Сподобався форум - постав +1

Авіакастрофа на ковельщині

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення AkSeL-A3 » 20 жовтня 2013, 09:25

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. Ш. Руставели.
Аватар користувача
AkSeL-A3
 
Повідомлення: 578
З нами з: 08 січня 2011, 22:25
Звідки: Typiйськ-Ковель
Подякував (ла): 88 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста:

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 20 жовтня 2013, 12:38

Поки розслідуються причини катастрофи і пишеться фантазія для ЗМІ і лохів, хочу продовжити тему. Ні на йоту не сумніваюсь, що для шефа не буде серйозних висновків. Дуже добре знаю як це буває. Продаж літака, порушення кордону, закуп бензину, контракт з пілотом… ніде слідів не буде. А якщо і вилізуть якісь «вуха» та «хвости», то їх прикриють мертвими президентами. На мертвих все і повісять, бо вони вже не можуть заступитись за себе.

« Но есть и Божий суд, наперсники разврата!
Есть грозный суд: он ждет;
Он не доступен звону злата…» М.Ю. Лермонтов





Головному Гетьману Краю
Гриф: Секретно шо піпєц


СЛУЖБОВА ЗАПИСКА


Ясновельможний Пане! Тицяю лобом в подяці за присвоєне мені звання підсотника-резидента!
Тицяю - Тицяю – Тицяю - Тицяю – Тицяю - Тицяю… вибачте захопився.

Інформую Вашу Ясновельможність про нову реальну загрозу. Дякую за присланий Вами секретний порошок №69 під псевдо Шмаль. Також пригостив ним після сніданку об’єкти розробки в цілях отримання інформації.
Хронологія дії порошку №69:
1. Через годину об’єкт під псевдо Телеграф повідав мені, що Головний Скулинський Шеф (далі псевдо ГСШ) заставив його розіслати секретні запрошення в усі аероклюби глобуса.
2. Через дві години об’єкт під псевдо Пілот-Екзюпері повідав мені, що ГСШ заставив його страхом смерті організувати льотні курси на залишках Ан-2 серед жителів відомого Вам населеного пункту.
3. Через три години об’єкт під псевдо Дикий Гусак повідав мені про пляни ГСШ захопити відомий Вам районний центр.
4. Головний об’єкт розробки під псевдо ГСШ під порошком №69 вербовці не піддався. Сидів на ліжку і дивився крізь мене очима як зміюко, гад! Стало страшно, що можу бути демаскований і я натиснув секретну конспіративну кнопку. Наш агент під псевдо Дохтур нейтралізував його на всю ніч.
5. На протязі ночі ГСШ викрикував слова: «Піастри! Піастри!», «Дай папіросочку – у тебе брюки в полосочку!», «Москва-лох! Прізнаніє Амєрікі!» та співав пісню «Дим сігарєт з ментолом…».
6. Впевнившись, що об’єкт ГСШ міцно прив’язаний до ліжка і спить, прошмонав у нього під подушкою і конфіскував речові докази (фото).
7. Знайдені фото 3 (три) штуки прикладаю до службової записки.
8. Чмокі!

Підсотник – резидент.
Секретне місце перебування те саме,
палата №6, рік той самий.

Конфісковані матеріали:


Зображення

Зображення

Зображення
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення AndroVit » 20 жовтня 2013, 12:58

Може досить циркачити? Як-не як, загинуло двоє людей. Так, вони порушували низку людських законів, але особисто мені важко їх засуджувати за це. Загиблі - явно не янголи, але...
Вони не кіллерили, не кіднепили, не розповсюджували наркоту. Просто порушували митне і податкове законодавство. Ну і фіг з ним. Якщо в якогось дупутата стане на один позолочений унітаз на дачі менше - переживе. Керівник податкової, чи начальник зміни на митниці купить нового джипа на місяць пізніше - та і хрен з ними.
А от людські життя - то вже незворотньо. І хай каміння в них кидає той, хто сам без гріха.
sibstupa, Ви кинете перший камінь?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 20 жовтня 2013, 13:19

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення AkSeL-A3 » 20 жовтня 2013, 22:39

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. Ш. Руставели.
Аватар користувача
AkSeL-A3
 
Повідомлення: 578
З нами з: 08 січня 2011, 22:25
Звідки: Typiйськ-Ковель
Подякував (ла): 88 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста:

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 21 жовтня 2013, 09:37

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення AndroVit » 21 жовтня 2013, 10:11

Рядові виконавці винні - сумніву нема. Але риба гниє з голови.

Атмосферу вседозволеності і правового нігілізму насаджували не пацани, які продавали цеглини, а ментовські начальники, які давали команди, що заяви про "дрібні" правопорушення не приймати щоб не псувати звітність.

Дженерики, порушення технології, чорна бухгалтерія, криші на різних рівнях - це все нарив на тілі суспільства. Колись він лусне з кров'ю. Чи то масові безпорядки, чи то появиться якийсь диктатор, чи висадяться зелені чоловічки і почнуть наводити лад.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 21 жовтня 2013, 15:55

Ставлю 100$ на те, що саме зелені чоловічки прилетять і все зроблять. Цікаво, а як себе почувають корупціонери в світлі рішень приєднання до території цивілізованої Феміди? Там агенти нічим не гірші за комітетчиків старої формації. Чи думають, що там вони будуть в розробці лише агентес під псевдо Монікалівінскі?
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення AndroVit » 21 жовтня 2013, 16:03

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 21 жовтня 2013, 16:15

А куди ж подіти те все нахапане, адже навіть римські імператори після смерті лежали в труні з відкритими долонями: " Подивіться, я нічого з собою не забираю..."
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 21 жовтня 2013, 21:33

nekton, тему ще не пора закривати? У Вас завжди цікава достовірна інформація. Що там чути, є якісь результати? Слідство місцеві ведуть? СБУ підключилась?

До мене дійшла інформація, що в Скулині забрали до буцегарні якогось глухого діда, ніби він проговорився комусь, що це він організував біля села аероклуб. Не встигав потратити пенсію за місяць і за рік зібрав велику суму. Шоб кудись потратити, то купив конструктор аероплана і ото за селом його сам по ночам збирав,а вдень дивився Роксолану. На решту пенсії найняв летунів, шоб йому цигарок привезли з фільтром, бо в сільпо таких не завозять. Скіко там того життя залишилось, захтілось хоч трохи по-панськи пожити.

Мля… У мене віскарь закінчився і пенсія тоже…А до нового місяця ще 10 днів… Не знаю як дотягти… Мабуть через місяць-другий переїду в Скулин, там пенсії ого-го! А зараз що робити?.. Я без віскаря не можу. О! Є ідея! Народ, ідея супер!!! Може кому буде цікаво, то за пару сотень мертвих президентів продам ідею. Ідея така: купуємо єроплан. Та нє, в Скулині його знову не будемо ставити і цигарки возити тоже не будемо. То так тільки лохи бізнес роблять. Дивіться, на Волині є Шацькі озера. Ловите мислю? Купуємо ось такий єроплан як на фото.

Зображення


Йому не потрібна ніяка асфальто-бетонна смуга, з любої калюжі злетить і в калюжу сяде. Можна пришвартувати на якомусь віддаленому озерці в очереті, там і людей не буде, не те що в Скулині. Можна буде і літом і зимою сідати без проблем. Для легенди оформляємо дозвіл на покатушки в небі бажаючих-відпочиваючих. Ціни задирати не будемо, думаю від народу відбою не буде. Інвестиції в цю справу окупляться роки через два, але то не головне. Гляньте на карту на якій відстані кордон від озер. Ловите мислю? Нє-нє-нє, я ж сказав, що ніяких цигарок. Цигарки бізнес-лох. Ніколи не розумів тих, хто пакується по ночам, трясеться і везе в машині ті блоки. Навіть на Ан-2 і то не цікаво. Ну гляньте: салон Ан-2 має корисний об’єм 7.38 м/куб. Це з вільним проходом. Якщо завантажити в прохід також з тисячу блоків, то всього ввійде десь 7000 блоків цигарок. При реалізації в Польщі з наваром в 2 єврея на пачці, вийде навару з 70 000 пачок всього лише 140 000 євриків. Мінус бензин, мінус зарплата екіпажу, мінус зарплата кришуючим і що там залишиться? Якась сотня тисяч євро. Тьху! А тепер гляньте знову на фото.

Зображення

Поплавки замість шасі. Ловите мислю? Кокс в поплавках!!! А це вже не лох, це вже пацанський бізнес. Головне, що і не здогадається ніхто. Тарахтимо цілий день в небі з дівками-відпочиваючими, а вночі тихенько мотнулися туди-соди і все. Пару ходок робимо і можна валити на Мальдіви.
Кароче, якщо комусь цікаво, то закиньте бабосів трохи авансом, адресу ви знаєте, я тут вказував в служебках. Якщо тре щоб було секретно, то не заходьте в палату, я дам номер електронного гаманця. Ще нагадаю, що вмію сам літаком возитися і маю документ. Так що і в відповідних конторах дозвіл отримаємо на польоти і на зарплаті екіпажу зекономимо. Ловите мислю? Як тільки отримаю аванс, то відразу починаю готувати бізнес-плян і розраховувати маршрути польотів. Маю свій хороший дорогий GPS-авіанавігатор Garmin, Бггг…
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення nekton » 21 жовтня 2013, 21:53

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення sibstupa » 22 жовтня 2013, 06:54

Хто б міг подумати!? Яких тільки висновків не зробить комісія, щоб зберегти "честь мундира"…
Давайте почекаємо офіційного репортажу з палати номер… пардон.. з міської ра… пардон з залу суду. Відпочину я поки трохи. А ви серйозно подумайте над моєю пропозицією відносно бізнесу над Шацькими озерами.

Зображення

Там і парашутистів можна позпихати… оба-на… розряджається батарея ноутбука… і світло ще вчора відрізали, падлюки… потім допишу, вибачайте…
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення Boris » 26 березня 2015, 20:07

І знову,
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Авіакастрофа на ковельщині

Повідомлення Vano-Said » 27 березня 2015, 00:19

Воспитанная девушка с незнакомыми мужчинами в постели не разговаривает:)
Аватар користувача
Vano-Said
 
Повідомлення: 827
З нами з: 27 вересня 2011, 11:34
Подякував (ла): 46 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Поперед.

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron