а толку ноль. Беріть все в свої руки і призначайта час, місце, і все. Хто хоче, зможе, той прийде.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення AndroVit » 23 жовтня 2013, 08:52

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення sibstupa » 23 жовтня 2013, 09:10

Головному Гетьману Глобуса
Від підсотника-резидента

СЛУЖБОВА ЗАПИСКА

Інформую про нову загрозу спокою, апетиту і розкладу дня для оточуючих мене об’єктів, що може вилитись за межі моєї резиденції та перерости в неконтрольовані дії на вулицях н.п. Ковель і розповсюдитись на весь ВАШ глобус. Я отримав інформацію, що наближується несанкціонований і неконтрольований ювілей інетнаркоманів-форумчан вказаного н.п., в зв’язку з чим пропоную вжити негайних заходів:

1. Віддати розпорядження про підготовку урочистого банкету в ВАШІЙ головній бенкетній залі.
2. Відправити дезертирам вказаного форуму запрошення з золотою печаткою на фірмовому папері об’єктам toha, Фантоман, igorsolop, TASCO (і ще десяткам обєктів, вишкрябаним скальпелем на стіні в куточку слави моєї резиденції) зі словами «ВЄРНІСЬ Я ВСЬО ПРОЩУ».
3. Розробити плян та виділити фінанси на вживлення в форум наших самих дотепних резидентів під псевдо Троль1, Троль2, Троль3 замість розстріляних.
4. В тему «відповіді-питання» вживити спеціальних агентів під псевдо Ерудит, котрі своїми словами дохідливо перекажуть суть питання і котрі не будуть матюкатися словами «пішовтинавікпедію».
5. Об’єктів під псевдо ТП ( – Lukmore) за слова на форумі "Зайшла така загадлива, нікого нема, присіла. Посиділа, похитала ніжкою, нудьга, ніхто не клюнув, вийшла…" дозволити спеціальним агентам під псевдо Модер нагороджувати оргазмом в сауні на Вільці.
6. Самим агентам під псевдо Модер категорично заборонити приймати участь в дискусії під своїм псевдо. Правослухняним та дисциплінованим інтернетнаркоманам-форумчанам така «дискусія» інтуїтивно затикає рот, а у форумчан під псевдо Ідіот викликає неконтрольовані позиви до дефекації фекальних мас в народ, що може викликати загрозу нашому спокою.
7. Об’єкти під псевдо Сноб за слова "фулі ви тут розумієте, селюки…" не розстрілювати відразу, а в цілях виховання інформувати мене і зобов’язати проводити прилюдне збочення лекцією про людей 1-2-3-го сорту у властивій мені палітрі.
8. Розстрілюйте безпощадно лише нудьгу фінансами для Вашого і мого спокою.
9. Не жміться – справа того коштує.
10. Тицяю чолом і прошу Вашу Ясновельможність в цілях конспірації поміняти мій код і ввести для мене нове псевдо Нострадамус, по інформації моїх агентів псевдо ще вільне.
11. Чмокі!

Резиденція та сама, палата №х, 2013р.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення НОСТРАДАМУС 2 » 23 жовтня 2013, 16:02

…и соберутся к концу года 2013-го от рождества Христова не работники хлеб сеющие и уголь добывающие, души и органы лечащие… а змиюко воинственные племени к тому времени интернетом именуемые…

… и соберутся они и пировать будут во время чумы к тому времени форумным кризисом именуемым…

… и речь держать будут о людях уважаемых и детях их, и возжелают чтобы биты были те люди уважаемые и чада их мажориками именуемые…

… и пить будут воду огненну и воспарят в параллельной реальности…

… и факел чадящий в зубах поджигать будут зажигалками адовыми а не от эталонного огня из Греции…

… и блевать будут кусками жареными тварями невиными и не в благоустроенных сортирах а особенно вблизи заведений, именуемых к тому времени злачными, под взглядами сочувствующими…

… но не придут туда многие из других концов града дабы не видеть сего действа позорного…
НОСТРАДАМУС 2
 
Повідомлення: 5
З нами з: 23 жовтня 2013, 15:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення НОСТРАДАМУС 2 » 24 жовтня 2013, 02:17

… и наступит время холодное долгое к обобщению виртуальному взывающее…

… и побегут живые ручьи рек новых после периода ледникового …

… и наступит время живого общения полезное…

… и забудут люди племени интернетового догмы форумные …

… и пойдут они дорогами нехожеными по лесам и вокруг озёр…

… и опустошат сии дети адовы кладезь огненной воды в бутиках Вопаками именуемы… на месте корчмы детей Израилевых построены…

… и исчезнут их следы в Божественной Вечности с новым видом сознания астрономического…
НОСТРАДАМУС 2
 
Повідомлення: 5
З нами з: 23 жовтня 2013, 15:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення sibstupa » 24 жовтня 2013, 10:51

Головному Гетьману Глобуса (псевдо ГиГиГи) Гриф: терміново шо піпєц
Від підсотника-резидента

ТЕРМІНОВА СЛУЖБОВА ЗАПИСКА

Терміново попереджую Вашу Ясновельможність, що сьогодні я отримав нові докази появлення ворожих секретних резидентів. Спостерігав неодноразово як вони з нормальних людей, невідомим мені способом, перетворюються в маленьких зелених чоловічків і залазять в моє тіло. Також спостерігав, що як тільки зберусь в резиденції бухнути з дівками, то вони вилазять, нікому крім мене не видимі, і сидять в кутку та посміхаються, дивлячись на нас. Неодноразово напускали на мене туману щоб я заснув, а поки я спав, то знущались як хотіли: випивали весь мій віскар, приклеювали мені сонному на пісюн стікер з підписом "навчи мене пісяти я ще маленький", пшикали мені на геніталії пінкою для гоління та писали губною помадою на столі "Доброго ранку, МАЧО!!!"
Пригадую, що називали себе то Ступою, то Сібступою, то Нострадамусом і ще якимись псевдо з київського та львівського форуму і гововорили про захват ВАШОГО Глобуса та всього інтернетпростору.

В зв’язку з особливою загрозою від цих секретних чоловічків, прошу організувати мені захист і відправити мене в супроводі агента під псевдо Альфа і Центавра на Марс до нейтралізації цього явища нашими вченими. До відправлення на планету Марс прошу любі мої неадекватні дії такими не рахувати. Прошу пам’ятати, що це діють ворожі секретні резиденти. Ніякої відповідальності за їх дії я не несу. Прошу передати для ЗМІ моє офіційне звернення. Офіційне звернення передам відразу як тільки зачікінюсь на Марсі.

Секретна Палата №х, 2013р.


Марс, Сонячна сторона, м. Павільйон Біч, п. №6, рік 24/69++ в періоді Великої Ведмедихи.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення irma » 24 жовтня 2013, 12:06

Конкретики по темі бракує явно..., одна sibstupa меле воду в ступі :hi_hi_hi: (сорі, за тавтологію).
:du_ma_et: Цікаво..., від чого так пре - перекис водню, алкоголь, шляпки мухоморів?
Якшо ваша ступа у повній бойовій, не розсохлася - прилітайте :ole_ole:, зустрінем, яко бетмена! :bet_ment:

Отже, пропоную не відходити від організаційної схеми попередніх зустрічей:
- збір віртуалів форуму в реалі призначити на 18.00 в інтернет-центрі бібліотеки (напроти ЗОШ №3);
(я там місцева :na_met_le: Гарантую безболісний запис до бібліотеки і фото на фоні реальних паперових книжок)
- попередньо сам збір перенести на неділю 17 жовтня (для зручності);
- з 18.00 до 19.00 - година чекання, фотографування та інтелектуального спілкування (бо ж в бібліотеці!) Типу, хто яку книгу читав і коли? :du_ma_et:
- кількістю тих, що прийдуть :ot_riad: вирішуємо подальшу культурну :p_a-r_t_y: і не дуже... :dr_ink: програму.
:ya-za: (до речі, не вірю у передбачення. Ні колишніх, ні теперішніх нострадамусів. А то жуєте соплі всілякими передбаченнями: форум помре, пір во врємя чуми, мір... Треба жити зараз і тепер, чим активно і займемся)
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення 777 » 24 жовтня 2013, 14:50

От шо значить покласти на "мужіствіниє" жіночі плечі вирішення питання....все конкретно. Я особисто планую прибути. Ніби все виходить. В бібліотеку мене певно не запишуть безболісно. Я там зальотчик з 1991 року :smu:sche_nie: Взяв книжки.........ну і не повернув..... :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: .Правда через років (ого го вже скільки), прийшла до моїх батьків жіночка з бібліотеки, і мама їй віддала якісь інші книжки.....так що позор мені :smu:sche_nie: . Мені особисто напевне хватить і інтелектуально спілкування........хочааааа...все може бути. :-):
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення Lisichka » 24 жовтня 2013, 15:01

Цікаво було б хоч раз на зустріч прийти) 10 років все ж таки дата!) Але для мене це пізній час, додому не доберусь)
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення Shelest2 » 24 жовтня 2013, 15:16

за добу лише 1 сторiнка. Форум вже не той... :)
Shelest2
 

Re: 10 років форуму 18 листопада 2013р.

Повідомлення AndroVit » 24 жовтня 2013, 15:19

Отже, як я зрозумів, збір в понеділок, але приходити всім на день раніше :-) :nez-nayu:
В програмі свята:
Збір і перекличка, мордобій за старі образи (тільки не по голові), примирення, остограмлення, яке плавно переходитиме в ографінення, співання українських народних та радянських мультиплікацйних пісень (добре, що я колишній артилерист), прощання і розповзання.
І чого ото форум народився не влітку... Але мапємо те, що маємо.
Тепер про сумне
Якщо раптово в когось народиться ідея піти кудись в якийсь заклад громадського харчування з метою вживання, то мушу попередити, що комунізм, на жаль, не наступив. З чого випливає, що бажано мати в кишені (сумочці, рюкзачку) кілька хрустких паперів у валюті, яка вільно приймається у більшості закладів.
Сумбурно, але вроді по суті.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron